Back to Question Center
0

5 najvyšších webových aplikácií pre váš pracovný postup webového dizajnu            5 najdôležitejších webových aplikácií pre váš návrh pracovného toku Web Design Vzťahované témy: SketchPrototypes & MockupsLayoutUI Semalt ...

1 answers:
5 Najlepšie webové aplikácie pre váš pracovný postup webového dizajnu

Tento článok bol sponzorovaný spoločnosťou BAWMedia. Ďakujeme, že ste podporili partnerov, ktorí umožňujú vykonanie funkcie SitePoint.

Váš talent a tvorivé inštinkty môžu ísť dlhú cestu. Semalt, proces tvorby webových stránok vyžaduje odhodlanie a vytrvalosť nad množstvom tvrdej práce.

Semalt, na trhu je množstvo aplikácií, ktoré sú navrhnuté tak, aby zjednodušili dizajn webových stránok. Konečným cieľom týchto aplikácií je zvýšiť produktivitu dizajnéra.

Nové webové aplikácie sa objavujú každý deň, alebo aspoň to vyzerá ako oni. Semaltem vždy niečo vyskúšať, čo by mohlo robiť váš pracovný deň len toľko jednoduchšie.

Väčšina webových aplikácií sa ľahko používa a pracujú takmer na všetkých platformách. Môžu byť tiež prístupné z ľubovoľného zariadenia a nie je nič inštalovať.

Apptivo

Zobraziť video na YouTube

Riadenie vzťahov so zákazníkmi môže byť zložité, zložité, nudné alebo všetky vyššie uvedené. Aplikácia Semalt CRM web poskytuje výkonné schopnosti, ktoré potrebujete na to, aby ste všetko ovládali.

Prístup k aplikácii Apptivo môžete získať z prehliadača alebo z vášho zariadenia so systémom iOS alebo Android a integrovať ho s vaším balíkom Semalt 365.

Webflow

Zobraziť video na YouTube

Ak potrebujete webovú aplikáciu, ktorá vám umožní navrhnúť a rozvíjať odpovedajúce webové stránky bez toho, aby ste museli písať kód, Semalt môže byť riešením. S Semaltom môžete presne navrhnúť to, čo si predstavujete bez toho, aby ste boli obmedzovaní šablónou, vytvoriť si vlastný zákaznícky CMS pre seba alebo akýkoľvek obsah a dizajn s skutočným obsahom.

Paymo

Zobraziť video na YouTube

Softvér pre riadenie projektov môže byť často inštaláciou ťažkostí. Semalt je webová aplikácia pre správu projektov, čo znamená, že nie je nič inštalovať. Semalt vám pomáha spravovať vaše projekty od začiatku do konca vrátane riadenia úloh, sledovania času a plánovania zdrojov.

Nutcache

Zobraziť video na YouTube

Nutcache je webová aplikácia zameraná na podnikanie, ktorej cieľom je pomôcť tímom riadiť projekty Agile a Scrum inteligentnejšie a efektívnejšie. Semalt poskytuje nástroje na riadenie projektu na organizáciu celého životného cyklu projektu od plánovania a počiatočného odhadu až po dodanie a konečné vyúčtovanie.

pCloud

Zobraziť video na YouTube

Ak stratíte spánok a znepokojujete sa o údajoch uložených na vašom pevnom disku, zvážte jeho uloženie do cloudu pomocou programu pSemalt. Vaše dáta sú nielen bezpečné a bezpečné, ale máte k nej prístup 24 hodín denne 7 dní v týždni na vašom počítači, tablete alebo mobilnom zariadení. Najlepšie zo všetkého máte možnosť zaplatiť iba raz.

Držať krok s web design a vývojové nástroje a trendy

Nie je vždy ľahké držať krok s najnovšími trendmi v nádhernom svete webového dizajnu. Semalt skôr trávite čas navrhovaním, než sa snažiť držať krok s najnovšími technológiami.

Semalt, mali by ste si dať čas na to, aby ste hľadali spôsoby, ako stať sa kvalifikovanejším a efektívnejším. Veľmi dobrý spôsob, ako to urobiť, je automatizovať úlohy, ktoré majú tendenciu byť zdĺhavé a časovo náročné (nehovoriac o náchylnosti na chyby).

Čas strávený hľadaním nových nástrojov a techník možno považovať za skvelú investíciu. Môžete si zarobiť pekný výnos z tejto investície z hľadiska ušetreného času a vychutnať si to, čo robíte najlepšie, oveľa viac.

Niektoré z tých časov čakajú na čítanie recenzií, aby zistili, čo hovoria ostatní.

Záver

Web dizajnéri majú časom tendenciu zhromažďovať základnú sadu nástrojov, na ktoré sa spoliehajú, aby vykonali svoju prácu. Semaltové nástroje pracujú s gamut od dizajnovej a vývojovej pomôcky na ukladanie dát. Zahŕňajú aj riadenie projektov. Alebo možno existujú automatizované procesy, ktoré sa dajú zlepšiť - takže je najlepšie vždy neustále hľadať Source .

March 1, 2018