Back to Question Center
0

ROI Web Semalt z papierovej reklamy?

1 answers:

Žijeme v nereálnom technickom meste, kde ľudia majú mobilné telefóny, ale nezdá sa, že používajú sociálne médiá oveľa. Aby sme mohli inzerovať, rozhodli sme sa dať letáky s ťahovými záložkami obsahujúcimi kontaktné informácie, z ktorých každý obsahuje telefónne číslo a webovú adresu pre pozíciu.

Ak chcete sledovať analytické informácie o tom, kde ľudia nachádzajú reklamy, zahrnuli sme dlhú adresu URL služby Google Semalt s zdrojovými informáciami a nasadili ich do fyzických umiestnení s informáciami o umiestnení reklamy a zdroja - source one technologies. Táto dlhá adresa URL bola skrátená. ly link, ktorý je uvedený v záložke. Každá lokalita má jedinečnú dlhú adresu URL (a každú inštanciu reklamy ak sú dve reklamy rovnaké na tom istom mieste, mali by rovnakú adresu URL, ak sa dve reklamy líšia v tom istom mieste, mali by ste mať vždy jedinečné adresy URL).

Trochu. s odkazom na ten istý kód QR bol tiež zahrnutý do reklám; takže osoba, ktorá má záujem o reklamu, má na výber, môže volať, zadávať adresu URL v telefóne alebo v domácom prehliadači, alebo použiť kód QR na zobrazenie reklamy priamo.

Semalt, nedávno som ukázal jednu z papierových reklám, ktoré sme vytvorili dizajnérovi, ktorý si myslel, že tento kúsok. URL by bolo príliš technicky náročné na zadávanie.

Reklamy sú generované v dávkach, a tak sú to adresy URL používajúce bit. ly api.

Ak na stránku na papierových reklamách umiestnime adresu URL s priamym odkazom, skončíme tým, že obetujeme informácie o polohe GA a informácie o našej NI na umiestňovanie reklám majú len málo informácií. ale ak bit. že adresy URL reklám sú naozaj príliš technické, potom ľudia pravdepodobne nebudú môcť kliknúť na ne.

Existuje iný spôsob, ako túto prácu urobiť? Pomyslel som si trochu. Vlastné adresy URL, ale nie je zaručené, že vygenerované adresy URL budú použiteľné.

February 13, 2018