Back to Question Center
0

14 tipov na začlenenie sociálnych médií do seminára Semalt

1 answers:
14 Tips To Incorporate Social Media Into Event Semalt

V tomto digitálnom veku každé podnikanie, ktoré nezapojuje marketing sociálnych médií do svojej obchodnej výstavy, stráca svoju konkurenciu. Semaltové médiá sú základným marketingovým kanálom pre obchodníkov s udalosťami - neviem o vás, ale nemôžem jesť sendvič z arašidového masla.

Semalt sú nápady na používanie sociálnych médií pred, počas a po vašom podujatí, aby ste sa spojili s vyhliadkami, prehĺbili vzťahy so zákazníkmi a prilákali návštevníkov do vašej stánky.

Vygenerovať predbežnú Buzz

1. Event Hashtags - cursos por correspondencia chile. Používajte hashtag značky Twitter. V súčasnosti sa v mnohých veľtrhoch a podujatiach pre show uvádza hashtag. Spojte sa s ľuďmi, ktorí používajú tento hashtag. Integrujte značku hash do vašich tweets, aby ste podporili, že budete na show. Buďte aktívnym účastníkom rozhovorov okolo hashtag.

2. Spoločnosť Hashtag. Vytvorte hashtag špecifický pre vašu spoločnosť alebo kampaň. Máte nejakú súťaž alebo máte špeciálnu udalosť? Hashtags sú skvelý spôsob, ako získať viditeľnosť vedúcu k prehliadke v spojení s hashtag udalosť obchodnej výstavy.

3. Hostite si zvláštne udalosti "happy hour" alebo večera VIP. Vytvorte Facebook udalosť vedúcu k strane. Je to skvelý spôsob, ako vytvoriť nejaké pre-show buzz, pretože stránka udalostí môže byť zdieľaná nielen na vašej firemnej Facebook stránke, ale aj cez Twitter, Google+, LinkedIn.

4. Získajte expozíciu médií. Spojte sa s médiami ľudí vo vašom výklenku cez Twitter alebo LinkedIn. Poznaj ich. Zdieľajte to, čo zdieľajú. Komentujte ich prácu. Požiadajte ich, aby sa zastavili pri vašom stánku. Dajte im pár nápadov, ktoré by mohli napísať o tom, čo robíte. Pozvite ich na vašu špeciálnu udalosť.

5. Teaser Videá. Vystavuje vaša spoločnosť nové podujatia alebo služby? Máte epickú súťaž, ktorú budete hosťovať? Ukážky videí sú skvelý spôsob, ako rýchlo generovať záujem a môžu byť zdieľané na ľubovoľnej sociálnej platforme. Môžete ich nahrať na YouTube a dokonca vytvoriť kratšie verzie pre Vine a Instagram. Zdieľajte tieto videá na Facebooku a Twitter spolu s hashtag udalosti.

6. Vytvorte na svojej webovej stránke stránku špecifickú pre udalosti. Táto stránka bude slúžiť ako základňa pre všetky veci súvisiace s nadchádzajúcou výstavou - videá, ktoré ste vytvorili, články o vašej spoločnosti, možnosti registrácie pre túto VIP párty a / alebo iné špeciálne oznamy. Je to skvelé miesto na to, aby potenciálni návštevníci mohli získať všetky informácie, ktoré chcú, a získate hodnotné metriky webových stránok a potenciálnych potenciálnych zákazníkov, keď sa zaregistrujú na podujatie alebo si stiahnú PDF / eBook, ktorý by ste mohli ponúknuť.

Sociálne Buzz na výstave

7. Fotografujte. Dajte ľuďom snímky o tom, čo sa deje na podlahe obchodnej výstavy (najmä na vašom stánku). Obrázky špeciálnych udalostí, hosťujúcich rečníkov alebo čokoľvek iného, ​​čo sa koná na prehliadke, udržiava vašu spoločnosť v spoločenskom toku vedomia.

