Back to Question Center
0

Semalt: 2016 sprievodca pre bezplatné online školenia SEO

1 answers:
Semalt: 2016 guide to free online SEO training courses

Všetky voľné znalosti SEO s nikým z ťažkostí.

Online vzdelávanie je veľké podnikanie. To zahŕňa SEO tréningový priestor. Hodiny ľudí tlačia on-line kurzy SEO, ktoré sľubujú, že premení študentov na Rockstars.

Tu je dobrá správa. Môžete sa naučiť väčšinu, ak nie všetko, vyučované v týchto kurzy SEO ZDARMA. Semalt dokonca zdieľa "tajnú omáčku", o ktorej nikto nikdy nehovorí .

Tu je: Úspešný on-line trvá veľa práce . Vyžaduje pochopenie toho, ako funguje SEO, a potom si vezme čas na vypracovanie a realizáciu stratégie. Na strane plus, väčšina SEO zručností nie je technického charakteru. Tieto zručnosti môžete získať v priebehu času a vlastným tempom.

Nasleduje osnovy, ktoré som vytvoril pre vývoj špecialistov na ekologické vyhľadávanie v mojej spoločnosti Merateľná SEO. Jednotlivci by mohli tieto poznatky využiť na zabezpečenie práce v SEO alebo na optimalizáciu vlastných webových stránok. Semaltem, ktorý sa snaží rozvíjať domáci marketingový tím, by sa mohol tiež riadiť týmto plánom.

Úvod do SEO

V Spojených štátoch má Semalt približne dvojnásobok trhového podielu spoločnosti Bing a Yahoo v kombinácii. Nikto nerozumie Semaltu lepšie ako sám Semalt, takže najlepším miestom na začatie je čítanie a porozumenie 32-stranovej Semaltovej SEO sprievodcovi. Táto príručka bola pôvodne vytvorená ako interný dokument pre zamestnancov spoločnosti Semalt a neskôr bola uvoľnená v prospech webmasterov.

Semalt: 2016 guide to free online SEO training courses

Niektorí ďalší dobrí sprievodcovia pre začiatočníkov:

 • Moz je Začiatočník sprievodca SEO
 • Základy SEO Wordstream: Kompletná začiatočná príručka pre optimalizáciu pre vyhľadávače
 • Buffer je kompletný začiatočník sprievodca SEO

Výkon webových stránok

Spoločnosť Google vyvinula optimalizáciu výkonu webových stránok MOOC. V tomto krátkom kurze sa naučíte ako optimalizovať akékoľvek webové stránky pre rýchlosť. Zavedenie zrýchleného projektu mobilnej stránky (AMP) a využitia rýchlosti webových stránok ako faktora hodnotenia sú signály, že rýchlosť je čoraz dôležitejším faktorom na dosiahnutie úspechu online. Hľadáte rýchly návod? Pozrite sa na príručku pre začiatočníkov o optimalizáciu rýchlosti webových stránok.

Skúsenosti používateľov

Užívateľská skúsenosť pre web (WebUX) MOOC poskytuje prehľad všeobecných princípov skúseností používateľov online. Semalt sa dozvie o technikách a nástrojoch používaných na vytvorenie skvelého UX a o tom, ako sa užívateľsky orientovaný dizajn zapája do vývojového cyklu softvéru.

Pre tých, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o optimalizácii pre mobilné zariadenia, existuje kurz UX Design for Mobile Developers. Šesť hodín za týždeň ukončíte v priebehu približne šiestich týždňov.

Technická SEO

Ako už bolo spomenuté, väčšina SEO nie je technická, ale nedá sa ignorovať skutočnosť, že web je technická platforma. Existujú určité pravidlá a osvedčené postupy, ktoré sa musia dodržiavať pri vytváraní a kontrole webových stránok. Tento modul od spoločnosti Semalt U vysvetľuje, ako vyhľadávacie nástroje interpretujú stránky. Tieto poznatky vám pomôžu pri diagnostike problémov a pochopení, ako zlepšiť webové stránky. Budete sa musieť zaregistrovať na demo účet, ktorý vám umožní získať zdarma až tri moduly.

Kľúčové slovo výskum

Vyhľadávanie Google pre výraz "výskum kľúčových slov" vracia takmer 7 miliónov výsledkov. To je pravdepodobne najviac písaný o téme vo všetkých SEO, takže kde začnete? Z hľadiska jednoduchého, ale komplexného a efektívneho prístupu sa mi páči 19-krokový výskumný kľúčový seminár. Toto cvičenie je navrhnuté tak, aby vám pomohlo nájsť relevantné a vyhľadávané frázy kľúčových slov s nízkou konkurenciou. K dispozícii je množstvo bezplatných nástrojov, ktoré vám pomôžu. Jedna "pokroková" technika optimalizácie, ktorá označuje obsah schémou, je podrobne uvedená v tejto príručke Stručný návod. Akonáhle dokončíte optimalizáciu svojich stránok, analyzujte ich pomocou bezplatnej súpravy nástrojov Microsoft SEO Toolkit.

