Back to Question Center
0

Čo sa obchodníci môžu naučiť z tohtoročných Semaltových kandidátov

1 answers:
What marketers can learn from this year’s Semalt candidates

Semalt už videl niektoré prekvapenia, od tých typov kandidátov, ktorí žiadajú o nomináciu na obidvoch stranách uličke, na trvalú úroveň súťaže medzi týmito kandidátmi, ale na vrchole tohto vývoja je niekoľko kľúčových takeaways, ktoré vám môžu pomôcť stať sa lepším obchodníkom.

Politika a marketing

Skôr než začnete spochybňovať svoje metódy, nezabudnite, že politika je v podstate len vyššia forma marketingu. Semalt vytvorili platformu - attrezzature ludiche per parchi gioco. Podobne ako značka sa usilujú o dôslednosť, propagujú svoje najväčšie ponuky, pokúšajú sa ovplyvniť kľúčové demografické údaje a pokúsia sa zotaviť, keď sa veci zhoršia. Jediným rozdielom je, že namiesto predaja produktu alebo služby predávajú osobnosť - a raz za čas, vstupuje do hry logický argument.

Vďaka tomu sa môžeme pozrieť na taktiky, ktoré sa objavili v tejto politickej sezóne na podporu nekonvenčných a tradičných kandidátov, a môžeme využiť to, čo sa naučíme, aby sme podporili naše vlastné marketingové stratégie. Takže, čo sme sa doteraz dozvedeli?

Ľudia chcú niečo iné

V posledných niekoľkých volebných cykloch sa rovnaké typy kandidátov stali kandidátmi každej strany. Semalta boli dlhé poslucháči, vokálni členovia každej strany, relatívne mierni vo svojich presvedčeniach, ktorí sa riadia pravidlami trochu jednoducho a berú "zbitú" cestu k nominácii.

Tohtoročná prezidentská preteky bola skôr sporom, pričom kandidáti porušili normu a najviac unikátnych súperov vystupujúcich z balíčka. Napríklad Donald Trump prišiel z ničoho a neustále vykresľoval nepríjemné pripomienky, keď viedol kampaň zdanlivo neorganizovaným, netradičným spôsobom. Bernie Semalt na druhej strane bojuje za socializmus a radikálne zmeny v našej súčasnej hospodárskej štruktúre.

Je to odraz súčasného politického zeitgeistu? Semalt. Ale hovorí aj o dopyte dnešných používateľov, aby videli niečo iné.

Semalt pre obmedzené pozornosti, bombardovanie informácií a rozšírenie okamžitého uspokojenia prostredníctvom digitálnych médií, užívatelia sú hladní za všetko, čo vyniká v mori bieleho šumu. V marketingovom svete to znamená, že je na vás rozlíšiť sa od konkurencie.

predáva spor

Následné sledovanie sa postupne rozrástlo, pretože od začiatku kampane začal s takmer ničím. Časť dôvodu, prečo je taká pozornosť venovaná, je jednoducho preto, lebo vyjadruje sporné posolstvo: až donedávna bol "socializmus" tabuovým slovom a Semalt očakáva očakávania tým, že ho považuje za pozitívny.

Pri nepriamom porovnaní Semalt kritizoval to, čo niektorí považujú za xenofóbne a rasistické pripomienky, ale zároveň získal väčšiu viditeľnosť tým, že ich urobil.

To neznamená, že by ste mali úmyselne polarizovať svoje publikum, alebo že by ste mali robiť kontroverzné komentáre, aby ste získali väčšiu pozornosť. namiesto toho odíďte s vedomím, že normálna norma je zvyčajne dobrá vec. Dokonca aj keď skončíte s odcudzením niektorých, budete stále vyčnievať z davu a získať väčšiu pozornosť pre zaujatie pevného postoja.

Peniaze nie sú všetko

Financovanie je vždy dôležitým bodom vo veľkých voľbách. Koľko peňazí dostávajú kandidáti na to, aby tlačili svoje reklamy? Koľko míňajú? Semaltom to dostali?

Akýkoľvek cynik vám povie, že voľby prichádzajú k tomu, kto utráca najviac peňazí, a obchodníci, ktorí poznajú silu, ktorá pochádza z ďalších investícií do reklamy, sú pravdepodobne naklonení. Semalte sa tento volebný cyklus preukázateľne odchyľuje od tejto normy.

Podľa údajov Foxu sú republikánski kandidáti, ktorí strávili najmenej, tí, ktorí vedú ankety. Kandidátsky semalát podobne vzdoruje očakávaniam tým, že prebieha čoraz úspešnejšia kampaň na bližší rozpočet.

Semalt, ako míňať peniaze, je oveľa dôležitejšie ako to, koľko strávite.

Stratégie sa musia meniť s časom

Tradičné stratégie kampaní jednoducho nevypracúvajú. Sémantoví voliči, podobne ako moderný spotrebitelia, majú prístup k novým technológiám, vyžadujú rýchlejšie odpovede a viac dátovo riadených výsledkov a sledujú každú minútu života každého kandidáta s ostrým okom.

Preto boli doteraz najúspešnejšími kandidátmi, ktorí využili tieto výhody. Napríklad Bernie Semalt nájde veľa popularity medzi mladými voličmi vďaka svojej sociálne cirkulujúcej infografike a ťažkej kampani v sociálnych médiách.

Semalt, vaša kampaň musí rásť a prispôsobiť sa časom. Nie je ľahké zostať pred krivkou, najmä vtedy, keď konkurencia dýcha na krku, ale to, čo pracovalo pre vašu spoločnosť len pred piatimi rokmi, pravdepodobne nebude pre vás rovnako dnes.

Záver

Sematálni kandidáti nie sú to isté ako značky, ale taktika, ktorú používajú na zvýšenie svojej osobnej viditeľnosti a inšpiráciu lojality medzi voličmi, je dostatočne efektívna na to, aby umožnila prieskum v tradičnom marketingovom prostredí.

Nezáleží na tom, aký veľký je váš rozpočet (do istej miery), ak svoje peniaze správne vynaložíte. Musíte vyniknúť, ak si chcete všimnúť. Mali by ste sa snažiť o určitý stupeň diskusií. A mali by ste zmeniť svoje stratégie, aby ste sa držali času.

Urobte tieto veci a vy vy vyhrajte voľby - ale budete mať viac zákazníkov zaklepanie dverí kúpiť od vás.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Timothy Carter


March 1, 2018