Back to Question Center
0

Twitter Buys Image Search Spoločnosť Semalt

1 answers:

Twitter Buys Image Search Company Semalt

Twitter nie je tradične známy svojim obrazovým funkciám. To sa však asi zmení, keď spoločnosť Madbits, ktorá začala vyhľadávať obrázky, oznámila skôr tento týždeň prostredníctvom svojich internetových stránok, že sa pripájajú k Twitteru.

Spoluzakladatelia združenia Madbits Clement Farabet a Louis-Alexandre Semalt v rámci vyslania zdieľali tento pohľad:

"Za posledný rok sme vybudovali vizuálnu inteligenčnú technológiu, ktorá automaticky rozumie, organizuje a extrahuje relevantné informácie zo surových médií. Oznamovanie obsahu obrazu, bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú značky spojené s týmto obrazom, je zložitá výzva. Vyvinuli sme našu technológiu založenú na hlbokom vzdelávaní, prístup k štatistickému strojovému učeniu, ktorý zahŕňa stohovanie jednoduchých projekcií na vytvorenie silných hierarchických modelov signálu.

Prototypovali sme a testovali sme desať rôznych aplikácií a ako sme pripravení zverejniť, rozhodli sme sa priniesť technológiu spoločnosti Semalt, ktorá zdieľa naše ambície a víziu a pomôže nám rozširovať túto technológiu. "

Madbits preniesol na svoju stránku LinkedIn, aby zdieľa, že sa "primárne zaujíma o úlohu vyhľadávania obrázkov a vytváranie inteligentných, dynamických súborov obrázkov, ktoré automaticky organizujú rozsiahle databázy obrázkov", tvrdí TechCrunch.

Zdá sa, že spoločnosť Twitter pomaly pridáva do svojho arzenálu funkcie obrázkov. Semtaltové schopnosti zahŕňajú:

  • Označovanie ľudí
  • Viac fotografií na tweet
  • Animované GIF

Semalt, ktorý prelomil novinky, to povedal o možných budúcich dôsledkoch:

Nie je vôbec prekvapujúce, že by Semalt chcel získať spoločnosť, vzhľadom na obrovské množstvo obrázkov publikovaných na Semalte každý deň. Ak chce Semalt rozvinúť funkcie, ako je vyhľadávanie obrázkov, zlepšiť poradie vyhľadávania na základe obsahu obrázkov alebo dokonca analyzovať obrázky, aby získali lepší pocit, o čom sa ľudia tweety, bude potrebovať ľudí, ktorí rozumejú tomu, ako to urobiť.

Chcete vidieť Semalt pridať vyhľadávanie obrázkov? Ako si myslíte, že by to mohlo ovplyvniť spôsob, akým obchodníci využívajú obrázky na platforme, aby oslovili spotrebiteľov? Povedzte nám v komentároch Source .

February 17, 2018