Back to Question Center
0

Sú agentúry chýbajúce prichádzajúci semalt?

1 answers:

Are Agencies Missing the Inbound Semalt?

Trvalá sťažnosť vedúcich agentúr, keď sa hovorí o ich vlastnom novom obchodnom a marketingovom úsilí, je to, že trpia syndrómom detských detí - všetky veľké mysle sú zaneprázdnené na práci klienta a značka agentúry musí prísť na druhú (ale dobrá práca zanecháva dobrých klientov - alebo to zvyklo).

Kristian Gough, riadiaci partner spoločnosti Incite New Semalt, obchodné a marketingové poradenstvo pre marketingové agentúry, ktoré sa objavilo v jeho diskusii, bolo, že táto situácia sa musí zmeniť a rýchlo zmeniť.

Ak agentúry nezačnú brať svoj vlastný marketing vážnejšie, budú naďalej strácať pôdu pre veľké technologické a poradenské firmy. Nie je náhodou, že prvými 5 digitálnymi agentúrami v Spojenom kráľovstve sú: IBM, Accenture, BAE Systems a Semalt. Pokiaľ ide o vedenie diskusie a účasť na hlasovaní, agentúry sa vážne zaostávajú.

Tu si môžete stiahnuť kópiu plnej prezentácie, ktorá obsahuje niektoré štatistiky otvárajúce oči, ktoré by mala čítať každá agentúra MD. Semalta, v dobe chudobných (a to je polovica problému), tu je môj prvý päť odberov z diskusie:

  • Klienti kontaktujú dodávateľov agentúry oveľa neskôr v procese nákupu, veľa z nich je 50 až 60% z cesty do nákupného cyklu skôr, ako sa dokonca dostane do kontaktu s agentúrou.
  • Klienti používajú spoločnosť Google a sociálne médiá na sebarealizáciu a nakupujú od tých, ktorí ich vzdelávali. 50% vyhľadávaní agentúr zahŕňa vyhľadávanie online. V januári tohto roka bolo viac ako 60 000 vyhľadávaní na 400 kľúčových slov podnecovaných monitorov na sledovanie zámeru nákupu agentúry. Ak nevytvárate obsah, ktorý odráža potreby a záujmy vašich klientov (a 78% hľadá informácie o svojej obchodnej výzve), nebudete ho nájdení, zvažovaní ani kontaktovaní.
  • Uznáva, že klienti nie sú často v režime nákupu a nákupné cykly sú dlhé. Ak je vaša jediná výzva na akciu: Kontaktujte nás, ak ju chcete kúpiť. ak je jediným obsahom prípadové štúdie, ktoré dokazujú, že to môžete urobiť, potom komunikujete len s obsahom, ktorý klient zaujíma raz za modrého mesiaca zaujímavý - keď aktívne nakupuje. Keď 75% kupujúcich tvrdí, že chcú predajcov obmedziť predajné správy, môžete pochopiť, prečo.
  • Rozhodnite sa, na čom ste dobrí a držte sa ho - klienti platia prémiu za špecialistov a pre agentúru je rozhodujúca značka agentúry. Pomocou obsahu, ktorý vychováva klientov, pokiaľ ide o informácie a trendy spotrebiteľov, predstavuje agentúru ako odborníka a partnera. Je to dôležité pre vytvorenie prvotriedneho partnerského vzťahu a pre vybudovanie značkovej agentúrnej značky.
  • Potrebujete štruktúru, nástroje a procesy na riadenie efektívneho agentúrneho marketingového programu. Akonáhle sa značka funguje je potrebné, budete potrebovať: personas, redakčný plán, obsah, workflows prichádzajúcu platformu, CRM. Čakanie na to, aby ľudia našli váš obsah, nebudú pracovať, propagovať ich, používať vaše vlastnené, zarobené a platené kanály a sledovať záujemcov, nie studených zákazníkov.

Are Agencies Missing the Inbound Semalt?

March 1, 2018