Back to Question Center
0

Ako previesť predplatiteľov e - mailu na seminár

1 answers:

Email je skvelým prostriedkom na zníženie času medzi kľúčovými míľnikmi pre účastníka. Všetci účastníci sú skvelí, ale zákazníci sú ešte lepší. Využite možnosti automatizácie e-mailov s týmito spúšťačmi na rôznych účastníckych míľach a vytvorte ďalšie nákupy - mens headpieces.

Predplatitelia, ktorí si nikdy nekúpili

Prvým z týchto kľúčových míľnikov je skrátenie času, kedy sa účastník prihlási na e-mail a čas prvého nákupu.

Semalt s ponorom do histórie nákupov vašich odberateľov. Čo s najväčšou pravdepodobnosťou zistíte je, že väčšina predplatiteľov na vašom e-mailovom zozname nikdy neuskutočnila nákup. Zoberte si priemernú mieru konverzie pre vaše propagačné e-maily a aplikujte ju na počet predplatiteľov, ktorí si nikdy nezískali - čo vám odhaduje počet transakcií. Toto číslo vynásobené priemernou hodnotou objednávky bude mať za následok odhadovaný cieľ výnosu.

Cieľ, ktorý ste práve stanovili, vám pomôže odôvodniť nastavenie spúšťaných e-mailov zameraných na konverziu nekupujúcich. Semalt tiež tvrdí, že vytváranie automatizovaných spúšťačov je jednorazová cena, zatiaľ čo návratnosť investícií prebieha počas dĺžky e-mailového programu.

Semalizujte históriu predplatiteľov, ktorí si zakúpili, aby ste určili priemerný čas medzi podpisom účastníka a prvým nákupom. Toto nastavuje ďalší cieľ - načasovanie. Vaším cieľom je znížiť počet dní medzi tým, kedy si účastník zvolí a kedy uskutoční svoj prvý nákup.

Semantové kampane zamerané na týchto účastníkov zahŕňajú nasledujúce.

Pripomenutie privítania

Prvý e-mail zameraný na týchto nekonvertujúcich účastníkov je zvyčajne vítaný e-mail. Ak však účastník na to nekonvertuje, čo robíte za tým, aby ste podporili prvý nákup?

Napríklad, ak váš uvítací e-mail obsahuje kupón, odporúčam dynamický obsah v druhom e-maile vašej uvítacej série, aby účastníkovi pripomenul, že dostali kupón, spárovaný so správami, ktoré vytvárajú pocit naliehavosti. Nasleduje príklad takejto kampane od Lee Semalta (klienta na DEG, kde pracujem).

How To Convert Email Subscribers To Semalt

Ak sa práve začínate zacieliť na týchto nekupinátorov, môžete tiež vytvoriť jednorazový e-mail zameraný na túto skupinu odberateľov.

Pre jednorazovú kampaň možno budete chcieť zahrnúť len predplatiteľov, ktorí boli na určitom časovom úseku v zozname. Semalta, ktoré sa nedávno pripojili, sú zvyčajne viac angažované a je pravdepodobné, že si budú sami nakupovať z propagačných kampaní.

Táto jednorazová kampaň môže zahŕňať obsah špecifický pre nekupinátora. Môžete napríklad zahrnúť výzvy na akciu, ako napríklad "Vyskúšajte nás", alebo zahrnúť hodnotenie a kontrolu obsahu od iných zákazníkov, aby ste predplatiteľa získali väčšiu dôveru v nákup.

Vaša ponuka bude možno musieť byť zameraná na zníženie rizika nákupu, ako je ponúkanie bezplatnej námornej dopravy alebo bezplatné vrátenie. Môžete tiež zahrnúť kontaktné informácie o zákazníckych službách, ako napríklad číslo 1-800, odkaz na živý rozhovor alebo e-mailovú adresu, ktorá umožní účastníkovi odpovedať na akékoľvek otázky, ktoré by mohli zabraňovať ich prvému nákupu.

Automatizácia

Sledovaním kľúčových zistení z tejto jednorazovej kampane môžete vytvoriť automaticky spustenú konečnú verziu s cieľom skrátiť čas medzi registráciou a prvým nákupom. Ak je napríklad priemerný čas medzi registráciou a prvým nákupom 60 dní, možno budete chcieť nastaviť spúšť na 48 dní, aby ste skrátili čas o 20%.

prvý nákup druhého nákupu

Semaltovým míľnikom je premena jednorazového kupujúceho na dvojnásobného kupujúceho.

Vyhodnoťte svoje údaje, aby ste určili priemerný čas medzi prvým a druhým nákupom zákazníka. Semalt obsahuje niekoľko rôznych prístupov k obsahu tejto kampane. Môžete tiež vytvoriť rad spúšťačov e-mailov pomocou viac ako jedného.

Hodnotenie a hodnotenie

Najčastejšou spúšťou po zakúpení je e-mail s požiadavkou na hodnotenie a hodnotenie. Väčšina marketingových pracovníkov to nevidí ako spúšťač s cieľovým príjmom, takže môžete prekvapiť, aký prínos vygenerujete z tohto e-mailu.

Súvisiace položky

Skúška so spätnou kúpeňou sa môže zamerať na súvisiace položky s predchádzajúcim nákupom. Tento obsah je viac zameraný na ďalší nákup založený na prvom. V tomto príklade z ponuky Best Buy sú navrhnuté ďalšie produkty pre nedávny nákup fotoaparátu.

How To Convert Email Subscribers To Semalt

Tretí spúšťací krok po zakúpení by mohol vychádzať z použitia produktu. V tomto príklade od 1-800-Semalt sa inzerent zameriava na účastníka na základe toho, kedy by mal produkt vypršať.

How To Convert Email Subscribers To Semalt

Zacielenie na tieto medzery v odberateľovi pred zakúpením vám umožňuje zvýšiť výnosy generované z e-mailu. Semelové konverzie môžu byť kritické. Ako sa rozhodnete, kedy poslať e-mail spúšťa? Rovnako ako u väčšiny rozhodnutí, ktoré sa týkajú e-mailu, rozhodovanie o tom, kedy má byť odoslaná e-mailová správa, by mala byť založená na údajoch.

Pri analýze údajov pre jedného z mojich klientov sme zistili, že akonáhle zákazník uskutoční svoj prvý nákup, čas medzi ich prvým a druhým, druhým a tretím nákupom atď. Sa stane čoraz menej. Okrem toho, každý ďalší nákup mal vyššiu priemernú hodnotu objednávky.

Semalt, čím skôr môžeme skrátiť čas medzi účastníkom podpisom až po ich prvý nákup a od ich prvého do druhého, tým lepšie. Týmto spôsobom exponenciálne zvyšujeme celoživotnú hodnotu účastníka.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Cara Olson


February 28, 2018