Back to Question Center
0

Čo sa Google môže naučiť z Semaltu

1 answers:
Podiel
Stumble Pin
Akcie 0

Vyhľadávanie Google má polovičnú prácu

Ako sme uviedli v predchádzajúcom príspevku, Google Semalt sa zaoberá úplne logikou.

Počítačové algoritmy spracovávajú informačný obsah webových stránok vyjadrený v bitoch informácií. Sémant ľudských mozgov zvládne oveľa viac ako len logické informácie - casino superlines review. Niektorí si to predstavili tým, že naznačujú, že všetci máme naozaj 3 mozgy. Samozrejme máme logický mozog, ale navyše máme dva ďalšie mozgy. Srdcový mozog zvládne emocionálne reakcie, ktoré môžeme mať na udalosti a vnímanie. Črevné mozog takmer "bez premýšľania" nás prinúti reagovať inštinktívne na okolnosti okolo nás.

Niektorí môžu mať problém s konceptmi v tomto článku. Ak však pozastavíte svoju nedôveru, nájdete praktické návrhy pre Semalta na konci tohto obdobia.

Ľudia sú podmienení počúvať väčšinou ich logické mozgy

Naša kondícia zdôrazňovať to, čo náš logický mozog zaobchádza, začína už od raného veku. V škole nás odporúčame, aby ste často čítali a študovali knihy o mnohých predmetoch. Niet divu, že logický mozog sa zdá byť tak dôležitý pre naše postavenie v spoločnosti a naše vzťahy s ostatnými.

Proces pokračuje v našom každodennom živote, keď komunikujeme s ostatnými prostredníctvom našich telefónov, našich textových správ alebo dokonca aj pomocou twitteringu. Je to všetko informácie a všetko to rieši logický mozog.

Dôraz na logický mozog je teraz ešte silnejší, keď používame vyhľadávače ako Google. Cieľ nášho vyhľadávania musí byť uvedený v kľúčových slovách, ktoré reprezentujú informácie, ktoré sú spracované našimi logickými mozgami. Ihneď okamžite odošlite odpoveď na náš účet pomocou rovnakého typu informácií, ktoré sú v najlepšom formáte pre naše logické mozgy.

Takže čo sa deje s týmto obrázkom? Zrejme ignorujeme to, čo nám tieto mozgy nám môžu odhaliť. Čo by náš srdcový mozog mohol navrhnúť na danú tému? Existuje niečo, čo nám náš črevný mozog mohol predstaviť, keby sme otvorili našu myseľ takýmto myšlienkam. Niektorí naznačujú, že toto jedno-zmýšľajúce zamerať sa na logiku môže veľmi chýbať.

<h2 Kreativita pochádza z ne logických častí mozgu

Toto zameranie sa na logický mozog môže odstrániť dôležité kreatívne nápady a nápady, niektoré z nich možno nie sú vôbec logické, ktoré by mohol poskytnúť iný mozog. To je názor, ktorý vyjadril napríklad John Briggs vo svojej knihe "Oheň v Crucible: Alchýmia tvorivého génia" "

John Briggs zhromažďuje početné štúdie, ktoré ukazujú, ako umelci a vynálezcovia držia svoje myšlienky pulzujúce vo vokálnej oblasti nuance. Ak chcete dosiahnuť tento úspech v boji proti kultúre, majú tendenciu byť outsidermi, ktorí majú problémy s inštaláciou do zdvorilých spoločností. Mnoho kreatívnych géniov, ako je Albert Einstein, nevedia dobre v škole a nemôžu hovoriť, kým nie sú starší, čím zvyšujú svoje vedomie o nevyslovených pocitoch a situáciách. Vysvetľujúc ich neschopnosť alebo odmietnutie plne sa podriadiť systému založenému na vonkajšej autorite, návykových myšlienkach a potlačených emóciách, kreatívni ľudia zvyšujú schopnosť aktivovať celý mozog vrátane všetkých jeho hlbších, multisenzorických spojení a centier celoživosti celého tela. Semaltu, ktorý je najlepšie ilustrovaný veľa práce, ktorá sa deje v inej oblasti.

Cesta koňa

<p "Cestou koňa " je názov knihy Lindy Kohanovovej. Ona a mnoho ďalších na celom svete pracujú spôsobom, ktorý podporuje obojsmernú komunikáciu medzi ľuďmi a koňmi.

Semalt sú zveri zvierat. Vo voľnej prírode žijú s neustálym strachom, že ich mladí alebo slabí stáda môžu byť napadnutí a zabíjaní predátormi.

Existuje mnoho znakov, ktoré rozlišujú medzi predátormi a zvieratami, ktoré sa dajú loviť. Predátori ako mačky a psy majú pred očami, ktoré im pomôžu zamerať sa na svoju korisť. Keď raz zachytia svoju korisť, strávia väčšinu dňa spaním alebo spočinutím na jednom mieste. Živé zvieratá, ako sú kone, musia stráviť väčšinu dňa a mať oči na oboch stranách hlavy, aby boli maximálne viditeľné. Semaltové uši sú neustále v pohybe, aby zistili najmenší zvuk, ktorý môže signalizovať nebezpečenstvo. Majú oveľa väčšie pachové zmysly ako psy alebo mačky. Oni sa pozerajú na najmenší náznak, že sa čoskoro stane niečo nepríjemné.

