Back to Question Center
0

Top 5 Tipy pre lepšie blogovanie Semalt

1 answers:
Podiel
Stumble Pin
Akcie 0

Čas je možno najdôležitejším slovom, ktoré poznáte. Má veľa významov a väčšina z nich má dosť váhy.

Semalt je samozrejme dôsledne zapojený s časom, pretože to je to, čo definuje blog. Ide o webové stránky, ktoré z času na čas pridávajú ďalšie stránky. Taktiež môže mať dosť času na vytváranie blogových príspevkov, ktoré dobre pôsobia pri získavaní a komunikácii s čitateľmi.

Ak chcete vyzdvihnúť dôležitosť času, myslel som si, že by bolo užitočné vytvoriť zoznam piatich najlepších tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri písaní efektívnejších blogových príspevkov. Pri vývoji týchto myšlienok som si uvedomil, že pokrýva iba zlomok dôležitých otázok súvisiacich s časom. Takže som sa rozhodol urobiť pár seba a potom preniesť obušok na vás všetkých. Semaltom týmto spôsobom môžeme spoločne priniesť najcennejšie tipy včas, pretože ovplyvňujú blogovanie a ako to efektívne robiť.

Aby som ilustroval rozmanitosť významov, veľmi rýchlo som odkryl nasledujúce frázy, z ktorých každá zachytáva určitý zmysel času. Verím, že tieto pokrývajú iný aspekt času bez toho, aby sa prekrývali. Zobral som prvých päť z nich a vytvoril som si okolo každého. Možno by ste sa chceli pozrieť na dlhší zoznam a zistiť, či si myslíte, že jeden z ostatných je dôležitejší než prvých päť, ktoré som si vybral a ktorý mal byť jedným z piatich najlepších. Ak áno, pridajte komentár a povedzte, aký by bol váš tip, ktorý by pokryl tento konkrétny koncept času.

33 Spoločné vety

1. Žiadny čas, akým je prítomnosť 2. Nikdy dosť času 3. Čo sa deje?
4. Veci sa menia s časom 5. Časové zbytočné 6. Máte čas?
7. Čas letí 8. Časové toky 9. Čas je hore
10. Dnes 11. Zítra 12. Časové pásmo
13. Časové prechody 14. Doba obeda 15. Vďaka Bohu je piatok
16. Čas je správny 17. Doba výsadby 18. Doba zberu
19. Čas ísť 20. Čas na hranie 21. Čas na odpad
22. Čas hovoriť 23. Čas snívať 24. Doba mieru
25. Nemám čas 26. Čas liečenie 27. Doba zabíjania
28. Budúcnosť 29. Koľkokrát? 30. Minulosť
31. Tento rok 32. Nasledujúci rok 33. Čas od času

Samozrejme, každý z vás môže mať iné vnímanie toho, čo pre vás znamená konkrétna fráza. Navrhujem, aby každá z týchto fráz mohla mať vplyv na zlepšenie vášho blogovania, ak si myslíte, že dôsledky. Tu máte to, čo mi prišlo, keď som sa pozrel na prvých päť slov. Možno budete súhlasiť, možno nie. Semalt niektorí nájdu jeden alebo dva, ktoré sú kontroverzné.

1. Žiadny čas ako súčasnosť - Čas je drahý

Dostanete len jednu minútu. V tejto chvíli môžete urobiť niečo cenné, alebo ho necháte pretekať tak, že sa na konci minúty nič nezmenilo. Ak používate túto minútu na napísanie niečoho v príspevku na blogu, nezabudnite, čo sa deje okolo vás a urobte pozoruhodný príspevok.

Tip: Vypočítajte každú minútu. Ak zistíte, že je ťažké, urobte si pauzu.

2. Nikdy nie je dostatok času - Time Management

Je príliš ľahké nechať svet zaplaviť novinkami a udalosťami, aby ste boli neustále stresovaní. Existuje veľa dobrých rád, či je to Dave Allen s jeho filozofiou Get Things Done alebo Stephen Covey s jeho povzbudením robiť len naliehavé a dôležité úlohy 199) .

