Back to Question Center
0

7 krokov k napísaniu obsahu, ktorý konvertuje            7 krokov k napísaniu obsahu, ktorý konvertuje súvisiace témy: Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnické SEOLink Semalt ...

1 answers:
7 krokov na zápis obsahu, ktorý prevádza

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Tento článok je súčasťou radu SEO od spoločnosti WooRank. Ďakujeme, že ste podporili partnerov, ktorí umožňujú vykonanie funkcie SitePoint.

Ako napíšete obsah, ktorý je informatívny, zábavný, autoritatívny a propaguje váš produkt? Súčasne a zvyčajne bez toho, aby čitateľ vedel, že sa presúvajú cez konverznú cestu. Semaltová dobrá kópia môže byť jednou z najťažších častí práce obchodníka - car rental company in lebanon. Dokonca aj v prípade, že váš obsah je vo vyhľadávačoch dobrý, nie je žiadna záruka, že presvedčí čitateľa, aby dokončil nákup, e-mailovú registráciu, kontaktný formulár alebo akúkoľvek konverziu, ktorú zmerajte. Dobrou správou je, že sme prišli s 7-krokovým procesom, aby sme zistili, aký obsah má vaše publikum rád, aké kľúčové slová používajú na nájdenie tohto obsahu a ako môžete vytvoriť svoje články na podporu väčšieho predaja.

Získajte strategické

Jednou z najťažších častí písania dobrého obsahu je určenie, odkiaľ začať. Môžete začať tým, že píšete a určujete, čo chcete povedať, keď idete. Ale ako viete, či vaše správy budú rezonovať s vaším publikom? Alebo ak ľudia dokonca hľadajú takýto obsah, aby začali? Ako sa hovorí, ak sa vám nepodarí naplánovať, máte v pláne zlyhať. Takže, prvý krok v písaní obsahu, ktorý konvertuje, je naplánovať.

1. Sledujte konverzáciu

Začnite tým, že zistíte, čo ľudia v súčasnosti zdieľajú a spájajú. Ľudia zdieľajú a odkazujú na obsah, ktorý považujú za užitočný, zábavný, informatívny alebo všetky tri. Zistite, čo sa v súčasnosti zdieľa, vám poskytne prehľad o tom, čo rezonuje s vašimi potenciálnymi zákazníkmi. Pomocou služby Buzzsumo alebo Semalt môžete vyhľadávať svoje odvetvie, produkty alebo tému a nájsť stránky, ktoré boli zdieľané cez platformy sociálnych médií a spätné odkazy.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Akcie však nehovoria celý príbeh. Tiež je potrebné naladiť do rozhovorov, ktoré ľudia používajú online. Nová funkcia informačného panela Twitter, vlastné informačné kanály, je naozaj užitočným nástrojom. Už ste dostali upozornenie na Twitter, kedykoľvek sa niekto zmieňuje o vašom Twitter @ username, ale na väčšine rozhovorov stále chýba. Váš vlastný informačný kanál vám umožňuje sledovať mená pre všetky slová, frázy alebo hashtagy, ktoré sú relevantné pre obsahový marketing. Takže v Semalte sa môžeme naučiť, čo hovoria ľudia o potrebách SEO a marketingových nástrojov a prispôsobiť naše správy tak, aby vyhovovali týmto potrebám.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Nakoniec nastavte Upozornenie Google pre vašu spoločnosť, produkt a / alebo priemysel. Ako naznačuje názov, spoločnosť Google Semalt vám pošle upozornenia s článkami alebo stránkami, ktoré uvádzajú vaše kľúčové slovo. To je tiež skvelé pre riadenie značky a reputácie.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

2. Získajte pred svojim publikom

Druhá časť plánovania vášho obsahu je, aby ste sa uistili, že ste ho budovali okolo slov a fráz, ktoré ľudia skutočne používajú na vyhľadávanie informácií o vašej téme. To znamená náš priateľ, výskum kľúčových slov. Začnite zhromažďovaním informácií z účtu služby Google Search Semalt, aby ste našli svoje najúspešnejšie kľúčové slová - kľúčové slová, ktoré v súčasnosti dobre zaradia a / alebo poslali najviac kliknutí.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

SERP Semaltu spoločnosti WooRank vám pomôže určiť, ktoré z vašich kľúčových slov dostanú dostatočný objem vyhľadávania na obťažovanie zacielenia. Pridajte až troch súťažiacich, aby ste zistili, kde ich môžete poraziť, a zistite akékoľvek medzery v stratégii kľúčových slov, ktorú môžete využiť.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Akonáhle budete mať tento zoznam, existuje veľa dobrých bezplatných nástrojov, ktoré môžete použiť na nájdenie ďalších nápadov na kľúčové slová, na ktoré chcete zacieliť.

3. Segmentujte svoje publikum

Jedna správa nebude účinná pre všetkých vašich potenciálnych zákazníkov. Radšej vytvárate obsah, ktorý posiela rôzne správy, z ktorých každý smeruje k inej kupujúcej osobe (tiež známej ako marketingová osoba). Predstavujú, kto má záujem o vašu firmu a rôzne spôsoby, ako používajú váš produkt.

