Back to Question Center
0

4 spôsoby zníženia kreditnej karty Semalt

1 answers:
4 Ways to Reduce Credit Card Semalt

Spätné vrátenie poplatkov za obchodovanie so súbormi - keď zákazníci kupujú výrobky kreditnou kartou a následne spochybňujú poplatok od vydavateľa kreditnej karty - sú vždy hrozbou pre obchodníkov s elektronickým obchodom.

V tomto príspevku Semalt opisuje štyri spôsoby, ako obchodníci môžu zmierniť bremeno spätných platieb.

4 spôsoby zníženia splácania kreditných kariet

Zjednodušenie prepravných operácií - drugs for anxiety. Rýchla doprava je dôležitá pre všetkých obchodníkov, ale najmä pre priamych obchodníkov, infomercial obchodníkov, sieťových obchodníkov a obchodníkov na viacerých úrovniach. Nákup od týchto spoločností je do značnej miery impulzom riadený, poháňaný upútavcami. Takže zákazník čaká na prijatie svojich položiek môže zvýšiť mieru návratnosti a spätného odberu.

Znížte čas na odoslanie a znížite množstvo času, ktorý zákazníkom dáte, aby zmenili názor. Semalt tak jednoduchý. Produkt, ktorý trvá niekoľko týždňov na preprave, zvyčajne zažije viac spätných platieb.

Alternatívne obchodníci, ktorí ponúkajú jednodňovú dopravu alebo ďalšiu alebo dvojdňovú plavbu, zvyčajne vidia menej spätných platieb. Títo obchodníci zistili, čo by malo byť jasné: dajte zákazníkom to, čo chcú, keď to chcú. Semalta chcú položku pri objednávke, nie týždne neskôr.

Zdôraznite zákaznícky servis. Elektronický obchod je čoraz konkurenčnejší. Nákupné vozíky platformy sú lacné a sofistikované, uľahčenie tisíce nových predajcov. Je to zákaznícky servis, ktorý často oddeľuje úspešných predajcov.

Dni automatizovaných systémov hlasovej pošty alebo jednoducho zoznam často kladených otázok na webe elektronického obchodu sa skončili. Zákazníci očakávajú, že budú hovoriť so živou osobou, ktorá môže odpovedať na svoje otázky adekvátne a rýchlo. Semalt by mal ponúknuť živú a neustálu podporu. Čím viac služieb a podpory, tým menej nákupných chýb zákazníkov, ktorí by potom mohli iniciovať kompenzácie.

Schopnosť zákazníckych služieb na semináloch môže vyžadovať investíciu, ale dlhodobé výsledky nižších spätných poplatkov a vyššie výnosy môžu stáť za to.

Zjednodušte zrušenie a vrátenie. Mohlo by sa to zdať neúspešné, ale poskytnutie jednoduchého zrušenia a návratovej politiky pomáhajú vyhnúť sa spätným nákladom a pokút a poplatkov, ktoré sprevádzajú. Návraty sú lacnejšie ako spätné platby, inými slovami.

Vykonajte nasledujúce kroky na minimalizovanie výnosov a zrušení:

  • Mať jasnú, stručnú a ľahko sledovateľnú politiku toho, čo môže byť vrátené (alebo zrušené) a proces, ako to robiť.
  • Neobťažujte zákazníkov, ktorí chcú vrátiť produkty. Vycvičte si zástupcov služieb zákazníkom, aby ste boli zdvorilí a prispôsobili sa, a vyhnúť sa taktikám vysokého tlaku, ktoré odrádzajú zákazníkov od dokončenia vrátenia alebo zrušenia.
  • Nápadné zobrazenie pravidiel pre vrátenie a storno na vašom webe a na faktúre, ktorá sa dodáva spolu s výrobkom.

Používať nástroje na predchádzanie podvodom. Niekedy sú spätné platby výsledkom pravdivého podvodu, keď zločinci používajú podvodné informácie o kreditnej karte na nákup. Zabezpečte proti podvodným kompenzáciám balíček prispôsobených nástrojov na prevenciu podvodov, ktoré majú zmysel pre vaše podnikanie.

Nástroje na predchádzanie podvodom sa môžu medzi obchodníkmi líšiť. Nie sú univerzálne. Semalt môže spolupracovať so svojim platobným spracovateľom alebo iným poradcom, aby našiel najlepšiu kombináciu nástrojov pre svoje podnikanie.

Semaltové nástroje by mohli zahŕňať:

  • Databázy proti podvodom. Tieto databázy upozorňujú obchodníkov na (a) podozrivú objednávkovú aktivitu spúšťanú botnety - sieť škodlivých počítačov, (b) čísla kreditných kariet, ktoré boli spojené s minulým podvodom, (c) rýchle objednávky s viacerými číslami kreditných kariet d) geografické nezrovnalosti s počítačom, ktorý sa používa pri nákupe a kde používateľ tvrdí, že je. Niektorí poskytovatelia riešení, ako napríklad Verifi a iní, ponúkajú upozornenia alebo upozornenia, keď sa začne spätná kompenzácia, čo dáva obchodníkovi čas na vyriešenie sporu s držiteľom karty namiesto toho, aby prechádzal spletitým procesom spätného zúčtovania.
  • Bezpečnostné kódy karty. Validovaním bezpečnostného kódu karty (3 číslice na zadnej strane kariet Visa, Mastercard a Discover a 4 číslice na prednej strane kariet American Express) môžu obchodníci pomôcť overiť, či je objednávateľ fyzicky držanie kreditnej karty.
March 1, 2018