Back to Question Center
0

Viete, ako získať spätné odkazy doFollow zadarmo?

1 answers:

Je veľmi ľahké pochopiť, ako získať spätné odkazy DoFollow v mierke. Ale všetko nie je tak jednoduché, pokiaľ ide o vytváranie kvalitných s vysokým PR. Skôr ako začneme, je potrebné mať na pamäti:

  • Spustite kampaň budovania odkazov normálne, nerozptyľujte sa v nádeji, že máte všetko na mieste len cez jednu noc.
  • Nikdy nepreháňajte vytváraním príliš veľa spätných odkazov smerujúcich na vašu domovskú stránku alebo vstupné stránky, radšej by ste mali mať viacej kontextových odkazov, ktoré sú organicky prichádzajúce do obsahu stránky na stránkach.
  • Pred získaním ďalšieho spätného odkazu na vaše webové stránky alebo blog, uistite sa, že ste schopní kedykoľvek upraviť alebo odmietnuť daný.

Tu je spôsob, ako získať DoFollow spätné odkazy s vysokým PageRank, okrem toho bez zaplatiť penny. Vyskúšajte nasledujúce jednoduché schémy, aby ste zistili, čo sa deje:

  • Získajte vysoké PR spätné odkazy s DoFollow z webovej stránky spoločnosti Microsoft Answer. Je prekvapujúco dobré, keď sa chystáte spätne získať kvalitné spätné odkazy - všetko, čo potrebujete, je navrhnúť správne riešenie pre konkrétnu záležitosť. Týmto spôsobom môžete nielen zvýšiť návštevnosť svojej hlavnej webovej stránky alebo blogu, ale ukázať svoje odborné znalosti, a tým zlepšiť svoju autoritu v dlhšom čase. Všetko je dosť jednoduché - tam je vždy veľa problémov, ktoré treba vyriešiť tam. Takže, akonáhle je vaša odpoveď pripravená a ide naživo, máte voľnosť získať ten zaslúžený backlink predložený v otázke.
  • Ďalej uvidíme, ako získať spätné odkazy služby DoFollow pomocou osobného účtu v službe Google Plus. Táto sociálna platforma je výkonným zdrojom na prepojenie s používaním profilu. Všetko, čo potrebujete, je len registrácia alebo použitie už existujúceho. Potom prejdite do sekcie "o" a vyplňte všetky potrebné informácie, ktoré majú byť vložené s odkazom smerujúcim na vašu hlavnú webovú stránku alebo blog. Upozorňujeme, že neexistujú žiadne obmedzenia na pridávanie odkazov. Ale radšej by ste nikdy nepreháňali - nepríjemňovali ich ako blázon - ak nechcete, aby všetko vyzeralo ako spam.

  • Zvážte rokovania s bohatými článok adresárov a webových záznamov. Skúste odoslať niektoré z vašich príspevkov, článkov alebo iné údaje o kvalite, ktoré používateľovi poskytujú skutočnú hodnotu. Všimnite si však, že osobne odporúčam podriadiť sa tým, ktorí majú dostatok dostatočného skóre PageRank, počnúc najmenej od úrovne 4.
  • Môžete tiež skombinovať svoje webové stránky alebo blog odovzdaním niektorých z vašich najlepších príspevkov, v súlade s komentovaním v pravých sekciách tam. Tu je spôsob, ako získať spätné odkazy DoFollow v pohode - stačí ísť hľadať nejaké rozumne dobré DoFollow fóra - a ste hotoví. Medzi ďalšie dobré miesta na odoslanie odkazu, môžete tiež rock na týchto stránkach: Dmoz. com; Onemission. com; prichádzajúci. org; Infobarrel. com. Ak neviete, kde začať - neváhajte skúsiť jedného z nich a zistiť, čo je správne Source .
December 22, 2017