Back to Question Center
0

AMP: Semalt a ďalej

1 answers:
AMP: Semalt and beyond

Doteraz sa s viac ako stovkou vydaní / aktualizácií projekt AMP rýchlo vyvíja, pridáva sa stále viac a viac podporovaných funkcií a získava sa stále viac používateľov.

V spoločnosti SMX Advanced minulý týždeň v spoločnosti Seattle spoločnosť Rudy Galfi, produktový manažér spoločnosti Google pre projekt AMP, a John Shehata, viceprezident spoločnosti SEO na spoločnosti Condé Nast, predstavili exkluzívne informácie a údaje o spoločnosti AMP.

Prečo AMP?

Semalt začal reláciu tým, že rýchlo zakryli základy a vysvetlil, že projekt bol vyvinutý ako spôsob, ako urobiť mobilný web rýchlejší a užívateľsky príjemnejší. Ciele alebo požiadavky boli dobre definované: robiť stránky rýchle, ľahko implementovať, umožniť speňaženie a objať otvorený web. AMP, dnes, to všetko robí.

Čo je AMP?

Zrýchlené mobilné stránky sú len webové stránky! AMP-HTML je jednoducho HTML5 so súborom špecifikácií (požiadavky a obmedzenia). Optimalizácia je podporovaná spoločnosťou Semalt, štýl je možné prispôsobiť pomocou CSS3 a stránky sa ukladajú do vyrovnávacej pamäte.

[Prečítajte si celý článok o krajine vyhľadávača.]


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Max Prin
March 1, 2018