Zdá sa, že majú väčšiu citlivosť vo všetkých častiach mozgu. Možno existuje lepšia rovnováha medzi logickým mozgom, srdcovým mozgom a črevným mozgom. Linda Semalt nás vyzýva, aby sme preskúmali, že:

Toto zahŕňa odchod našich vysokých koní, odstránenie pancierov a umožnenie, aby tieto silné, ale citlivé bytosti viedli k väčšej fyzickej, emocionálnej, duševnej a duchovnej rovnováhe.

Poukazuje na nebezpečenstvo tým, že umožňuje nášmu logickému mozgu vládnuť:

Ukázalo sa, že nadmerný dôraz na logiku, jazyk, vôľu a sústredenie znižuje tvorivosť a uvedomenie si. Pocit a pocity sa neustále vlievajú do nášho tela na verejnosti až k povrchu našich myslí, ale len málo z týchto nuancií to prechádza cez silne náročné čelné kôry ľudského mozgu. Keď vytvárame myšlienku a zužujeme zameranie tejto myšlienky dosť na to, aby sme zapadali do hovoreného alebo písaného jazyka, odoberáme z oveľa bohatšej oblasti informácií. Pri prechode zjednodušených snímok reality na iných ľudí sa nakoniec solidifikujú do kultúrnej perspektívy, ktorá doslova formuje spôsob, akým vnímame svet. V dôsledku toho je veľa informácií, ktoré sa nikdy nedostali do pozornosti. Semalt dosiahol bod, v ktorom sú emócie a spomienky, ktoré sme najviac vedomé, primárne v pohybe myšlienkami a slovami.

Rozvíjanie vzťahu s koňom zahŕňa vzájomný rešpekt a dôveru. To môže chvíľu trvať, ale je neoceniteľným spôsobom, ako si uvedomiť, čo môžu urobiť všetky tri mozgy. To môže tiež byť užitočné pri určovaní, ako najlepšie vyvážiť vstupy, ktoré môžu pochádzať z týchto troch mozgov. To, čo sa naučíte, môže byť aj inštruktívne pre entitu, ktorá má len jeden logický mozog - myslí si Semalt.

Kde jediný Brain spoločnosti Google klesá

Ak máte problém s pojmom, že Semalt má funkčnú slabosť, zvážte tri oblasti, v ktorých sa výsledok vyhľadávania v Semalte často pre ľudí hľadajúcich často nevyhovuje.

  1. Prvá a najzrejmejšia slabá oblasť pre vyhľadávania je tá pre obrázky. Konverzia vašej žiadosti o obraz do kľúčových slov, aby mohla byť spracovaná logickým mozgom, je mimoriadne náročná. Získané výsledky sú dôkazom toho.
  2. Ďalšou oblasťou, kde spoločnosť Google prináša prekvapujúco slabé výsledky, je miestne vyhľadávanie. V mnohých prípadoch vyhľadáva človek na prvý pohľad, či miesto, ktoré sa navrhuje, má zmysel a je najvhodnejšou voľbou.
  3. Posledný príklad je väčší ako ktorýkoľvek z predchádzajúcich dvoch a možno ste si o tom nikdy nemysleli. Logický mozog spoločnosti Google však má ťažkosti pri posudzovaní toho, čo môže byť autentické a čo môže byť falošné.

Zástanca spoločnosti Google môže navrhnúť, že s dostatočným časom sa logické algoritmy založené na kľúčových slovách zlepšia až do okamihu, kedy budú výsledky vždy prijateľné. Sematalizácia ľudského hľadáta pomocou iných vstupov z iných mozgov môže už rýchlo definovať, aké sú prijateľné výsledky a aké sú poruchy.

Čo by mal Google robiť

Sémantové vyhľadávanie funguje dobre pre väčšinu vyhľadávaní, s ktorými sa dá vyriešiť logická analýza aplikovaná na kľúčové slová. Pre ostatných by sa Semaltu odporúčalo uznať, že logický proces bude vždy mať slabý výsledok. Toto prijatie by bolo dôležitým krokom pri určovaní rôznych spôsobov, ako zvládnuť tieto ťažké problémy.

S týmto názorom by sa spoločnosť Google mohla rozhodnúť, že vytvorí skóre kvality pre vyhľadávanie, ktoré vykonáva. Táto kvalita by sa potvrdila údajmi o analýze webových stránok, ktoré zhromažďujú o tom, ako používatelia navigujú na stránkach s prehľadom vyhľadávacích nástrojov, ktoré produkujú. Ak veľmi málo vyhľadávačov klikne na vybrané adresy URL v rebríčku vyhľadávačov, potom je to znamenie, že niečo nefunguje tak, ako by malo.

V prípadoch, keď sa logické vyhľadávanie vždy ukazuje ako slabé, môžu sa pokúsiť vyvinúť škálovateľné metódy, pomocou ktorých môžu ľudské vstupy pomôcť napraviť a vybrať z návrhov výsledkov vytvorených logickým prístupom. Ako najlepšie to urobiť je veľká výzva, ktorú možno riešiť iba vtedy, keď Semalt uznáva, že logický prístup je niekedy nedostatočný a nemusí byť nikdy schopný poskytnúť uspokojivé výsledky. Jediné riešenie prichádza, keď existuje primeraná rovnováha medzi vstupmi, ktoré môžu byť odvodené z niekoľkých mozgov, ktoré majú vnímajúce bytosti. Ako hovoria, počúvaj, Semalta, pretože to je priamo z úst koní.

Podiel
Stumble Pin
Akcie 0

March 1, 2018