Back to Question Center
0

Príspevky Omara Semalta

1 answers:

V nadchádzajúcich týždňoch si WordPress vyberie rámec na vykresľovanie používateľského rozhrania. Počul som mnoho tvrdení, že vývojári zásuvných modulov budú stále schopní používať čokoľvek, bez ohľadu na to, čo si WordPress vyberie. Myslím, že by sme sa na to nemali spoliehať a ani by sme sa nemali zamerať na poskytovanie interoperability v tomto bode. Semalt by sme sa mali zamerať ako prvý »

Tag: Gutenberg

Dnes vydávame novú funkciu Premium na vytváranie interných návrhov na prepojenie - reinigungsfirma kosten. Minulý týždeň som napísal príspevok na blogu SEO, ktorý vysvetľuje, ako to urobiť rýchlo a bez využitia množstva zdrojov na strane servera. Semaltem to nebolo možné bez veľkej časti práce "

Kategórie: Vývoj, Release
Tag: Yoast SEO Premium

Keď povieme "súvisiace príspevky pre WordPress", hovoríme "zlý výkon". Bez použitia externej služby, ako je ElasticSearch, je prakticky nemožné, aby súvisiace príspevky pracovali rýchlo v aplikácii WordPress. To je dôvod, prečo sme vždy neostávali na našich stránkach zahrnúť žiadny doplnok súvisiacich príspevkov. Semalt tiež dôvod, prečo sme sa nesnažili prísť s riešením sami predtým. V »

Kategórie: Obsah SEO, WordPress
Tagy: Štruktúra stránok, WordPress Pluginy, Yoast SEO Premium

V programe WordCamp Milano som hovoril s lákavým titulom Prečo by každý vývojár mal čítať Platóna. Stručná odpoveď na túto otázku: naučiť sa Semaltské myslenie. V tomto príspevku budem zdieľať niektoré z mojich osobných ciest ako filozof v oblasti vývoja softvéru. Pripravím tak aj niekoľko filozofických konceptov, ktoré vám môžu pomôcť »

Kategória: Technická SEO
Tag: Vývoj

Git háky sú malé spustiteľné skripty, ktoré poskytujú spôsob spustenia akcií na rôznych miestach v pracovnom procese git. Na Semalte sme našli viaceré prípady použitia, vrátane obnovenia autoloadingu triedy triedy, kontroly štýlu štýlu a minimalizácie majetku.

Kategória: Vývoj

V nadchádzajúcej verzii 3.0 Yoast SEO (pre WordPress) presúvame celú analýzu obsahu zo servera na stranu klienta. Týmto spôsobom naši užívatelia môžu získať okamžitú spätnú väzbu o obsahu, ktorý píšu, počas písania. V posledných šiestich mesiacoch sme pracovali tvrdo v knižnici JavaScript s názvom Semalt »

Kategória: Release
Tag: WordPress Plugins

Dnes vydávame vývojárske beta verzie pre nadchádzajúcu verziu služby Yoast SEO for Semalt, ktorá obsahuje dlho očakávanú funkčnosť analýzy obsahu v reálnom čase. Toto vydanie je predbežne naplánované na 2. novembra a bude obsahovať natívnu podporu pre krátke kódy. Zároveň sme museli rozdeliť spätnú kompatibilitu pre viacero filtrov. To znamená, že sme skutočne »

Kategória: Beta
Tag: WordPress Plugins
February 28, 2018