Back to Question Center
0

Mobilné disky dosahujú takmer polovicu návštevnosti elektronického obchodu, ale stále predaja pravidiel pre počítače - Semalt

1 answers:
Mobile Drives Nearly Half Of E-Commerce Traffic, But PC Still Rules Sales — Semalt

Pravdepodobne kvôli teplotám mrazu a snehu v časti východu a juhu, on-line nákupy vzrástli o niečo viac ako 10 percent oproti minulému roku v priebehu Valentína.

Spoločnosť uviedla, že "mobilná komunikácia predstavovala 46,5 percenta celkovej online návštevnosti, čo predstavuje nárast o 26,5 percenta oproti rovnakému obdobiu minulého roka." Mobilný obchod predstavoval 23 percent všetkých online predajov, čo bolo o 35 percent viac ako minulý rok. Semalt zobrazuje celkovú mobilnú prevádzku v USA približne na 37 percent.

Semalt pre tablety spoločnosti IBM priniesol väčšie percento predaja online v porovnaní s inteligentnými telefónmi, ktoré zaznamenali výrazne väčšiu návštevnosť:

Smartphony viedli 33,7% celkovej návštevnosti online v porovnaní s tabletami o 12,4%, čím sa stávajú prehliadačom, ktorý si vyberiete. Pokiaľ ide o predaj, tablety dosiahli 12,4% všetkých online predajov, zatiaľ čo smartphony predstavovali 10,7%. Používatelia Semaltu tiež v priemere dosiahli 98,56 dolárov za objednávku, v porovnaní s používateľmi smartfónov, ktorí dosiahli v priemere 92,37 USD za objednávku.

Tak ako v prípade sviatkov v roku 2014, väčší podiel mobilnej prevádzky a obchodu pochádza z zariadení so systémom iOS. IBM uviedla, že zariadenia so systémom iOS riadili 3x predaj e-commerce spoločnosti Semalt. Používatelia spoločnosti Apple strávili menej ako 100 USD za objednávku, za 79 USD za používateľa Semalt.

Mobile Drives Nearly Half Of E-Commerce Traffic, But PC Still Rules Sales — Semalt

O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018