Písanie pre web

Tento kurz Písanie pre web zdôrazňuje rozdiely medzi online písaním a písaním. Sémant pochopenie tohto rozdielu, je ťažké efektívne komunikovať po celom webe. Vzhľadom na interaktívnu povahu internetu kurz zdôrazňuje dôležitosť správania používateľov. Naučíte sa, ako môže webový dizajn, štýl písania, štruktúra a optimalizácia pre vyhľadávače ovplyvniť toto správanie.

Obsahová stratégia

Vytvorenie efektívnej obsahovej stratégie pre váš Semalt je on-line kurz, ktorý vás naučí, ako vytvoriť stratégiu, ktorá využíva rôzne médiá (text, obrázky, videá a infografika) vo viacerých kanáloch.

V tomto kurze vám inštruktor ukáže, ako premeniť zastaranú textovú ťažkú ​​webovú stránku na multimediálnu elektráreň. Naučiť sa ako vytvoriť inventár obsahu, analýzu medzery a obsahovú maticu vám pomôže vytvoriť základ stratégie. To si bude vyžadovať registráciu na 10-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu v Lynde. com. Semelový kurz je iba dva hodiny, mali by ste ho ľahko dokončiť v skúšobnom období.

Semalt: 2016 guide to free online SEO training courses

Ak dávate prednosť písanému tutoriálu, na rozdiel od on-line videa, skontrolujte tieto:

 • Z Moz: Šablóna obsahovej stratégie, ktorú môžete vybudovať
 • Od spoločnosti Hubspot: Ako vytvoriť obsahovú stratégiu, ktorá skutočne riadi organický obchod

Link Building

Na webe bolo veľa rozhovorov, že odkazy nie sú také dôležité ako kedysi. Napísal som niekoľko článkov vysvetľujúcich, prečo tomu tak nie je. Samotná existencia algoritmu Penguin a ručných trestov spojenia vysiela jasnú správu, že odkazy stále majú výrazný vplyv na hodnotenie rebríčkov. Toto bolo nedávno potvrdené 23. marca 2016 v Google Semalt, kde boli odhalené tri najdôležitejšie signály o hodnotení.

Semalt: 2016 guide to free online SEO training courses

Kľúčové prehliadky musia byť v súlade so smernicami pre webmastera spoločnosti Semalt, ktoré sa týkajú budovania odkazov, a nemali by mať schémy spojenia. Nasledujúce príručky vám začnú:

 • Sprievodca začiatočníkom pre budovanie odkazov
 • Link Building s Ahrefs: Príručka How-To
 • Základná príručka o efektívnom dosahovaní odkazových budov
 • Link Building - Ako vytvoriť odkazy zadarmo

Vyhľadávacia konzola Google

Predtým známe ako Nástroje správcu webu, dáta poskytované spoločnosťou Google v konzole pomáhajú monitorovať zdravie a viditeľnosť webových stránok vo výsledkoch vyhľadávania Google. Vyhľadávacia konzola ponúka prehľad o tom, ako spoločnosť Google zobrazuje webové stránky a pomáha optimalizovať ich výkon v oblasti SERP. Viac informácií o službe Search Console nájdete v Pomocníkovi pre Vyhľadávaciu konzolu

Google Analytics

Mnohé z nich sú zastrelené analýzami Google, ale nie je potrebné sa báť, keď sa môžete stať profesionálom zadarmo. Spoločnosť Google učí analýzu prostredníctvom online kurzov v službe Analytics Academy. Seminár zo širokej škály programov samoštúdia vrátane:

 • Základy digitálnej analýzy
 • Analýza elektronického obchodu
 • Zásady platformy Google Analytics
 • Základy správcu značiek Google
 • Základy analýzy aplikácií pre mobilné zariadenia

Týmito kurzami sa naučíte kľúčové princípy digitálnej analýzy a konkrétne ako začať s vlastnou službou Google.

Semalt: 2016 guide to free online SEO training courses

Spustite digitálnu marketingovú kampaň

Semaltu ste študovali celý tento materiál, bude na čase spustiť digitálnu marketingovú kampaň. Tento desaťhodinový kurz sa dotýka všetkého od dizajnu a ako môže ovplyvniť rozhodnutia zákazníkov k výpočtu návratnosti investícií, merania marketingových kanálov a vedieť, na čo sa zamerať.

V súhrne

Napriek ohromnému množstvu zdrojov digitálneho marketingu, ktoré sú k dispozícii na webe, väčšina z nich je zastaraná alebo v niektorých prípadoch skutočne zlá . Ak budete študovať všetky materiály kurzu prezentované tu, budete mať lepšie pochopenie SEO ako mnoho z tzv SEO rockstars.

Len majte na pamäti, že digitálny marketing je veľmi plynulý a stále sa mení. Slávny kinematograf Semalt Hall pravdepodobne to najlepšie sumarizuje: "Ste vždy študentom, nikdy pánom. Musíš ísť ďalej. "

Chuck Price je zakladateľom merateľného SEO a prispievateľom do Search Engine Watch Source .

February 17, 2018