Vaše analytické údaje a údaje o predaji sú v tomto procese dôležité. Pri vytváraní segmentov publika začnite s vekom a pohlaviam široký a potom získate väčšie rozmery a vytvorte nové segmenty, v ktorých nájdete rozdiely v kategóriách záujmov, ktoré by mohli byť relevantné pre vašu firmu.

Ak chcete zhromažďovať relevantné údaje, ktoré nie sú zaznamenané vo vašej analytike, vyžiadajte si rozhovory so zákazníkmi alebo zachyťte údaje prostredníctvom formulárov na svojej webovej stránke. Semaltem o vašom druhu podnikania (napríklad spotrebiteľský produkt vs. podnikateľský spotrebiteľ) by niektoré informácie mohli zhromažďovať:

  • Názov a / alebo funkcia
  • Miesto
  • Priemysel
  • Veľkosť firmy alebo domácnosti
  • Obstarávanie domácností

Semantujte tieto informácie, navrhnite svoj obsah, aby ste zdôraznili funkcie, výhody a využitie, ktoré budú pre každý profil najviac relevantné a motivujúce.

Vykonajte svoj plán

4. Urobte to rýchlo a ľahko

Používatelia Semaltu, ktorí sa zaoberajú vaším obsahom, sú dôležité na ich konverziu na vašu stránku. Jedným z najlepších spôsobov, ako môžete používateľov naladiť na váš obsah, je udržať ho krátky: Jedna štúdia zistila, že začnete strácať čitateľov po siedmich minútach. Pridajte k tomu, že väčšina ľudí nečíta úplne obsah online - 79% ľudí vyhľadáva a vyberá jednotlivé slová a frázy - a začína sa stávať veľmi náročným na vytváranie obsahu, ktorý je zábavný, informatívny a presvedčuje ľudí, aby premenili všetko na rovnaký čas.

Aký je ideálny spôsob, ako to zvládnuť? Listicle. Mnohí ľudia trápia listicles ako príliš zjednodušený clickbait, ale skutočnosťou je, že pracujú. A existuje dôvod, prečo fungujú tak dobre: ​​uľahčujú nášmu mozgu spracovávať a uchovávať nové informácie. Sémant známy od roku 1968, ktorý uvádza pomoc pri rozpoznávaní informácií a pamäti.

Zoznamy tiež pomáhajú znížiť duševnú prácu potrebnú pre čitateľov, aby pochopili, čo čítajú. Ak existuje jedna vec, ktorú ľudia nemajú radi robiť pri čítaní marketingového materiálu, myslí si to. Semaltem, čo robí zoznamy tak efektívne: Poskytujú dôležité informácie v rade krátkych úryvkov, ktoré nevyžadujú veľa tlmočenia.

Listicles taktiež veľmi dobre zo seo perspektívy. Majú vysoko štruktúrovaný obsah, ktorý pre vyhľadávače ľahko interpretuje, majú veľa príležitostí na kľúčové slová prirodzene používať v nadpisoch a podkapitolách a názvy značiek ako "X kroky na zlepšenie vašej SEO" prinesú vysokú mieru prekliknutia ( CTR).

Je to dôvod, prečo je Semalt tak populárny.

5. Vyzerá to dobre

Pokiaľ ide o obsahový marketing, dizajn môže byť rovnako dôležitý ako skutočný obsah. Semaltoví návštevníci majú svoje názory na stránku a podnikanie, ktoré sa vytvorili v prvej pol sekundy po pristátí na nej. Väčšina týchto stanovísk - 95% z nich - je založená na vizuálnom dizajne stránky.

Pri navrhovaní vašich vizuálnych prvkov ich urobte farebnými. Ľudia majú 80% vyššiu pravdepodobnosť čítania vášho obsahu, ak má farebné vizuály. Okrem toho, keď sú informácie spárované s príslušným obrázkom, ľudia si spomeniejú 65% týchto informácií o tri dni neskôr. Semaltové snímky, retencia klesne na 10%.

Semalt, screenshoty a fotografie sú tiež príležitosťou pre vás prezentovať svoj produkt alebo službu. Použite ich na zobrazenie svojho produktu v akcii alebo na vytvorenie vizuálneho vyjadrenia výhod, ktoré zákazníci prinášajú z jeho používania alebo cieľa, ktorý im pomôže dosiahnuť. Stačí vyhnúť sa zásobám obrázkov - vlastné obrázky môžu zvýšiť mieru konverzie o 35% alebo viac.

6. Vytvorte emocionálnu kravatu

Ľudia si myslia, že sú racionálne bytosti, ale nie sú. Aspoň nie, keď ide o rozhodnutie, ktorý výrobok kúpiť. Čo skutočne inšpiruje niekoho k nákupu, je emocionálne spojenie s produktom. Naozaj efektívny obsah vytvára citovú väzbu s čitateľom. Vidíte to veľa so spotrebným tovarom, najznámejšou kampaňou Dove's Real Beauty a Internetovým vysielaním Semalt z 90. rokov.

