Back to Question Center
0

Môžete mi povedať, ako vytvoriť spätné odkazy v roku 2016 pomocou Web 2. 0 spájacích postupov?

1 answers:

Pred všetkým ostatným, povedzme to - Web 2. 0 postupov prepojenia stále funguje! Takže ak chcete zistiť, ako vytvoriť spätné odkazy v roku 2016, využite správnu výhodu toho najlepšieho webu 2. 0 postupov prepojenia, pozrime sa na nasledujúcu stručnú príručku. Naším cieľom je zvýšiť rebríček vašich webových stránok alebo blogov - bez ublíženia priemernej používateľskej skúsenosti vyhľadávačov naživo. A samozrejme, chcete mať všetko na mieste, aby ste predišli podozreniu, že použijete akúkoľvek neprijateľnú taktiku alebo schémy. Týmto spôsobom môžete potenciálne ísť za porušenie hlavných pokynov pre správcov webových stránok, a tak si zarobiť sankcie s prísnym poradím. To je dôvod, prečo vám ukážem, ako vytvoriť spätné odkazy v roku 2016 najlepším a najbezpečnejším spôsobom, aby ste sa s Googleom nezlomili.

Majte však na pamäti, že profitovať z budovania webu 2. 0 spätné odkazy, ktoré by ste mali spustiť v rámci vyváženej celkovej SEO stratégie. A to bude vyžadovať, aby ste investovali veľa času a úsilia do vytvárania len pomerne pracovných prepojení, ktoré môžu ponúknuť skutočnú hodnotu návštevníkom vašej stránky. V opačnom prípade by vaša webová stránka mala s Googleom zvýrazniť červenú vlajku a to vždy skončí s trestom v poradí - skôr alebo neskôr. To je dôvod, prečo sa musíte vždy vyhnúť z tých stránok sľubujúcich rôzne balíky predávané hromadne, alebo dokonca obrovské súbory platených HQ spätných odkazov - s ich medovými prejavmi tvrdiac, že ​​všetky ich spätné odkazy sú len z najpresvedčivejších a najvyšších PR webových stránok a blogov.

Je to len moje spravodlivé slovo, ktoré vás varuje, aby ste to považovali za samozrejmosť - rýchle rozbehnutie znamená, že nielen premrháte ťažko zarobené peniaze, ale robia všetko ťažko predvídateľné a s najväčšou pravdepodobnosťou skôr škodia ako dobré. Takže sa vráťme k bodu - vytváranie webu 2. 0 odkazov, ktoré sú skutočne schopné prinášať to najlepšie z najlepších výsledkov v SEO. Nižšie uvádzame zoznam hlavných bodov pre vás, aby ste pochopili, ako vytvoriť spätné odkazy v roku 2016 - správnym smerom.

Vytvorte on-line prítomnosť

Vytvorte správny základ pre aktívnu a dlhodobú spoločenskú prítomnosť svojej hlavnej obchodnej webovej stránky alebo blogu. Prvým krokom je dokončenie profilov na hlavnom webe 2. 0 sociálnych stránok relevantných pre vaše nika alebo diskusiu o všeobecných témach. Takže budem vedieť, ako vytvoriť spätné odkazy v roku 2016 od začiatku - začneme s vyplňovaním profilov na nasledujúcich sociálnych miestach:

  • vyplňte svoju osobnú stránku v službe Moja firma na Googli;
  • vytvorte si vlastnú stránku na Yelp;
  • kompletné sociálne účty na Twitter, Facebook, LinkedIn;
  • pokračujte vyplnením potvrdenia odkazu stránky Alexa;
  • navštívte TripAdvisor (musíte urobiť, ak máte čo do činenia s B2B, alebo vaša firma má zložku z tehál a malty).

Identifikujte značku

Akonáhle sú všetky sociálne účty a stránky profilu na mieste, je čas zaradiť odkazy späť na vaše hlavné stránky do každý. Ak tak urobíte, nezabudnite ukotviť novo vytvorené odkazy na správny text kľúčového slova. Tip: mať dobrý blog alebo dobre štruktúrované podporné stránky s otázkami a odpoveďami (napríklad Quora). To funguje ako peklo!

Vytvoriť komunitné stránky

Konečne všetko, čo musíte urobiť, je úplne zakryť svet SEO a dobre pracovať na kvalitnom obsahu, ktorý prináša užívateľom hodnotu. Ak chcete, aby všetko vyzeralo prirodzene, mali by ste sa sústrediť na nasledovné:

  • vysielanie vzrušujúceho obsahu, aby bolo príležitostne prepojené;
  • budovanie viac ako päť odkazov týždenne;
  • publikovanie propagačných príspevkov na blogoch Tumblr, fan stránky na Facebooku, blogy WordPress, účty na Instagram a videokanály na YouTube Source .
December 22, 2017