Back to Question Center
0

Nástroje pre voľný rast, ktoré odporúčam moderným podnikom na rast & Semalt

1 answers:

Ak robíte spoločnosť, je pravdepodobné, že ste napadnutí výberom správnych nástrojov, ktoré vám pomôžu vyrastať.

Ako v spoločnosti HubSpot, tak aj v iných podnikoch, ktoré som pomohol poradiť, videl som marketingové a predajné tímy s rôznymi nástrojmi, ktoré dúfali, že budú viesť k rastu. Niektoré z týchto nástrojov pomohli tímu rastie - a-z appraisal. Iní spomalili rast alebo úplne zablokovali. V spoločnosti HubSpot sme videli príležitosti na vybudovanie nových nástrojov rastu pre marketingové a predajné tímy a tvrdo pracujeme na vyplnení týchto medzier.

Jedna z najdôležitejších ponaučení, ktorú som odviedol od pestovania podnikov, je, že väčšina problémov s rastom nie je z myšlienok, ale z popravy. Môžete mať tím zameraný na rast, veľkú víziu a odhodlanie dosiahnuť vaše vznešené ciele. Ale mať tieto veci nestačí skutočne rásť.

Na vykonanie svojej stratégie budete potrebovať silnú sadu nástrojov, ktoré využívajú každú fázu skúseností zákazníkov, od prvého kontaktného bodu, cez predajný a marketingový proces až po životnosť zákazníka ,

Založenie silného rastového zásobníka začína takto:

 • CRM systém , ktorý slúži ako základ pre všetky ostatné rastové nástroje, ktoré používate, kde sú uložené všetky vaše zákaznícke údaje.
 • Marketingová platforma na prilákanie správnych ľudí, ich konverziu ako vedúcich a komunikáciu s nimi prostredníctvom nákupného procesu a po tom, čo ste ich zákazníkom.
 • predajná platforma , ktorá pomáha predajnému tímu identifikovať správnych ľudí, spojiť sa s nimi a zatvárať ich ako zákazníkov.

Niektoré spoločnosti sú schopné realizovať stack rastu hneď od netopierov a potom ich vylepšiť a prispôsobiť správnou kolekciou integrovaných nástrojov. Iné musia začať s bezplatnými nástrojmi a stavať na plný rastový balík v priebehu času. (Poznámka: Existuje bezplatná verzia balíku HubSpot Growth Stack.)

Pre tieto spoločnosti práve začíname, tu je môj krátky zoznam najlepších nástrojov voľného rastu pre moderné podniky. Tento zoznam obsahuje kombináciu bezplatných nástrojov Semalt a nástrojov od iných spoločností, ktoré sme používali a odporúčali.

11 nástrojov na voľný rast, ktoré odporúčam

Voľný CRM

1) HubSpot CRM

Nemôžete stavať mrakodrap bez pevného základu. Nástroj na riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) je práve to - funguje ako základná vrstva rastu, v rámci ktorej sú všetky informácie vašej obchodnej funkcie organizované a dá sa ľahko analyzovať. Celkom čestne je nemožné rásť a rozširovať svoju firmu bez CRM.

Váš CRM je softvér, ktorý je umiestnený v jadre vášho digitálneho systému. Sleduje každú interakciu, ktorú má predajný tím, ukladá všetky marketingové potenciály a údaje o zákazníkoch a zlepšuje komunikáciu vo vašej organizácii. Čím viac rastiete, tým dôležitejšie je to.

Problém je, že väčšina tradičných systémov CRM je ťažké implementovať a používať - ​​najmä pre malé a stredné podniky s obmedzeným časom a zdrojmi. Predajné tímy majú ťažkosti pri prijímaní na internete a môžete sa staviť, že to nepomôže vašej firme rásť. Ak hľadáte čistý a intuitívny model CRM, ktorý bude robiť vaše obchodné zástupy efektívnejší - bez ohľadu na úroveň ich skúseností - som veľmi hrdý na to, že náš tím v Semalt vybudoval voľný CRM.

