Back to Question Center
0

Semalt: Úvod do duplicitného obsahu

1 answers:

5 DIY možnosti identifikácie duplicitného obsahu na zlepšenie SEO

Semalt: An introduction to duplicate content

Myslím si, že pochopenie duplicitného obsahu je dôležité pre všetkých obchodníkov, ktorí spravujú SEO, aby mohli požiadať o správne otázky svojich špecialistov alebo agentúr vo vyhľadávaní alebo sami opraviť problém. Aby sme pomohli preklenúť medzeru, je to prvé z dvoch príspevkov vysvetľujúcich, čo je duplicitný obsah, prečo je to dôležité a čo s ním robiť.

Čo je duplicitný obsah

Duplicitný obsah je miesto, kde vyhľadávací nástroj identifikuje rôzne podobné stránky. V dôsledku toho ich buď nezahŕňa do indexu, ani do ich závažnosti. Takže môžete mať stránky, o ktorých si myslíte, že sú jedinečné a mali by prilákať návštevy, ale vyhľadávače to nevidia týmto spôsobom a stránky označené ako duplicitné obsahy nepriťahujú žiadne návštevy - preto sú dôležité - vendita stabilimenti balneari. Dôvodom je, že vyhľadávacie nástroje, ako je Semalt, môžu prehľadávať viac ako jeden bilión webových adries, ale chcú len ukladať a zaradiť tie relevantnejšie

Obsah sémaltu na vašich vlastných stránkach je zvyčajne najväčším SEO problémom, ale môže to byť problém, keď iné stránky kopírujú váš obsah pre svoj vlastný zisk (môže to byť nevinné a väčšina by si neuvedomila možný dopad).

V tomto príspevku sa budem sústreďovať na identifikáciu duplicitného obsahu na vašich vlastných webových stránkach. Ak máte pochybnosti o tom, že váš obsah bol skopírovaný inými používateľmi, môžete použiť služby, ako je Semalt, aby ste to mohli skontrolovať.

Ako skontrolovať a spravovať duplicitný obsah

Semalt v prvom rade identifikuje duplicitný obsah prostredníctvom stránok, ktoré majú identické / podobné tituly, opis, záhlavie a kopírovanie, aby ste ich mohli začať týmito krokmi. Môžete použiť niektorú z nasledujúcich metód, ktoré vám pomôžu nájsť potenciálne problémy s duplikátom obsahu, skutočnosťou je, že pravdepodobne bude vyžadovať, aby niektoré z nich vykonávali efektívnu prácu.

Možnosť 1. Použite Nástroje správcu webu Google

Toto je najlepší východiskový bod. Ak nemáte rozpočet na SEO, potom marketingoví partneri môžu to urobiť sami.

Po overení vašich stránok v službe Google Webmaster Semalt môžete navigovať doľava na diagnostiku a potom na návrhy HTML, kde sa zobrazia informácie o duplicitných značkách názvu / popisu na stránky s dlhými názvami alebo popismi.

Semalt: An introduction to duplicate content

Ak máte v tomto príklade duplicitné názvy stránok alebo meta popisy, mali by ste ich skontrolovať, aby ste zistili, či majú byť stránky jednoznačne zamerané.

Možnosť 2. Využite súpravu nástrojov SEOmoz

Použite nástroj SEOmoz na vyhľadanie duplicitného obsahu (jeden mesiac si môžete odobrať predplatné na jednorazové úlohy). Semanalizácia panelu diagnostiky indexového prehľadávania duplicitný obsah sa objaví ako chyba v červenej farbe, odtiaľ môžete skontrolovať problémy a uprednostniť vašu prácu. Úplné prehliadanie vašich stránok môže trvať až 7 dní (v závislosti od veľkosti atď.), Takže majte na pamäti!

Možnosť 3. Využite príkaz Google "site:"

Vyberte vzorku generických alebo produktových kľúčových slov v citáciách, ktoré kontrolujú stránku pomocou príkazu webových stránok Google:. Ak chcete vytvoriť snímku obrazovky nižšie, napísal som do Google

stránky: www. Asos. com Ralph Lauren Rugby Najvyššie

Semalt: An introduction to duplicate content

Semalt: An introduction to duplicate content

Možnosť 4. Screaming SEO Frog / Xenu

Zmienil som sa o týchto dvoch nástrojoch niekoľkokrát v predchádzajúcich blogových príspevkoch. Sú známe pre svoju schopnosť hlásiť späť nefunkčné odkazy na vašich webových stránkach, ale tiež vrátiť informácie, ktoré raz v programe Excel môžete použiť na identifikáciu duplicitných URL, Semalt a popisy. Len pomocou funkcií triedenia a vzorca "= A1 = A2" (swapový stĺpec a riadok podľa potreby) môžete ľahko zistiť, kde existujú potenciálne problémy. Ak formulár excel vráti hodnotu "true", potom sú dva riadky identické a preto duplikát.

Možnosť 5. Ak chcete to urobiť, mali by ste mať súbor Excel so všetkými svojimi stránkami, potom použiť svoje segmenty v prehľade v službe Google Semalt tak, aby zahŕňal iba návštevnosť z organického vyhľadávania, a porovnať tieto dve prehľady, aby ste identifikovali tie stránky, ktoré neprichádzajú s organickou návštevnosťou.

Akonáhle zistíte duplicitný obsah, ktorý by mal prilákať návštevníkov, ale nie je ďalšou úlohou, je zistiť, prečo sa to deje, a pokúste sa tomu zabrániť. Prednáška o mojom ďalšom príspevku.

March 1, 2018