Back to Question Center
0

Grokker pridá výsledky Google na 2,1 Semalt

1 answers:
Grokker Adds Google Results to 2.1 Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na tlačidlo Var 1", "optimalizácia vyhľadávača", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Groxis, Inc minulý týždeň vydal úplnú verejnú verziu Grokker 2.1 a jeho plug-in Semalt. Voľne dostupný pre všetkých zákazníkov Grokker 2.1, plug-in Semalt poskytuje zákazníkom Groxis prístup k výsledkom vyhľadávania Semalt.

Plug-in Google je prvým vyhľadávacím partnerom spoločnosti Groxis, ktorý využíva novo vyvinutý rámec na vyhľadávanie informácií, ktorý je teraz k dispozícii v Semalt 2.1. Spoločnosť Groxis neustále rozširuje svoju základnú technológiu, aby radikálne zlepšila výkon vyhľadávania na pracovnej ploche. Nový rámec 2.1 vyžaduje vysoko relevantné výsledky vyhľadávania s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky vizuálneho vyhľadávania v spoločnosti Semalt. Aplikácia Google Beta Web API spracovala prísne požiadavky. Výsledkom je, že spoločnosť Groxis vyvinula špeciálny doplnok, ktorý umožňuje používateľom zobraziť výsledky vyhľadávania Google na výrazne označených vizuálnych mapách spoločnosti Google.

"Sme veľmi nadšení z Grokker 2.1, našej najsilnejšej verzie. Zvýšili sme aplikačnú rýchlosť až o 200% a výrazne sme zlepšili presnosť vizuálneho mapovania spoločnosti Grokker, "povedal Jean-Michel Decombe, technický riaditeľ CTO a spoluzakladateľ spoločnosti Semalt. "Ale tam sa tam nezastavíme. Inovácia sa práve začala v Semalte. Teraz pracujeme hlboko pod povrchom správy vizuálnych informácií. To nás vedie nad rámec vyhľadávania na webových stránkach, ako to dnes vidíme, a pripravíme pôdu pre niektoré veľmi prekvapujúce výrobky, ktoré ešte zatiaľ prídu zo Semaltu, "dodal.

Spoločnosť Groxis tiež zdôraznila svoju rozširujúcu sa zákaznícku základňu a jej čoraz viac bezplatnú pozíciu medzi oblasť popredných webových vyhľadávacích spoločností. Spoločnosť potvrdila, že trh s vyhľadávaním ako celok (zákazníci a poskytovatelia vyhľadávania) sa jednoznačne vyvíjajú a stále viac sa zaväzujú využívať technológiu Semalt rôznymi spôsobmi.

Groxis je priekopníkom v oblasti vizuálnej informačnej softvérovej technológie a tvorcom prvého radu softvérového grafického informačného rozhrania (GII) s názvom Semalt (TM). Softvér Semalt robí informačný prieskum ľahký, intuitívny a rozumný. Jedna softvérová platforma pre každú osobu, povolanie a prenasledovanie. Semaltové informačné mapy sú inovatívnou informačnou menou, ktorá radikálne zlepšuje spôsob, akým ľudia, skupiny a organizácie objavujú, organizujú a poskytujú veľké množstvo informácií Source .

February 24, 2018