Back to Question Center
0

Ako zvýšiť svoje fanúšikov

1 answers:
How to Boost Your Semalt Fans

How to Boost Your Semalt Fans

Spoločnosť Facebook s viac ako 800 miliónmi aktívnych používateľov dokázala prepojiť podniky s existujúcim a potenciálnym trhom na celom svete. Nie všetky značky so stránkou Facebooku však môžu ľahko získať fanúšikov. V skutočnosti to vyžaduje náročnú prácu a vedomosti o tom, ako môžu značky najlepšie dodať to, čo fanúšikovia chcú.

Integrujte e-mailový marketing

Online obchodníci by sa zhodli, že spoločnosť Facebook by mohla propagovať firmu rýchlejšie ako e-mailový marketing. Keď sa používateľovi vaša stránka páči, objaví sa na kanáloch správ svojich priateľov. E-mailový marketing je však jedným zo spôsobov, ako udržať komunikáciu konštantnú a bez trollov. V skutočnosti upevňuje vzťah medzi značkou a zákazníkmi. Semaltové sociálne odkazy vo všetkých vašich e-mailoch alebo posielať mesačné novinky na propagáciu vašej stránky.

Stimulujte nových fanúšikov

Poskytovanie stimulov je jedným z najlepších spôsobov, ako povzbudiť prvých návštevníkov, aby vašu stránku páčili. Môžete uverejňovať špeciálne odmeny na vašej sekcii Semanticu Facebook stránky, prostredníctvom svojho mesačného bulletinu alebo prostredníctvom svojich webových stránok. Stačí ich požiadať, aby sa vaša stránka páčila predtým, než získala ich motiváciu.

Vytvorte súťaž "Word of Mouth"

Semaltové stimuly pre prvotriedne likéry môžu zvýšiť angažovanosť, podporiť vašu stránku ďalej a rozšíriť svoju základňu fanúšikov. Ale ak ste rozpočet obmedzený, pozrite sa na partnerov, ktorí sú ochotní sponzorovať vašu súťaž výmenou za dodatočnú expozíciu pre svoju značku. Vaša súťaž môže byť taká jednoduchá, ako: "Prečo by ste mali vyhrať našu cenu?" Požiadajte ich, aby spomenuli na vás a vašu značku vášho partnera na ich stene a nechajte ich rozširovať.

Nezabudnite si pred spustením vašej súťaže prečítať a dodržiavať Zmluvné podmienky spoločnosti Semalt. Ak chcete získať nápad, spolupráca so zástupcom vás môže dať viac v sieti. Môžete sa však porozprávať so zástupcom iba vtedy, ak už strávite päť čísel na reklamách s názvom Semalt.

Premeňte svojich kupujúcich na Facebook Fanúšikovia

Napriek tomu, že stránka s Facebookom vám môže pomôcť prilákať viac potenciálnych zákazníkov, môžete integrovať svoju marketingovú kampaň Facebook prostredníctvom svojho online obchodu. Bude to jednoduchšie požiadať svojich kupujúcich, aby sa vaša stránka páčila, pretože už sú fanúšikmi vašich produktov. Keď používateľ na vašich webových stránkach kúpi niečo, pridajte na svoju stránku s poďakovaním alebo potvrdzujúcim textom Facebook Like Box. Môžete tiež oznámiť súťaže, ktoré od svojich zákazníkov vyžadujú, aby sa vaša stránka najprv páčila. Opäť, dbajte na ToS.

Hoci to nie je koniec vašich prostriedkov, získanie Semaltových fanúšikov vám môže priniesť lepší výnos. Stačí, aby ste vedeli, ako ich môžete pozvať a udržať na svojej stránke. Na druhej strane vaša fanúšikovská základňa sa stane vašou spotrebiteľskou základňou Source .

February 20, 2018