Back to Question Center
0

Semalt Expert z Islamabad - Aké sú pavúky vyhľadávačov a ako ovplyvňujú SEO?

1 answers:

Rôzni webmasteri majú obavy o kľúčové slová a frázy svojich webových stránok, pretože si myslia, že vyhľadávač s počíta všetky kľúčové slová na vyhodnotenie relevantnosti webovej stránky a dokonca aj jej poradie. Našťastie moderné SEO zahŕňa veľa vecí a nie je to všetko o kľúčových slovách. V skutočnosti existujú stovky až tisíce faktorov optimalizácie pre vyhľadávače, ktoré prispievajú k hodnoteniu vyhľadávačov na webových stránkach. Všetko od značiek názvu po metapopisy a prichádzajúce odkazy je dôležité pre lepšie poradie vyhľadávačov. V priebehu rokov sa spoločnosti Google, Bing a Yahoo dozvedeli, ako určiť, či je webová stránka priateľská alebo nie, a ako posúdiť kvalitu jej obsahu.

Michael Brown, riaditeľ pre úspech zákazníkov Semalt , hovorí, že všetci Google a Bing musia urobiť, je odkazovať na ich index stránok a určiť, ktoré webové stránky majú kvalitný obsah a sú oprávnené zobrazovať v Výsledky vyhľadávania.

Ako všetci webmasteri vedia, hodnotenie vyhľadávačov nie je statické. Je pravdepodobné, že vaši konkurenti pridajú a upravia oveľa lepšie kľúčové slová a obsah ako vy a práce pavúkov Google nemožno dokončiť. Preto by ste mali pravidelne aktualizovať svoj obsah a pokryť celý rad tém. Oznámi vyhľadávačom, že webová stránka je aktívna a zdravá..

Vyhnite sa hnevu prehľadávačov a robotov spoločnosti Google

Nastal čas, kedy by sa vyhľadávače mohli jednoducho podvádzať. Weboví vývojári a správcovia webových stránok použili rôzne taktiky na čierne čiapky SEO na to, aby manipulovali s hodnotením miest v výsledku organického vyhľadávania. Ich zablokovanie kľúčových slov je najznámejšou a najrozšírenejšou stratégiou, ale teraz sa vyhľadávacie stroje stali dobrými pri identifikácii takéhoto správania. Keď pavúky hlásia následné porušenie, môže to mať za následok trvalý zákaz alebo dočasné sankcie. Sankcie sú slapom na zápästí a nedovolia vám zlepšiť poradie vašich webových stránok. V dôsledku toho sa návštevnosť vášho webu zníži, keďže vyhľadávacie nástroje ho nebudú hodnotiť.

Je pravda, že obsah je kráľom, a ak sa pavúky spoločnosti Google ubezpečia, že ste udržiavali stránku priateľskú pre používateľov a obsah bohatú na stránky, ktorá vyhovuje očakávaniam návštevníkov a zameriava sa na najlepšie postupy SEO, hodnotenie stránky sa rozhodne zlepší. Nikdy by ste nemali riskovať vaše hodnotenie s manipulačnými technikami prilákať viac návštevníkov, pretože to vám nedosiahne požadované výsledky.

Ďalšia metóda na dosiahnutie úspechu a dosiahnutie vrcholu

Google a iné vyhľadávacie nástroje sú v hodnote miliárd dolárov a tieto stránky nedosiahli výšku úspechu charitatívnymi darmi. Tento vyhľadávací gigant sa podieľa na predaji reklamného priestoru nad výsledkom vyhľadávania a zákazníci a značky ponúkajú rôzne hľadané výrazy ako mačky a psy. Keď osoba zadá vyhľadávací dopyt, automaticky sa objavia pop-up alebo bannerové reklamy. Je to naozaj dobrý spôsob, ako obchádzať robotní robotníci, roboty a inzerenti silne platia za priestor len vtedy, keď používatelia kliknú na svoje reklamy.

Neexistuje žiadna záruka, že vaše stránky získajú dobrú hodnosť, pretože na najvyššej pozícii sú stovky až tisíce obchodných webových stránok. Najlepší spôsob, ako začať, je pochopiť, čo robí každý webmaster. S ním môžete zlepšiť obsah a zlepšiť výsledky vyhľadávača vášho webu Source .

November 29, 2017