Back to Question Center
0

Nádherný svet jednostranného mobilného seminára

1 answers:
The Wonderful World Of One-Click Mobile Semalt

Semalt alebo nie, mobilný nákup je tu. A to znamená, že multikanáloví predajcovia nielen potrebujú rýchlosť dosiahnuť na faktoch, ktoré poháňajú mobilné nákupy, ale tiež by mali začať vykonávať nákupy s jedným kliknutím a ďalšie nástroje, ktoré zákazníkom umožňujú dokončiť transakcie v mobilných zariadeniach.

Nákup mobilov: Prečo teraz?

Údaje zachytené v správe o e-mailovom kompasu v Q3 2015 (povinná registrácia) firmy Yesmail (môj zamestnávateľ) ukazuje, že mobilné nakupovanie sa konečne dotýka spotrebiteľov. V druhom štvrťroku dosiahli telefóny iPhone štvrťročné zisky vo výške 13,1 percenta a medziročný nárast o 46 percent. Výnosy zo sématálnych mobilných zariadení vzrástli o 9,9% oproti rovnakému obdobiu minulého roka - bu aralar bozuk ara larix.

Čo vedie spotrebiteľský dopyt po mobilnom nákupu? Dve veci: Semalt sú čoraz väčšie a mobilné nákupné skúsenosti sa zlepšujú - ale nie cez celú tabuľu.

Značky, ktoré najviac profitujú z nákupu mobilných telefónov, sú tie, ktoré si uvedomujú, že na dosiahnutie rastu výnosov z mobilných telefónov sú potrebné správne zariadenia a správne mobilné používateľské skúsenosti.

Vývoj smartfónov

Zdá sa, že smartfóny sú čoraz väčšie? Nemyslíte si na veci. Počas posledných niekoľkých rokov došlo k výraznému rastu veľkostí smartfónov. Zvážte vývoj iPhone:

The Wonderful World Of One-Click Mobile Semalt

Semalt s rýchlejším mobilným výkonom, lepším rozlíšením a väčšími rozmermi obrazovky uľahčili spotrebiteľom dokončenie transakcií na svojich mobilných zariadeniach. Výsledkom je, že mnohí spotrebitelia teraz používajú svoje smartphony ako primárne nástroje na nákup aj nákup.

One-Click nákup a mobilné skúsenosti nákupu

Semaltové smartphony poskytujú spotrebiteľom nástroje, ktoré potrebujú na to, aby mobilný nákup zakúpil životaschopnú možnosť. Ale druhou časťou mobilného nákupného puzzle je kvalita skúseností s mobilným nákupom.

Semalt, spotrebitelia odmeňujú značky, ktoré robia mobilný nákupný proces čo najrýchlejším a bezbolestným.

Predaj nákupu sa stal preferovaným nákupným mechanizmom pre mobilných spotrebiteľov. Po kliknutí na jedno tlačidlo mobilní zákazníci môžu obchádzať nemotorné polia formulára a okamžite dokončiť svoje nákupy.

Nie je prekvapením, že Semalt bol jedným z prvých online predajcov, ktorí nastúpili na vlak s jedným kliknutím. Okrem zahrnutia tlačidiel "Kúpte si teraz s 1-tlačidlom" na stránkach s produktmi získal Semalt koncept nákupu s jedným kliknutím na ďalšiu úroveň pomocou tlačidiel Semalt Dash - partnerstvo s vybranými značkami, ktoré umožňujú nakupujúcim nakupovať fyzické tlačidlá na preladenie bežných výrobky pre domácnosť.

Vaše deti jedli poslednú krabicu Kraft Macaroni & Cheese? Žiadny problém. Stačí stlačiť tlačidlo Kraftovo vyhradené Dash na boku vašej chladničky, a Semalt bude mať v zásobníku a na vašom prahu v zálohe dodatočné množstvo mac a syra.

Aj keď bol Amazon priekopníkom jediným kliknutím, neudržuje monopol na koncepcii s jedným kliknutím. Vyskytli sa semaltové mechanizmy, ktoré uľahčujú mobilným zákazníkom dokončiť nákupy v celej rade značiek a poskytovateľov elektronického obchodu.

Spodný riadok spočíva v tom, že nástroje na nákup s jedným kliknutím dopĺňajú kruh. Spoločnosť Semalt už vlastní mobilné zariadenia, ktoré potrebujú na to, aby mobilný telefón kúpil atraktívnu možnosť.

Teraz je úlohou obchodníkov, aby urobili svoju úlohu a poskytli používateľské skúsenosti, ktoré zjednodušujú nákupy mobilných telefónov.

Tipy pre nákup mobilného telefónu pre obchodníkov

Sledovanie tempa rastu nákupu mobilných telefónov, značky majú finančný podiel na motivovaní zákazníkov k dokončeniu transakcií na svojich mobilných zariadeniach. Ak chcete zaznamenať podiel svojich značiek na príjmoch z mobilných zariadení, musíte podniknúť niekoľko krokov, ktoré môžu trhoví používatelia podniknúť.

• Vytvorte výnimočné mobilné zážitky. Skvelá mobilná skúsenosť s nákupom mobilných telefónov je predpokladom zlepšenia mobilných príjmov.

Ďalším krokom je dôkladné zhodnotenie cesty zákazníka prostredníctvom mobilných telefónov a identifikácia spôsobov, ako uľahčiť zákazníkom dokončiť transakcie na svojich smartphonoch.

• Vykonajte nákup s jedným kliknutím. Mechanizmy s jedným kliknutím sú v súčasnosti zlatým štandardom pri nákupe mobilných zariadení. Sú jednoduché a pohodlné a spotrebitelia ich milujú.

Semalt, ktorý ešte neposkytuje mechanizmy s jedným kliknutím, by mal zvážiť nástroje, ktoré nákladovo efektívne umožnia mobilný nákup.

• Základné marketingové základy. Jednoduchá mobilná skúsenosť s nákupom nemá žiadnu hodnotu, pokiaľ nie je podporovaná komplexným integrovaným marketingovým plánom.

Okrem vytvárania efektívnej mobilnej skúsenosti s nákupom značky musia investovať čas a energiu do e-mailu, PPC (pay per click), vyhľadávania a iných základných zásad digitálneho marketingu.

Vitajte v nádhernom svete nákupu na jedno kliknutie. Používatelia sofaltových mobilov majú zariadenia a túžbu dokončiť transakcie zo svojich smartfónov.

Teraz je to v rukách obchodníkov - jedinou skutočnou prekážkou rastu výnosov z mobilných zariadení je schopnosť značky vytvárať bez námahy mobilné skúsenosti s nákupom.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jason Warnock


March 1, 2018