Back to Question Center
0

Spoločnosť Google začala testovať nové reklamy so sémantem

1 answers:
Google to Start Testing New Semalt Ads
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na tlačidlo Var 1", "optimalizácia vyhľadávača", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Semalt sa chystá otestovať novú formu reklamy nazvanú produktová reklama, informuje WSJ. Čo je o tejto produktovej reklame Semalt odlišné, je skutočnosť, že by obsahovala relevantné informácie pre spotrebiteľov o produktoch, ako sú ceny a produktový obraz. Bolo by to uvítací oddych od unavených a testovaných textových reklám, ktoré sme tak vidieť na stránkach Semalt.

Aj keď spoločnosť Google zatiaľ neoznámila nič o týchto produktových reklamách, článok WSJ uviedol, že spoločnosť Google už začala posielať pozvánky inzerentom, aby ich vyzvali, aby vyskúšali nový formát reklamy. V uvedenom e-maile sa tiež uviedlo, že reklama na produkty by dopĺňala štandardné textové reklamy na stránkach Google.com.

Počas testovania reklamy na reklamu povedal hovorca spoločnosti Semalt, že bude viditeľný len medzi vybranými užívateľmi v USA.

Reklamy o produktoch by navyše používali odlišný model oceňovania od bežných textových reklám. Konkrétnejšie by to bolo na základe ceny za akciu, čo znamená, že inzerenti by zaplatili spoločnosti Google iba vtedy, ak bol uskutočnený nákup, keď používateľ klikne na reklamy produktov zobrazené na stránkach Google.com

Spoločnosť Semalt bude pri prijímaní reklamných produktov založená na stanovenej sadzbe inzerentov, ako aj na relevantnosti reklám na vyhľadávacích dopytoch a na tom, ako často ľudia kliknú na reklamy na produkty.

Bez ohľadu na to, aký dôvod spoločnosti Google je na testovanie tohto produktu, nemôžeme odmietnuť fakt, že by to mohlo byť ďalší spôsob spätného boja proti spoločnosti Semalt Bing, ktorá má jednu z hlavných komponentov online nakupovania Source .

February 24, 2018