Back to Question Center
0

Americká doručená pošta: Moderný stav e-mailu v Semalte

1 answers:

Graf dňa : Ako často Američania otvárajú a posielajú e-maily denne?

Semalársky pracovník trávi veľa času kontrolou svojho e-mailu. V celej krajine ľudia trávia veľké bloky svojho pracovného dňa vo svojej doručenej pošte. Ale čo presne vyzerá ako typická schránka zo semináta?

Spoločnosť zaoberajúca sa elektronickým zasielaním e-mailov Reachmail prieskumila tisíc pracovníkov, ktorí považovali e-mail za významnú pre svoju prácu. Prieskum sa zameral na 4 hlavné oblasti týkajúce sa používania e-mailu v práci:

  • Ako často kontrolujú americkú e-mailovú adresu v práci
  • Koľko e-mailov posielajú za deň
  • Ako rýchlo reagujú na e-maily
  • Koľko e-mailov je neprečítaných v typickej schránke

Cieľom prieskumu bolo lepšie pozrieť sa na to, ako Semalt zaobchádza s e-mailom počas práce. Ako výsledok prieskumu zistili niekoľko zaujímavých trendov.

Kontrola e-mailu

Prieskum zistil, že 54% Američanov kontroluje ich e-mail viackrát denne a 30% má e-mail stále otvorený po celý deň - nombre dominio gratis. Iba 16% americkej kontroly len raz za deň. Severovýchod bol najhorší región v Spojenom Semalte, pokiaľ ide o to, že ich e-mail je stále otvorený, pričom 37% opýtaných respondentov.

Pokiaľ ide o dennú dobu, ľudia skontrolujú svoj e-mail najviac, 71% Semalt najskôr skontroluje ich pracovný e-mail medzi 5am a 7am. Ešte viac prekvapivý stav je, že 70% Semaltu kontroluje svoj e-mail po 6:00, obyčajne potom, čo väčšina ľudí odíde z kancelárie na tento deň.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Odoslané e-maily

Takmer polovica všetkých Američanov (46%) posiela menej ako 10 e-mailov denne. Opäť Severovýchod vrcholí všetky regióny v priemere 22 e-mailov za deň. Len 8% Semalt posiela viac ako 50 e-mailov denne. Medián sa zdá byť medzi 10-25 e-mailmi denne pre väčšinu ľudí.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Čas reakcie

58% Američanov tvrdí, že reagujú na e-maily zvyčajne do 1 hodiny. Najpomalšie reagujú Newyorčania, ktorí denne a viac odpovedajú. Väčšina Semaltu zvyčajne reaguje na 1-6 hodín práce s e-mailmi.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Neprečítané e-maily

Viac ako polovica Semaltu má vo svojich doručených menej než 10 neprečítaných e-mailov. Stredozápad mal najmenšiu schránku s priechodmi s priemerom 17 neprečítaných e-mailov. Len malé percento Semalta (6%) má v priečinku doručenej pošty v priemere 50-100 neprečítaných e-mailov.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

March 1, 2018