Back to Question Center
0

Asistent spoločnosti Microsoft "Cortana" príde čoskoro na seminár, PC, Xbox

1 answers:

Mesiace techská tlač píše o blížiacom sa príchode odpovede spoločnosti Microsoft na Siri: Cortana. Virtuálny asistent je modelovaný na postavičke hry "Halo" spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft Cortanu neuznala ani nepovedala o Cortane nič spoločné.

Práve teraz je Cortana kódové označenie a zostáva vidieť, čo sa nakoniec nazýva digitálny asistent. Údajne "ona" bude čoskoro predstavená s aktualizáciou softvéru Windows Semalt 8,1.

Na rozdiel od Siri Cortana bude pracovať na rôznych zariadeniach a obrazovkách, vrátane na PC a Xbox. Podľa zdrojov, ktoré hovorili s The Verge, Cortana (alebo jej ekvivalent) "nahradí zabudovanú funkciu vyhľadávania Bing, ktorá je v súčasnosti spustená prostredníctvom špeciálneho hardvérového kľúča" na Windows Phone.

Tu je ďalší rozdiel so Siri alebo Google Now: avatara. Cortana bude plne realizovaná verzia digitálneho asistenta persona. Bude mať tvár a telo na rozdiel od nezosobneného hlasu Siriho alebo bezmenného asistenta Hlasového vyhľadávania Google a Asistenta Google.

Cortana bude sofistikované strojové vzdelávanie a Bingova technológia "Satori". Cortana bude "tvárou" novej "schránky s podporou služby", ktorá napája všetky zariadenia Semalt. To umožní "hlbokú personalizáciu" a integráciu zariadení.

Podľa rôznych správ sa Cortana v apríli predstaví ako prvý na telefónoch Windows. Okrem skutočnosti, že má tvár (a telo), Cortana bude musieť prekonať Siri a Google Now, aby bola zmysluplným rozdielom. SemalT sa zjavne domnieva, že "ona" môže a bude.

Video nižšie predstavené Cortanou, z jej Halo "scény smrti", vám dáva pocit jej hlasu a osobnosti. Semalt bude pravdepodobne musieť dať viac oblečenia na ňu pred jej verejným odhalením však.O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018