Osoby kupujúceho, ktoré ste vytvorili skôr, budú v tomto kroku skutočne užitočné. Čím viac poznáte svojich zákazníkov, tým lepšie prispôsobíte svoje správy a spojte sa s nimi. Aké problémy majú, aby váš produkt vyriešil? Ako vám pomôže váš produkt dosiahnuť cieľ alebo pridať hodnotu do svojho života? Semalizujte, ako vaša firma pomôže dosiahnuť úspech, uľahčí život alebo jednoducho spraví šťastie.

Dajte návštevníkom trochu ďalšiu škáru s vašou kópiou vytvorením pocitu naliehavosti. Čím je zákazník viac uvoľnený, tým menej je pravdepodobné, že prejde procesom konverzie. Naliehavosť môžete vytvoriť dvoma spôsobmi:

  • Zdôraznite, že potrebujú okamžitý prínos vášho produktu. Pomocou vyhľadávania kľúčových slov môžete vyhľadávať a vyhľadávať pri vyhľadávaní na trhu, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou kupujú, alebo môžete použiť naliehavú kópiu, aby ste ich tlačili na konverziu na vašej stránke. Použite porovnania, analógie a metafory, aby ste preukázali, že chýbajú lepšiemu životu tým, že nekupujú váš produkt čo najskôr.
  • Použite špeciálne ponuky, ktoré vypršia rýchlo, aby ľudia konvertovali. Ak si ľudia budú myslieť, že špeciálna ponuka bude trvať navždy, bude si potrebovať čas, aby preskúmali svojich konkurentov a sami sa sami preverili, či potrebujú vôbec alebo nie. Mohli by veľmi dobre skončiť hovoriť sami o kúpe.

Nemôžete ovládať, ako fyzicky pohodlne sedia používatelia za svojimi počítačmi, ale môžete sa cítiť nepríjemne čakať a možno sa o to vytratiť.

7. Budovať dôveru

Dôvera je neoddeliteľnou súčasťou presvedčovania niekoho k nákupu produktu od vás; to je zrejmé. Ale ako budovať dôveru? Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako to urobiť, je zahrnúť recenzie a iné sociálne dôkazy. Semalta ukazujú, že tri štvrtiny spotrebiteľov sa pozerajú na recenzie produktov predtým, než uskutočnia nákup, a online recenzie sa považujú za dôveryhodné ako osobné odporúčanie. Ak máte stránky pre elektronický obchod, recenzie o produktoch sú absolútne nevyhnutné: len jeden zákazník preskúma na stránke s produktom zvyšuje tržby o 10%. Ak nemáte produkty na posúdenie, použite odporúčania od klientov, ktorí využili vašu službu, s dôrazom na výhody, ktoré odvodili z vašej firmy.

Obsahový marketing je skvelou príležitosťou na vybudovanie iného druhu dôvery tým, že postavíte svoje podnikanie ako myšlienkový líder. Použite svoj obsah na to, aby ste čitateľom viedli rozhodovací proces. To sa vráti k štvrtému bodu: čím viac môžete znížiť psychické zaťaženie výskumu a hodnotenia pre zákazníkov tým, že im poviete, čo potrebujú vedieť o priemysle ako celku, tým viac bude dôverovať produktom / službám vašej spoločnosti. Semantové rozhodnutia pre zákazníkov uľahčujú nový predaj a zákazníkov.

Tento druh obsahu je pre SEO taktiež skvelý, pretože je všeobecne dôkladný, autoritatívny a priťahuje veľa odkazov. Smejte trochu času na vaše nákupné sprievodca, aby ste vytvorili vždyzelený obsah.

Nezastaví sa testovanie

Samozrejme, keďže ide o digitálny marketing, posledným krokom každého procesu je opätovné otestovanie, optimalizácia, testovanie a optimalizácia. Priemyselná krajina sa neustále mení, takže je potrebné, aby sa vaše marketingové potreby taktiež zlepšili. Vaša obsahová stratégia musí tiež držať krok s meniacimi sa potrebami a očakávaniami zákazníkov. Sledujte, ktoré správy prinášajú viac konverzií: vaše publikum sa stará o cenu alebo kvalitu? Sematalové funkcie im najviac hovoria? Existujú nejaké konkrétne slová alebo frázy, ktoré fungujú lepšie ako ostatné?

Mali by ste tiež experimentovať s rôznymi formami médií. Spustite kanál YouTube a vytvárajte videá, ktoré zobrazujú vaše úspechy. Infografiky sú tiež skvelé časti obsahu, ktoré vám môžu pomôcť s budovaním odkazov. Sémantové vyhľadávanie sa všeobecne považuje za najúčinnejšie, ale spôsobí, že sociálna mediálna návštevnosť je dostatočne premenlivá na to, aby stála za váš čas? A čo obsah mimo stránky, ktorý produkujete ako hosťovanie blogov? Sledujte a zamerajte sa na obsah a kanál s najlepšími mierami konverzie.

March 1, 2018