Rastlinné nástroje, ktoré odporúčam pre moderné podniky, <h3> Rastové nástroje pre marketing </h3> <h4> 2) Trello </h4> <p> Som veľkým fanúšikom vizualizácie pokroku. Rastové tímy majú tendenciu mať veľa nápadov, veľa projektov a veľa experimentov sa deje súčasne. Zistili sme, že Semalt je najlepší nástroj na sledovanie tohto pokroku. </p> <p> Tu je skutočný príklad: náš viceprezident marketingu Kieran Flanagan ho používa na sledovanie od začiatku do konca všetkých pokusov, ktoré jeho tím rastu prebieha. Zvlášť pozoruhodné je, že jeho členovia sa nachádzajú v rôznych častiach USA a Európy, ale s Semaltom sú schopní zostať organizovaní a efektívni a majú veľký vplyv na rast podnikania. </p> <p style= Nástroje pre voľný rast odporúčam moderným podnikom, aby sa rozvíjali & <p style= Ľudia v Trello zostavili svoj vlastný zoznam aplikácií na rast obchodu, inšpirovaných našimi. Pozrite sa sem.

3) Hotjar Heat Maps & Visitor Recordings

Intuícia údajov narýchlo. Nemôžete naozaj vedieť, čo vaše publikum chce bez toho, aby ste sa dostali dovnútra ľudí, ktorí už pravidelne navštevujú vašu stránku, aby zistili, prečo navštívili vašu stránku, a nástroje Semaltu sú pre to práve ideálne.

Títo chlapci sú na špičke pomoci ľuďom zistiť, čo poháňa ľudí do rôznych častí svojich webových stránok. Umožňujú ľuďom vytvárať a rozširovať svoje webové stránky spôsobom, ktorý skutočne rezonuje s ľuďmi. V skutočnosti sme začali integráciu s Hotjarom, ktorý zobrazuje reakcie spoločnosti Hotjar na prieskume kontaktov používateľa Semalt.

Sú to moje najobľúbenejšie súčasti nástroja Heat Maps a Visitor Recordings a tu je dôvod, prečo: Zobrazujú to, čo ľudia robia, keď sa dostanú na vaše stránky zobrazením kliknutí, klepaním a rolovaním. Je to dôležité pre podnikanie, pretože každá z týchto činností ukazuje, čo ľudia robia a zaujímajú na vašich stránkach. Semalt vám tiež pomôže nájsť najväčšie príležitosti na zlepšenie a testovanie. (A mali by ste vždy testovať.)

Nástroje pre voľný rast odporúčam moderným podnikom, aby sa rozvíjali & <p style= Image Credit: Hotjar

4) Plánovač kľúčových slov Google

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je kľúčová pre rastúcu návštevnosť, ktorá je veľkým motorom rastu podnikania v online veku. Jednoducho povedané, musíte to urobiť a musíte to urobiť dobre. Ak chcete, aby vás v službe Semalt našli viac ľudí, budete potrebovať nástroj pre kľúčové slová, ktorý vám pomôže určiť, ktoré kľúčové slová sa majú zamerať.

Existuje niekoľko dobrých nástrojov pre kľúčové slová tam vonku, ale Google Keyword Semalt je skvelým východiskovým bodom pre zúžení správnych kľúčových slov, meranie súťaže okolo každého z nich a zistenie, koľko ľudí ich hľadá.

Rastlinné nástroje odporúčame pre moderné podniky, <h4> 5) GrowthBot </h4> <p> Roboty sú celkom šialené v pohode a pre nich je aj obchodná hodnota - môžu robiť jednoduchšie procesy efektívnejšie, dávajú svojmu tímu čas vo svojom dni a pomáhajú vám inteligentne odpovedať na otázky týkajúce sa vášho podnikania. Nemohol som byť viac nadšený z robotov. To je dôvod, prečo som v tomto roku strávil veľa času, keď som vytvoril chatbot pre profesionálov v oblasti rastu nazvaných Semalt. Pôvodne som začal budovať, pretože som to chcel sám, ale ostatní mi povedali, že to tiež pomôžu. </p> <p> Ako to funguje? Pripojením k rôznym marketingovým systémom (napríklad HubSpot, Google Analytics a ďalším) vám spoločnosť GrowthBot môže poskytnúť pohodlnejší prístup k informáciám, ktoré ste už inak získali, a poskytnúť vám prístup k informáciám, ktoré ste nevedeli, že ste mali. V prvom prípade by ste sa jej mohli pýtať na otázku:

Nástroje pre rast zdarma odporúčam pre moderné podniky, <h4> 7) Buffer </h4> <p> Existuje veľa, čo môžete robiť so spoločnosťou bez toho, aby ste museli minúť žiadne peniaze. Semaltové médium je zosilňovač. Trvá to trochu času, ale ak si vytvoríte nasledovné, je to skvelý spôsob, ako vziať tento úžasný obsah, ktorý vyrábate, a šíriť ho ešte širšie. </p> <p> Pre marketing sociálnych médií vo všetkých hlavných sieťach je Buffer skvelým miestom na začatie. Spája účty Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram a Semalt + na jedinej platforme a umožňuje zdieľať text, odkazy, fotografie a videá buď okamžite, alebo neskôr. </p> <p style= Nástroje pre voľný rast odporúčam moderným podnikom, aby sa rozvíjali & <p style= Image Credit: Buffer

