Back to Question Center
0

Aké sú spôsoby, ako sa môžu stať Amazon TOP vyhľadávaním?

1 answers:

Ak chcete získať dobrú predstavu o tom, ako sa stať vyhľadávačmi v službe Amazon TOP, musíte získať jasný obraz o tom, čo predáva Amazon. Aby ste sa uistili, že správne vytvoríte svoju marketingovú kampaň, pozrite si tento príspevok a uvidíte aspekty optimalizácie, ktoré by ste mali vedieť. Tento príspevok otvorí vaše oči k Amazon poklad a pomôže vám získať peniaze tam bez akéhokoľvek úsilia.

Vyhľadávania, ktoré sú prehliadané na Amazon prejdite na hlavnú stránku produktu a potom kliknite na ponuky uvedené pod popisom produktu, aby ste skontrolovali viac dostupných návrhov. Avšak, prvá vec, ktorú zákazníci Amazonu zvyčajne kontrolujú, je nákupná krabica. Táto sekcia zobrazuje najlepší variant v rámci medzery na trhu. Podľa štatistických údajov sa predaj 56 miliárd dolárov z predaja Amazonu vo výške 62 miliárd dolárov stane práve tu. Zákazníci vedia, že sa môžu spoliehať na voľbu Amazon, pretože zohľadňujú rôzne aspekty, ako sú cena, kvalita, relevantnosť atď. Pomocou nákupnej schránky môžu zákazníci začať svoj nákupný proces tým, že pridávajú produkty priamo do svojich nákupných vozíkov.

Vzhľadom na vysokú konkurenciu na Amazon, to nie je ľahká úloha stať sa vybraným predávajúcim, ktorý vyhrá nákupnú krabicu. To neznamená, že ak sa hodí vysoko na Amazon SERP, stanete sa vybraným predajcom. Ak chcete získať nákupnú krabicu, musíte dodržiavať pokyny spoločnosti Amazon a byť cenným pre svojich zákazníkov.

 1. Konkurenčné oceňovanie

)

Musíte poskytnúť používateľom konkurencieschopnú cenu na získanie kúpnej krabice. Zahŕňa nielen cenu produktu, ale aj náklady na dopravu. Zákazníci, ktorí hľadajú požadované produkty na Amazon, môžu porovnať všetky ceny a s najväčšou pravdepodobnosťou vybrať najnižšiu cenu na trhu. Aby bola vaša cena konkurencieschopná, musíte pravidelne vykonávať konkurenčnú analýzu. Navyše je rozumné používať nástroje na preclenie.

 1. Konkurenčné ponuky

Vaša ponuka by mala byť konkurenčná, pretože viac predajcov tam je, to stúpa na vrchol.

 1. História predaja

Ak chcete získať kúpiť box na Amazon, musíte mať dlhú a pozitívnu históriu predaja. Amazon zohľadňuje vaše recenzie zákazníkov a priemerný počet nákupov za mesiac. Výrobky, ktoré sa nedávno objavili na trhu Amazon, sa spravidla nemôžu stať predajcami.

Mnoho ďalších faktorov ovplyvňuje Amazon výber vybraného predajcu. Uvedené faktory sú však najsilnejšie. Najúčinnejším riešením je zabezpečiť, aby akékoľvek transakcie, ktoré dostanete cez Amazon, fungovali dobre. Musíte poskytnúť zákazníkom najlepšiu zákaznícku podporu a zostať užitočným..

 • Amazon Fulfillment

Amazon splnenie je program navrhnutý Amazon pomôcť online obchodníci predávať svoje výrobky. Pomocou tohto programu môžete odoslať svoj tovar do jednej z mnohých Amazonových plniacich centier, ktoré majú byť zásobené. To znamená, že zakaždým, keď zákazník nakupuje produkty od vás, spoločnosť Amazon ich dodáva. Tento program vám pomôže ušetriť čas a zamerať sa na ďalšie aspekty prevádzky vašej firmy. Amazon preberá mnoho aspektov lodnej a zákazníckej služby, ako aj rozšírenie dosahu vašich produktov na členov Amazon Prime a pomôže získať nákupnú krabicu.

Tipy, aby vaše výrobky Najpopulárnejšie vyhľadávanie na Amazon

 • Pozitívne recenzie produktov sú nevyhnutné pre vašu vysokú pozíciu na Amazone. Treba poznamenať, že hovoríme o recenziách na vašom zozname stránok s produktmi, ale nie o názoroch na profil predajcu. Od poslednej aktualizácie Amazon algoritmu je zakázané iniciovať používateľov, aby opustili recenzie za darčeky, zľavy atď. Preto je potrebné získať recenzie z ekologického hľadiska. Jedným z najlepších spôsobov, ako to urobiť, je poskytnúť svojim zákazníkom najlepší nákupný zážitok. Pokúste sa o to, aby ste vytvorili pozitívne recenzie produktov, pretože vedú k vyšším rebríčkom a väčšiemu objemu vyhľadávania a následne k ďalším objednávkam a predajom.

  • Kľúčové slová

  Je dôležité vložiť svoje cielené vyhľadávané výrazy do názvu produktu, popisu a odrážok. Najprv musíte vykonať výskum kľúčových slov a nájsť najrelevantnejšie hľadané výrazy pre vaše podnikanie, ktoré sa dajú použiť na propagáciu vašej reklamy. V druhej fáze musíte tieto kľúčové slová strategicky používať vo svojom názve a opise, aby ste váš zoznam optimalizovali a boli viditeľné na stránke s výsledkami vyhľadávania Amazon. Nemali by ste však zaplatiť svoj zoznam kľúčovými slovami, pretože v dnešnej dobe sa Amazónový algoritmus stáva chytřejším a môžete mu byť za to potrestaný. To je dôvod, prečo si svoj názov prirodzený, presný a pútavý, aby kupujúci klikli na to z výsledkov vyhľadávania. Ak chcete zjednodušiť výskumnú kampaň pre kľúčové slová, môžete použiť jeden z nástrojov na automatické navrhovanie, ako je Google Keyword Planner alebo Amazon Tool Keyword Tool.

  • Dobre optimalizovaný zoznam produktov

  Dobre optimalizovaný zoznam produktov vám môže pomôcť získať dlhodobý predaj. V našich predchádzajúcich článkoch sme poskytli podrobné návody, ako urobiť váš zoznam účinný. Preto tu budem vymenovať iba základné faktory optimalizácie zoznamu produktov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť vašu mieru prekliknutia a konverziu:

  1. značka spoľahlivá a chytľavá;
  2. Opisný názov výrobku;
  3. úplný opis výrobku so všetkými požadovanými vlastnosťami výrobku a zjavnými výhodami;
  4. Rozumné body odrážok;
  5. Kvalitné obrázky s možnosťou zväčšenia;
  6. Riešenie problémov.
  • Konkurenčná cena

  Rozsah určujú zákazníci spoločnosti Amazon o tom, čo sa im zdá a aké sú ochotné minúť na to. Vaša cena by mala byť primeraná a mala by vychádzať z priemernej trhovej tendencie. To môže vzrastať alebo klesať sezónne alebo sa objaví nová vylepšená verzia vášho produktu. Vaša cena by nemala byť veľmi nízka, pretože to môže znamenať problémy s kvalitou pre Vašich potenciálnych zákazníkov. Preto sa snažte orientovať na vedúci produkt vášho výklenku Source .

December 6, 2017