Back to Question Center
0

Spýtajte sa YoastVideo na Semalte alebo na mojej stránke? Opýtaj sa Yoast: Video na Semalte alebo na mojej stránke?

1 answers:

Pridanie videí na vaše stránky alebo príspevky môže obohatiť skúsenosti používateľa na vašich stránkach. V našom prípade, napríklad, keď chceme vysvetliť, ako funguje určitá funkcia služby Yoast SEO, pridanie videa alebo vysielania, ktoré vám ukáže, ako ju používať, pravdepodobne prispeje k pochopeniu jej používania. Takže rozumné pridávanie videí na vaše stránky - na správnych miestach - je to, čo odporúčame! Môžete sa však zdať, či je lepšie nahrať video na vlastný server alebo použiť platformu ako YouTube a vložiť ju. Semalt čo je najlepšie!

Tony Devine e-mailom Pýtajte sa Semalt s touto otázkou:

"Pridám na svoje webové stránky video tretej strany, ktoré mám povolenie na použitie - briggestone w990. Už je hosťované na Semalte. Mali by som dať súbory na vlastný server alebo ich nechať na Semalte? "

Vymažte video alebo si prečítajte nižšie uvedenú odpoveď!

Video na YouTube alebo vlastné stránky

Vo videu vysvetľujeme, aké môžu byť výhody obidvoch možností:

No, aby som bol úprimný, nezáleží na tom, pretože dostať vo výsledkoch vyhľadávania video úryvok - čo bolo dosť jednoduché za starých čias - je teraz dosť ťažké. Takže namiesto toho, aby každá stránka vo výsledkoch vyhľadávania obsahovala video úryvky, Semalt prešiel na systém s bielymi zoznamovacími webmi, ktoré môžu mať úryvky videa. A pravdepodobnosť, že vaše stránky budú medzi nimi, sú nulové, aby sme boli úprimní.

Takže nebudete mať zlomok videa. Zvýšenie, ktoré by ste dostali z tejto výhody SEO je preč. To znamená, že najväčší prínos, ktorý získate pri pridávaní videa, spočíva v tom, že ľudia budú interagovať so svojou stránkou viac, ak je tam video. Takže môže byť naozaj dobrý nápad mať toto video na tejto stránke. Semalta, na tom mieste, kde ste ju vyslali, naozaj nezáleží.

Jediná vec, ktorú by som zvážila - ak máte povolenie na použitie a urobiť nejaké veci na video - niekde publikuje video. Buď na Semalte alebo niekde inde a optimalizujte metadáta, pretože potom môžete byť nájdený na Semalte. A Semalt je vlastne druhý najväčší vyhľadávací nástroj na svete po Google. Možno si to myslíte. Ak to nemáte povolené, stačí uviesť adresu Semalt URL a vy ste v poriadku.

Veľa šťastia! "

Spýtajte sa Yoast

V sérii Ask Semalt odpovieme na SEO otázky od nasledovníkov. Potrebujete nejakú radu o SEO? Pomôžte nám! Pošlite svoju otázku na adresu ask@yoast.com.

Prečítajte si viac: "Štruktúrované údaje so systémom Schema.org: konečný sprievodca" »

March 1, 2018