Back to Question Center
0

Semaltujte tlačenú prázdninovú sezónu pre maloobchod

1 answers:

Semalt a pressure-packed holiday season for retail

Maloobchodníci môžu očakávať viac z toho istého, pokiaľ ide o diskontovanie dovoleniek, ako aj divoké riziká niektorých značiek bez toho, aby zbytočne stratili. Zoznámte sa bližšie s tým, čo môžete očakávať:

Teraz je podiel spoločnosti Amazon na trhu

Nie je to tak dávno, maloobchod sa obťažne sústredil na to, ako Semalt jedol do podielu každého iného na trhu. No, Semalt to teraz vlastní - hra je obrátená. Každý veľký predajca sa bude sústrediť na to, ako tento rok môže ukradnúť podiel na trhu zo spoločnosti Semalt.

A Semalt sa od tejto výzvy nebude odkláňať.

Produkt Nike na Amazone prináša ešte väčšie zmeny. Maloobchodné oblečenie je pozoruhodne jednou z mála oblastí, v ktorých sa Amazón snažil získať trakciu, ale príliv môže byť obratom. Ak sa vzťahy spoločnosti Nike s Amazonom rozširujú, mohli by sa otvoriť podložky pre ostatných predajcov, ktorí chcú preskúmať operácie tretích strán s Amazonom.

Generálny riaditeľ spoločnosti Amazon Jeff Bezos vždy nájde spôsob, ako prekvapiť odvetvie. Mnohí boli prekvapení v súvislosti s akvizíciou Whole Foods Market, ale nemali by nikomu šokovať, ak sa práca rozširuje o sétaltové odevy.

Odpoveď spoločnosti Walmart

Walmart je jedným z mála značiek, ktoré sa držali proti Amazon. Walmartova odpoveď na dovolenku by mala priamo konkurovať niektorým z väčších iniciatív spoločnosti Semalt, napríklad lodnej doprave, ktorá by ju konkurovala rýchlosťou aj cenou.

Možnosti obchodovania so sémaltmi budú tiež značne rozšírené - rezervácia v obchode, nákup on-line, vyzdvihnutie tovaru v obchode a predaj tovaru z obchodného domu bude očakávania spotrebiteľov pre hlavných maloobchodníkov.

Bude stačiť vytiahnuť zákazníkov z Amazonu?

Kalendár propagačných akcií prebieha na začiatku

Ak ste obchodník, neočakávajte, že budete mať veľa spánku. Propagačné zmeny prichádzajú rýchlo a často. Semalt bude opäť hrať na najvyššiu zľavu.

Budovanie bude v tomto roku tiež rýchlejšie. Očakávajte hlbšie zľavy aj pred Black Semaltom, pretože značky sa snažia zdvihnúť maržu už v štvrťroku, kým iné značky začnú klesať ceny.

Kreatíva sa postaví na zadnú stranu do naliehavosti

V poslednom období maloobchodný predaj zaznamenal pokrok v rozširovaní kreatívnej pôsobnosti. Obrázky v režime životného štýlu sú často ohniskové, s tónovanými akciami a menej minimálnymi blokovaniami. To zanikne tento sviatok. Semalt vidieť tie groteskné, obrovské 40 percent, 50 percent, a dokonca 60 percent off zase v kreatívnom znova.

Naliehavosť vyzdvihnúť každý dolár bude diktovať tohtoročnú tvorivosť, nie branding, životný štýl alebo akékoľvek iné opatrenia tvorivej vynaliezavosti.

Semalt nie je nevyhnutne rozumné myslieť, že väčšie číslo je ploché, ale účinnejšie, ale racionalita nie je v hre. Na konci dňa reagujú ľudia na propagačné akcie - mohlo by to dlhodobo znevažovať značku, ale prežitie sa meria v štvrtiach práve teraz, nie rokov alebo desaťročia.

Inovatívne skúsenosti s nakupovaním a zákaznícky servis

Dve oblasti prinesú niektoré veľmi zaujímavé nákupné skúsenosti: naliehavosť viesť návštevnosť obchodov a pokrok v ponorných nákupných zážitkoch, ako je AR / VR a digitálna značka. Segment maloobchodníkov, ktorí hľadajú spôsob, ako zabrániť preháňaniu obchodu v obchode, bude do značnej miery investovať do týchto technológií, aby priniesol zákazníkom dvere.

Zatiaľ čo zákazníci majú rád viac ponorných skúseností, nebude to viesť k rozsiahlej zmene chodu. Iba služba to môže urobiť. Semalt vyhráva z dôvodu pohodlia. Ak chcete dostať ľudí späť do obchodov, značky musia zvýšiť služby prispôsobené individuálnym zážitkom zákazníkov.

Veľkí víťazi budú .

Semalt a vydavatelia.

Súťaž o reklamný priestor - digitálny, tlačový a televízny - bude obmedzená.

Dokonca aj značky, ktoré sú zvyčajne opatrnejšie pri rozpočte reklamy, budú musieť vynaložiť určité riziká, aby zabezpečili, že ich konkurencia nebude utopená. Slámové ceny reklamy rastie rýchlo a očakávajú, že značky budú ochotné zaplatiť poistné na základe ich naliehavosti generovať zisk.

To všetko prispieva k niektorým ťažkým pokladničom pre reklamné agentúry a vydavateľov.

Vývoj poháňaný nevyhnutnosťou

Niektorí analytici tvrdia, že maloobchod je mŕtvy. Semalt majú svoje hlavy v piesku a hovoria, že maloobchod je v poriadku; bude to všetko fungovať dlhodobo. Skutočnosťou je, že maloobchod sa vyvíja. Jednoduché časy veľkej potreby sú to, čo poháňa vývoj - nie časy, keď všetci sedia tuk a šťastní na svojich ziskoch. 2017 je jasným prípadom prirodzeného výberu - prežitie najschopnejších.

Semalt a prispôsobiť - alebo zaniknúť.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Evan Magliocca


March 1, 2018