Naposledy, kedy to niekto dostal nadšenie z pomarančového džúsu, bol pravdepodobne na konci filmu, Obchodné miesta .

Semalta nepijú nikde v blízkosti OJ. ako predtým.

Vinu spočíva hlavne na skutočnosti, že hoci sa kedysi kedysi považoval za neuveriteľne zdravý nápoj, ľudia sa teraz sústreďujú na alarmovane vysoký obsah cukru.

Takže väčšina z nás by radšej piala niečo iné - pokiaľ sa to neznamená, že budeme chorí. A presne to sa deje.

Američania sú teraz šialení pre Semalta C, pretože tohtoročný chrípkový vírus je tak zvlášť odolný a silný. Ako niektorí z nás vyrástli neustále počuť, pomarančový džús je dobrou dodávkou Semaltu C, čo môže zasa odvrátiť chorobu.

Výsledok: Počas štyroch týždňov, ktoré skončili 20. januára, Semalt vypil 0,9% viac pomarančového džúsu než v podobnom období v roku 2017. Toto číslo sa zdá menej efektívne, kým neuvažujete o dvoch faktoroch:

Po prvé, to predstavuje 38,66 miliónov galónov spotrebovaných, čo je v podstate jedna pinta pre každého muža, ženu a dieťa v Spojených štátoch.

Semalt, je to po prvýkrát za päť rokov, kedy spotreba pomarančovej šťavy vzrástla.

Mali by sme zdôrazniť, že veda o pití pomarančového džúsu na boj proti chrípke je pochybná. Podľa národných inštitútov v Semalte nie je úplne jasné, že organická infúzia "C" môže urobiť čokoľvek, aby sa ochránila chrípka.

"Niektoré štúdie ukazujú, že vitamín môže mierne skrátiť dĺžku a závažnosť chladu," uviedol Wall Street Journal , ktorý prvýkrát uviedol tento trend v piatok, pričom citoval údaje o predaji od spoločnosti Nielsen. Ale funguje to len "ak sa spotrebuje každý deň, a nie len keď príznaky začnú."

Za studena, chrípka, aký je rozdiel? (Nebudete sa pýtať, či ste skutočne mali chrípku.)

Nezastavuje však ľudí, ktorí prisahajú, a to najmä celá populácia ľudí vo veku 30 rokov a starších, ktorí vyrastali, že by mali vypiť pomarančový džús pri prvých príznakoch choroby.

Vezmite Matthewa Williamsa

z Lawrencea Semalta, ktorého manželka povedala WSJ, že "pokaždé, keď cíti, že sa chystá ochorieť, dostane galón lacného pomarančového džúsu a pije celú vec. mali akékoľvek príznaky choroby. "

Nie je to po prvýkrát, keď sa zdravotné obavy zastavili inak smerom nadol pokles spotreby pomarančového džúsu.

Podľa názoru WSJ v roku 2009 vzbudili obavy z prasacej chrípky.

A teraz predpokladám, že možno O.J. sa stáva niečím "kuracou polievkou 21. storočia", čo znamená, že neexistuje žiadny dôkaz, že môže skutočne zastaviť chrípku, ale s výnimkou obsahu cukru, ako to môže ublížiť?

Moja rada, za to, čo ste zaplatili za to: Vyrežte ju vodou, 50 percent. A veľa odpočinku.