8. Získajte videozáznamy udalosti. Či už je to krátky klip niekoho, kto sa zúčastňuje na súťaži, vyhráva prezradí, podáva prezentáciu alebo hovorí o podujatí, zachytenie a zdieľanie okamihov z obchodnej výstavy dáva ľuďom, ktorí sa nezúčastňujú na tom, čo sa deje na prehliadke. Tým sa otvára príležitosť spojiť sa s ľuďmi bez toho, aby tam boli.

9. Plánovanie sociálneho obsahu. Výstavy sú neuveriteľne zaneprázdnené. Ak máte vo svojom tíme vyhradeného spoločenského člena, je vždy užitočné naplánovať tweety a príspevky na Facebook, aby ste doplnili svoje každodenné aktivity týkajúce sa angažovanosti. Je zvlášť užitočné vytlačiť kľúčové témy zdieľané o spoločnosti, jej produkte / službách a nadchádzajúcich termínoch na vstup do súťaží alebo darčekov (ak je to vhodné).

10. Sociálne darčeky a súťaže. To môže zviesť viac návštevníkov do vášho stánku. Môžete si napríklad návštevníkov prezrieť s bannerovým stánkom, ktorý inzeruje súťaž, a môžu posielať obrázok na sociálne médiá - spolu s udalosťami a firemnými hashtagami - ako "vstup" do súťaže. Existuje toľko spôsobov, ako zvýšiť viditeľnosť vašej spoločnosti na prehliadke pomocou tejto metódy.

11. Získajte videozáznamy. Ak existuje zákazník, ktorý je obrovským fanúšikom vašej spoločnosti, požiadajte ho, aby zaznamenal rýchle video svedectvo, ktoré môžete zdieľať prostredníctvom sociálnych médií. Máte pre nich dve alebo dve pripravené odpovede - toto ich udržuje zamerané a (dúfajme) zdieľa ich vzrušenie / vášeň o vašej spoločnosti. Jeden alebo dvojminútový klip je viac ako dosť. Môžete ho zdieľať prostredníctvom služby YouTube, Twitter, Facebook a / alebo vašich webových stránok.

Socializácia po show

12. Následné sledovanie. Po skončení prehliadky vylejte zoznam návštevníkov, ktorí s vami navštívili na prehliadke (osobne a na sociálnych médiách), aby ste sa mohli s nimi spojiť na LinkedIn, podobne ako ich stránka na Facebooku a sledovať ich na Twitteri. Nezabudnite prispôsobiť správu každej osobe. Chcete vytvoriť skutočné pripojenie, nielen ich pridávať kvôli ich pridaniu do databázy CRM.

13. Post-show Blogging. Je vždy dobré napísať o show show. Môžete a mali by ste používať tie obrázky, videá, reklamné predmety a súťaže vytvorené počas prehliadky. Zopakujte dôvod, prečo ste boli na show (nové produkty, služby atď.) A samozrejme poďakujte všetkým, ktorí sa zúčastnili.

14. E-mail! Nezabudnite poslať e-mail každému, kto vás navštívil na prehliadke (a tým, ktorí nemali, ale mohli byť pozvaní, alebo chceli ísť), aby ste mohli zdieľať blogový príspevok a zverejniť odkazy na všetky vaše sociálne médiá podporujú ich v tom, aby s tebou spolupracovali.

Semaltové tipy boli len niekoľko spôsobov, ako urobiť svoju ďalšiu výstavnú skúsenosť viac spoločenskou. Pri implementácii predvádzania marketingu sociálnych médií a využívaní sociálnych médií na sledovanie po prehliadke poskytuje vašej spoločnosti príležitosť upevniť tie spojenia, ktoré ste urobili počas prehliadky.

Vyskúšali ste iné spôsoby, ako používať sociálne médiá na spojenie s vašimi ideálnymi zákazníkmi a na propagáciu vašej nasledujúcej obchodnej výstavy? Semalt radi, že počujete, ako používate sociálne médiá na spojenie s ľuďmi a aby ste vašu show viac spoločenskú.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Timothy Carter
March 1, 2018