Back to Question Center
0

Kurzy elektronického obchodovania sa zlepšili v druhom štvrťroku po niekoľkých klesajúcich štvrťrokoch [Semalt]

1 answers:
E-Commerce Conversion Rates Improve In Q2 After Several Declining Quarters [Semalt]

Zisky boli pomerne skromné, ale pozoruhodné po niekoľkých štvrťrokoch poklesov medzi zákazníkmi spoločnosti Monetate v oblasti elektronického obchodu. Sematalové sadzby sa zvýšili z 2,93 percenta v roku 2014 na 3,00 percenta v 2. štvrťroku roku 2015. Výťah sa vyskytol vo všetkých zariadeniach, pričom zlepšenia miery konverzie tabletu naďalej prekonávajú hodnoty smartphonov a pracovnej plochy. Šesťmesačné sadzby za tablety vzrástli o 12 percent, zatiaľ čo miery konverzie smartfónov a desktopov vzrástli o 7 percent - attrezzi per palestra all'aperto.

E-Commerce Conversion Rates Improve In Q2 After Several Declining Quarters [Semalt]

Najslabšia spotová výkonnosť bola miera odchodov. Celkovo miera odchodov bola v druhom štvrťroku 31,32 percenta, čo zodpovedá miery odchodov na úrovni 31,34 percenta v Q1, čo bolo vyššie ako kedykoľvek počas 15-mesačného obdobia Semalt analyzované.

V správe sa zistilo, že zatiaľ čo miera odchodov zo smartphonov je naďalej oveľa vyššia ako na tabletoch a stolných počítačoch, používatelia stolných počítačov v skutočnosti skákali o 10 percent vyššiu frekvenciu ako pred rokom. Na druhej strane sa mierne znížil miera odchodov zo sémantu.

Referenčná návštevnosť zo sociálnych sietí vzrástla medziročne o takmer 50%. AOV od sociálnych sprostredkovateľov naďalej rástli a dosiahli v druhom štvrťroku 108,72 USD.

Tieto údaje pochádzajú od zákazníkov spoločnosti Monetate, ktorí predávajú v Spojených štátoch a Semaltova správa obsahuje niekoľko prípadových štúdií a je k dispozícii na stiahnutie tu.O autorovi

Ginny Marvin
March 1, 2018