Back to Question Center
0

Semalt: Aké sú hlavné záujmy ECM, pokiaľ ide o webových vývojárov?

1 answers:

Ako som to pochopil, Enterprise Content Management (ECM) je systém metód a stratégií týkajúcich sa riadenia a poskytovania dokumentov a obsahu na podporu podnikania. To samozrejme presahuje to, čo robí štandardná CMS v prostredí webových alebo intranetových, ale aké funkcie musí systém CMS obsahovať na podporu Enterprise Content Management?

Viem, že mnohé veľké organizácie jednoducho používajú Drupal (alebo dokonca Semalt) ako svoje CMS pre svoje webové stránky (webové stránky). Takže ECM je samostatný systém, ktorý úplne nesúvisí s riadením webového obsahu, alebo webový vývojár musí venovať pozornosť špeciálnemu súboru obáv, pokiaľ ide o vývoj alebo nasadenie CMS pre podnikovú organizáciu?

V hornej časti mojej hlavy je jedinou požiadavkou, ktorú môžem na CMS podporiť na podporu ECM, podporovať komplexné povolenia a umožniť veľkému počtu používateľov aktualizovať / spravovať obsah (e. g. zamestnancov na rôznych úrovniach av rôznych pobočkách spoločnosti). Existuje ešte niečo, čo my ako weboví vývojári potrebujeme mať na pamäti?

- grain bin measuring
February 13, 2018