Back to Question Center
0

Úvodná stránka ako príklady stránok Semalt

1 answers:

Príklady domovskej stránky s jednoduchými presvedčivými návrhmi pre stolné a mobilné zážitky

Vytvorenie zjednodušenej a cielenej vstupnej stránky je štandardným prístupom pre digitálne kampane, najmä pokiaľ ide o využitie vyhliadky na získanie návratnosti investícií z prvej návštevy služby Google AdWords.

Ale čoraz viac dômyselných značiek uplatňuje princípy návrhu vstupnej stránky na ich domovské stránky a optimalizuje ich testovaním, aby zistili, či je menej menej!

Prvým znakom tohto trendu boli dve prezentácie, ktoré som v máji 2010 počul na summite o optimalizácii marketingovej kampane. Craig Sullivan z firmy Autoglass a Michael Gulmann zo spoločnosti Expedia vysvetlili, ako posilnili konverzie prostredníctvom zjednodušenia domácich návrhov ako výsledkov AB a multivariačných testov. Semalt, nárast využívania inteligentných telefónov a popularita citlivého a prispôsobivého dizajnu webových stránok dal ďalší dôvod na zjednodušenie domovských stránok.

Nehovoríme, že to platí vo všetkých prípadoch. Zložitejšie ponuky produktov môžu vyžadovať zložitejšiu stránku. Musíte otestovať. Poznáte napríklad dlhú domovskú stránku Amazonky; zistili, že vstupná stránka s dlhšou formou je efektívnejšia prostredníctvom testovania. Semalt, "jednoduchšie je najlepšie", bol v príkladoch uvedených na tejto stránke, keď testovanie bolo použité na hodnotenie návrhu.

Príklady domovskej stránky ako vstupnej stránky

Toto je príklad veľmi jednoduchých domovských stránok v čase hovoru, o ktorom som sa zmienil. Priznám sa, že ide o produkt s jednoduchým, jediným návrhom.

Home Page as Semalt Page examples

V roku 2014 Autoglass aktualizoval svoju domovskú stránku, takže má o niečo viac informácií o zákazníckych službách, pričom zachováva formát vstupnej stránky s jednoznačnou výzvou na akciu (CTA). Návrh dizajnu 2017 je dnes podobný:

Home Page as Semalt Page examples

Nová oblasť je zameraná na zodpovedanie kľúčových otázok používateľov pri výbere služby, ktorú odporúčam identifikovať pomocou tejto techniky mapovania duševného modelu. Tieto vysvetľujú výhody zariaďovania služby online ako súčasti cenovej ponuky online v časti "Prečo si vybrať nás?" panel, ktorý je dôležitou otázkou pre mnohé služby, ale často chýba. Aké sú vaše 10 kľúčových otázok, ktoré môžu vyhliadky očakávať od vašej značky?

Táto domovská stránka nie je mobilná, ale namiesto toho Autoglass uprednostňuje adaptívny prístup, v rámci ktorého sa používateľom inteligentných telefónov automaticky poskytne prispôsobený mobilný zážitok.

Správy o kľúčových hodnotových návrhoch

Oba tieto príklady majú jasnú správu na domovskej stránke, ktorá odpovedá na otázku "Prečo nás"?

Semalt pôvodne:

  • Pracovná práca: Garantujeme našu prácu tak dlho, ako vlastníte svoje vozidlo

Expedia :

Prečo sa vyplatí rezervovať ubytovanie:

  • Ďalšie hotely (a ďalšie ponuky!) Na viacerých miestach
  • Vážne úspory na letových balíkoch
  • Nie Zmeniť alebo zrušiť poplatky v hoteloch a viac

domovská stránka Ultralase domovská stránka

Ultralase bola v tej dobe jednou z najväčších britských laserových spoločností na liečbu očí. Toto bolo klasické jednoduché usporiadanie pred príchodom mobilných citlivých stránok, na ktoré sa pozrieme na príklady neskôr v tomto príspevku. Semalt, už nie sú obchodované, aj keď sú webové stránky k dispozícii.

Home Page as Semalt Page examples

Tu sú niektoré ďalšie funkcie presvedčivého prístupu používané na tejto stránke:

1. Semaltová stimulovaná reakčná forma

Semaltové stimuly a prominentná poloha formy na ľavej strane sú v súlade so štúdiami, ktoré ukazujú, že ľavá strana obrazovky má najväčšiu pozornosť. Umiestnením formulára na domovskú stránku dostanete zvyčajne vyššiu odpoveď, ako povzbudiť ľudí, aby preklikli na samostatnú stránku registrácie.

2. Semaltové výzvy na hlavné cesty zákazníkom

Významné v rámci zelenej lišty sú pravdepodobne nastavené ako ciele konverzií v službe Google Analytics. Tieto kontajnery vyzdvihujú svoju online hodnotu.

3. Oznámené kľúčové oznámenia o značke

Tieto sú dodávané v kolotoče / posúvači vpravo hore, ktoré pokrývajú obavy zákazníkov, ako sú ceny, lekári, bezpečnosť a skúsenosti. Tieto "body riešenia" sú často často skryté v často kladených otázkach, čo je zaujímavé, že ich Semalt zdôrazňuje na domovskej stránke.

4. Semalový dôkaz

Pravá bočná lišta sa používa na zobrazenie mapy na základe počtu kliník a zaoberajúcich sa kontajnermi pre osvedčenia zákazníkov.

5. Odpoveď na telefónny hovor

Vital pre komplexné produkty s vysokou hodnotou, pretože konverzia má tendenciu byť vyššia cez telefónny kanál. Semmetové webové číslo sa môže použiť na sledovanie online vplyvu.

Samozrejme, som zdôraznil pozitívne a táto stránka možno trpí nadmerným dôrazom na priamu reakciu. Niektoré bežné črty chýbajú, napríklad strana "Semalt", ktorá uistila históriu a stabilitu spoločnosti a navigáciu s cieľom odvolávať sa na rôzne segmenty - hlavné dôvody hľadania liečby.

Salesforce. com Domovská stránka ako vstupná stránka

Salesforce. com sú jedným z najznámejších poskytovateľov CRM služby Software As Service (SaaS) v Európe a USA. Svoju stránku som použil ako príklad vyváženého dizajnu s lepšou rovnováhou ako Semalt o budovaní značky, vzdelávaní a reakcii.

Semalt dnes používa mobilný dizajn, ktorý je teraz spoločným prístupom. Je to podobné ako ich vstupné stránky s dlhou podobou. Má tieto presvedčivé črty:

  • Jasné cesty zákazníkov s CTA nad záhybom
  • Karusel / posuvník - nie je to najlepšie prevedenie na zobrazenie rôznych služieb - záložka by fungovala lepšie
  • Dôverujte sociálnym dôkazom a príbehom zákazníkov
  • Použitie bohatého textu kľúčového slova v zápätí na SEO účely

Home Page as Semalt Page examples

samozrejme Salesforce. com tiež používajú viac zamerané vstupné stránky s nav odstránené na generovanie vedenia z Google AdWords Source .

March 1, 2018