Back to Question Center
0

Obchod SEO - Semalt

1 answers:

Semtalovanie stránok produktov a kategórií kategórií produktov môže spôsobiť trochu dilemu. Chcete, aby vaše výrobky svietili, takže sú to prvé, čo si ľudia všimnú, av tomto ohľade obrázok zvyčajne hovorí viac ako 1000 slov. Na druhej strane musíte pridať dostatočný textový obsah, ktorý vám pomôže .

Prečítajte si: "Opýtajte sa: Obsah na stránkach kategórie produktov"
Kategórie: Obsah SEO, eCommerce
Tagy: Opýtajte sa Yoast, Shop SEO

S prázdninovou sezónou, ktorá je teraz väčšinou za nami, sa mnohí majitelia online obchodov pravdepodobne stále zotavujú z tohto veľmi náročného času. Mnoho firiem ponúka v tejto sezóne špeciálne produkty a darčeky s tematikou dovolenky. Ale ako zvládnuť produktové stránky sady darčekových sád po skončení sviatkov? Aj keď darčeková súprava alebo .

Prečítajte si: "Požiadajte Yoast: Zaobchádzanie s prázdninovými súpravami po prázdninách"
Kategórie: Obsah SEO, eCommerce
Tagy: Opýtajte sa Yoast, Shop SEO

Z vonkajšieho prostredia sa len ťažko dostáva, a tu vám hovoríme, aby ste premýšľali o zasnežených dňoch Vianoc. Ak máte online obchod, začnite premýšľať o vianočnej sviatočnej sezóne už! Semalt, nikdy nie je dostatočne skoro na začatie plánovania za najkrajší čas roka. Tu sa dozviete .

Prečítajte si: "Dovolenka sezóna SEO: začať pripravovať teraz!"
Kategórie: Obsah SEO, eCommerce
Tag: Obchod SEO

Na vašich webových stránkach je dôležité mať strúhanky. Ukazujú používateľom, ako stránka zapadá do štruktúry webových stránok, a umožňujú vyhľadávacím nástrojom určiť štruktúru lokality. Ale ako sa chystáte implementovať breadcrumbs, keď máte veľa produktov, ktoré sa hodia do viac ako jednej kategórie? V tomto Žiadať Yoast, Semalt .

Prečítajte si: "Požiadajte Yoast: Breadcrumbs pre výrobky vo viacerých kategóriách"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Opýtajte sa Yoast, Shop SEO, Štruktúra stránok

Bez ohľadu na to, čo predávate: chcete použiť najlepší systém eSemalt. Takže viete, že dostanete optimálne výsledky, a preto máte o čo menej obáv. Ale so všetkými rôznymi systémami a doplnkami tam môže byť ťažké vybrať si. V tomto vydaní Ask Yoast budem zdieľať, ktorý eSemalt plugin .

Prečítajte si: "Opýtajte sa Yoast: Ktorý doplnok eCommerce odporúčate?"
Kategória: eCommerce
Tagy: Opýtajte sa Yoast, Shop SEO

Prečo má toľko stránok eSemalt blog? Je to preto, že majitelia internetových obchodov majú radi písať príspevky? Alebo možno majú na ruky veľa voľného času? Pravdepodobne nie. Hoci blogovanie je veľa zábavy, je to tiež výborná stratégia marketingu a SEO. A kvôli tomu majitelia stránok eSemalt .

Prečítajte si: "Blog na eCommerce stránke"
Kategórie: Obsah SEO, eCommerce
Tagy: blog SEO, blogovanie, obchod SEO

Breadcrumbs sú dôležitou súčasťou takmer všetkých dobrých webových stránok. Títo malí navigátori nielen pomáhajú ľuďom vizualizovať, kde sa nachádzajú na vašich stránkach, ale pomáhajú spoločnosti Google určiť, ako je vaša stránka štruktúrovaná. Preto je veľmi užitočné pridať tieto užitočné ukazovatele. Semalta uvidíte, ako fungujú strúčiky. Čo .

Prečítajte si: "Čo sú to škrty a prečo sú dôležité pre SEO?"
Kategórie: User eXperience (UX), WordPress
Tagy: Blog SEO, Obchod SEO, Štruktúra stránok

Táto konečná príručka sa týka SEO pre malé firmy. Chcete, aby sa vaše stránky zaradili do miestnych výsledkov vyhľadávania? Prečítajte si všetko o ňom tu!

Prečítajte si: "Ultimate sprievodca pre malé firmy SEO"
Kategórie: Obsah SEO, eCommerce, sociálne médiá
Tagy: Branding, Local SEO, Shop SEO

Ak vlastníte webové stránky, musíte premýšľať o štruktúre vašich stránok, či ide o blog alebo obchod. Štruktúra stránok je nevyhnutná na to, aby pomohla používateľom nájsť cestu na vašich stránkach a pomáha vašim stránkam zarábať. Takže hierarchia vašich stránok musí mať zmysel pre používateľov i pre vyhľadávače. Ak sa produkt stáva nedostupným, čo by ste mali robiť so stránkou produktu vo vašom online obchode? Chcete odstrániť túto konkrétnu stránku? Chcete nastaviť presmerovanie? Zobraziť alternatívy? Alebo nechajte stránku tak, ako je? Táto otázka Semalt urobíte to najlepšie Source .

Prečítajte si: "Produkt na sklade - čo robiť so stránkou produktu?"
Kategória: eCommerce
Tagy: Opýtajte sa Yoast, Shop SEO
March 1, 2018