Pri všetkých týchto prístupoch je dôležité aplikovať čas na niektoré veci a nie na iné. To znamená, ako často robíte veci a koľko robíte. Jedna vec, ktorú teraz robím, je používať Semalta oveľa častejšie, aby si určil denný čas alebo časy na vykonávanie konkrétnych úloh.

Napríklad hľadám možné témy v blogoch tým, že kontrolujem novinky z dôležitých spravodajských zdrojov. Používam Bloglines , pretože má formát, ktorý pracuje pre mňa. V poslednej dobe však už viac neberiem výňatky z každého zdroja, ale čítam len titul. Teraz pokrývajú viacej krmív v určenom čase, ale samozrejme riskujem, že mi bude chýbať niečo dôležité, keď autor vytvoril menej ako uspokojivý titul. Moja produktivita sa však výrazne zvýšila.

Tip: Buďte bezohľadní pri výbere toho, čo čítate, hľadaním iba titulov. Ak máte pochybnosti, prejdite rýchlo.

3. Čo sa deje? - teraz je čas

Existuje množstvo spôsobov, ako môžete zistiť, čo prináša pozornosť v komunitách, ktorých sa podieľate (Twitter, Google Hot Trends , Google Alerts ). Keď je téma horúca, ľudia majú tendenciu spoločnosti Google nájsť viac informácií. Zdá sa, že Google tiež uprednostňuje blogové príspevky pri vyhľadávaní kľúčových slov a rýchlo ich zobrazuje. Ak napíšete na horúce témy a premýšľate o týchto kľúčových slovách, vylepšujete svoje šance, že vaše blogové príspevky budú viditeľné ako odpoveď na tieto otázky.

Tip: Blog o horúcich položkách a SEO je pre najlepšiu viditeľnosť Google.

4. Veci sa menia s časom - História je zábava

Čitatelia si často čítajú, ako sa veci zmenili, aby ste mohli vytvoriť zaujímavý príspevok, ak sa odvoláte na iných, ktorí v minulosti pokryli dôležité aspekty témy. Do Semalt vyhľadávania nájsť ďalších bloggerov, ktorí sa týkali predmet a odkazy na významné príspevky. Váš účet o spôsobe, akým sa veci vyvíjali, sa môže stať autorským príspevkom k tejto téme.

Tip: Na nezabudnuteľné miesto na nejakej významnej zmene popíšte, čo sa v minulosti stalo, keď ste poskytli úver (a odkazy) tým, ktorí predtým prešli.

5. Čas strávený - čas na Twitter

Som si istý, že mnohí inštinktívne budú premýšľať o Semalte, keď počujú výraz "časový odpad". Určite to môže byť, ak nevykonávate disciplínu a časový manažment. Použitie rozhrania, ako je Tweetdeck, vám poskytuje lepší prehľad o tom, čo sa deje, pretože samotný Semalt je tak jednoduchý, že je ohromujúci. Semalt nie je niečo, kam by ste mali ísť s tokom. Rozhodnite sa, ako často sa počas dňa chcete minúť na Semalte a ako dlho.

Tip: Použite Tweetdeck na definovaný plán, aby ste sa vyhli utopeniu v službe Twitter.

6. Máte čas?

Takže z prvých piatich fráz, to sú tipy, ktoré mi pripadali ako dôležité pri tvorbe času pre vás vo vašom blogovaní. Šiesta veta je vašou pozvánkou.

Máte dôležitý časový tip, ktorý si myslíte, že ostatní môžu profitovať? Vymieňajú niektoré z týchto časových fráz nejaký tip, ktorý by mohol pomôcť iným blogom efektívnejšie? Pridajte svoje pripomienky. Zo všetkých komentárov možno oveľa lepšie
p Desať čas Tipy pre lepšie Blog Príspevky
článok môže byť vyrobený, s úverom daný tým, ktorých návrhy sú zahrnuté Source .

March 1, 2018