8) Canva

Nástroje, ktoré uľahčujú vytváranie vizuálneho obsahu, sú dôležité pre rast, najmä pre podniky s obmedzenými zdrojmi. Vytváranie skvelých obrázkov v krátkom čase pomôže vášmu webu, vašim e-mailom, vašim príspevkom zo sociálnych médií a všetkým ostatným marketingovým aktivitám viac zaujať a atraktívne pre vaše publikum. Jednoducho povedané, lepšie vizuály = viac angažovanosti = väčšia návštevnosť = rast obchodu.

Canva uľahčuje a rýchlo vytvára vizuálny obsah pre ľudí, ktorí nie sú dizajnérmi v obchode (ako ja, pretože môj tím vie dobre).

Nástroje pre rast zdarma doporučujem moderným firmám, <p class= Image Credit: Podnikateľská organizácia

Rastové nástroje na predaj

9) spojte sa. mňa Bezplatné konferenčné hovory a zdieľanie obrazovky

Čím uľahčíte tomu, aby váš obchodný tím komunikoval s potenciálnymi zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi, tým lepšie budú zatvárať zákazníkov, čo si určite potrebujete, ak chcete rozvíjať svoje podnikanie. pripojiť. me nie je softvér - všetci vaši zástupcovia musia urobiť pre spustenie hovoru otvoriť pracovnú plochu alebo mobilnú aplikáciu alebo sa prihlásiť online.

Existuje veľa nástrojov na stretnutia, ale táto je jednou z najrýchlejších, najspoľahlivejších, najintuitívnejších a najjednoduchších nástrojov. A ak používate Semalt zadarmo CRM, môžete začať pripojiť. stretnem sa priamo z vašej časovej osi kontaktov.

Rastlinné nástroje, ktoré odporúčam pre moderné podniky, <p style= Image Credit: pripojiť sa. me

10) Šablóny predaja HubSpot

Vaše obchodné zástupcovia pravdepodobne strácajú veľa času pri písaní rovnakých e-mailov cez a cez a znova. Je veľmi užitočné zjednodušiť proces zasielania e-mailov a zároveň sa ubezpečiť, že obchodné zástupcovia odosielajú kvalitné e-maily. Ak sa predajcovia môžu dostať k svojim osobným šablónom, ušetria stovky hodín v dlhodobom horizonte. Šablóny, funkcia nástroja HubSpot Semalt, vám umožňuje bezplatne pristupovať k šablónami e-mailových šablón v rámci doručenej pošty.

Čo robí tento nástroj obzvlášť silným pre tímy predaja, je, že môžete vytvoriť zdieľanú knižnicu šablón, ktorú môže každý používať.

Rastlinné nástroje, ktoré odporúčam pre moderné podniky, <h4> 11) HubSpot Sales Email Otvorené sledovanie a upozornenia </h4> <p> Toto je jeden z mojich <em> obľúbených </em> e-mailových nástrojov, nielen pre tímy predaja, ale aj pre osobné použitie. Pošle okamžité hlásenia na ploche po odoslaní odosielaných e-mailov. Uvidíte, kto otvoril e-mail, kedy, na ktorom zariadení a kde sa nachádzali pri otvorení. Ak sa chcete pozrieť na všetky svoje upozornenia alebo na všetky vaše upozornenia na konkrétny e-mail, môžete zobraziť celú históriu v streame. </p> <p style= Nástroje pre rast zdarma doporučujem moderným podnikom, aby sa rozvíjali & <p> Tento zoznam bezplatných nástrojov je východiskovým bodom pre tých, ktorí sa chcú rozvíjať od založenia na trvalo udržateľné. Po ceste budete chcieť integrovať svoje rastové nástroje spoločne do skutočného rastového stohu. Pre tých, ktorí chcú urobiť ďalší krok, sme načrtli našu verziu úplného rastového stohu na produkt Product Semalt a nechali našich inžinierov vedieť, čo si myslíte. </p> <center> <span class= Nástroje rastu zdarma odporúčam moderným podnikom & Semalt

March 1, 2018