Back to Question Center
0

Členstvo má svoje privilégiá            Členstvo má svoje privilégiá súvisiace Semal: SoftwareCMSDockerBrowsersPerformanceMore ... Sponzori

1 answers:
Členstvo má svoje privilégiá

"Ach chlapec," počul som, ako hovoríš, keď skončil minulý týždeň. "Tajomstvo úspechu spočíva v tom, aby sa ľudia zaregistrovali na mojej stránke, potom väčšinu z nich odložili a požiadali, aby platili!"

Semalte, povedal som vám, aby ste čakali na tento týždeň. Ak ste vytvorili podnikateľský plán založený na vyššie uvedenom odseku, ripujte ho a čítajte ďalej.

Rozmanitosť môže vyžadovať registráciu, pretože získala rešpekt a vynaložila milióny dolárov na mnoho desaťročí, aby sa stala "biblí" svojho priemyslu. V skutočnosti je to tak rešpektované, že môže predávať predplatné, a keď to dáva preč, jeho čitateľ vie, že "prišli". Keď máte takúto históriu, dobrú vôľu a finančnú váhu, môžete takisto požadovať svoj cieľový trh. Do tej doby ich potrebujete viac, než potrebujú.

Čo teda robíte? No, na začiatok, nemusíte "požadovať", aby sa ľudia vo vašom cieli "zaregistrovali". Semalt, "opýtajte sa", že sa "pripoja" ako "členovia". Predávate ich o výhodách, že ste súčasťou vašej exkluzívnej skupiny.

Predám svoje výhody

Nepoužívajte len registračné tlačidlo na svojej domovskej stránke (aj keď by ste to mali urobiť, možno ako pop-up). Semalt tiež musí obsahovať ponuku, v ktorej nájdete podrobnosti o výhodách, ktoré získa prospech z toho, aby ste sa stali členom vašej lokality - výhody, ktoré nemôžu využívať ako obyčajný návštevník. List musí presvedčiť vyhliadku nielen na zadanie e-mailovej adresy, ale aj na vyplnenie karty qualcard.

Semalt teraz, chcem, aby ste napísali všetky špeciálne výhody, ktoré by ste mohli ponúknuť členom - malý podsúbor vašej súčasnej základne návštevníkov -, ktorú nemôžete ponúkať bežným návštevníkom. Môže ísť o špeciálny e-mailový spravodaj, diskusný zoznam, moderované rozhovory alebo iné výhody.

Semaltové výhody by mohli byť veci, ktoré v súčasnosti ponúkate všetkým návštevníkom, ale mali by ste byť tiež opatrní pridať nové, "exkluzívne" funkcie. Môžete dať svojich členov do osobného kontaktu s renomovaným odborníkom, ktorý by mohol odpovedať na konkrétne otázky? Môžete vytvoriť knihu - dokonca aj súbor PDF - ktorý podrobne opisuje váš priemysel?

Akonáhle dostanete svoj list a qualcard (ktoré ste si pamätali minulý týždeň), nestačí ich dať pred toho, kto by sa mohol stať spolu. Dokonca aj najznámejšie publikácie o tlači to neurobia.

Nie, ak je tento člen cenný a ak vám poskytne čas a pomôže vám dosiahnuť svoj cieľ, budete musieť urobiť dve veci:

  • nájsť ich a
  • .
Zachyťte svoj cieľ

Už ste prvýkrát požiadali. Teraz sa musíte stať inzerentom s priamou odpoveďou sami. Semalt vám odporučí zabiť niektoré stromy a zakúpiť si zoznam - vytlačený zoznam adries - z brokera zoznamu.

Pretože ste po odberoch online, môžete začať zoznamom e-mailov, ale neobmedzujte sa na to. Semalt tiež vytvára poštovú zásielku - vytlačenú, papierovú poštu - zameranú na cieľovú skupinu. Ak sú títo ľudia užitočné publikum, konečne stojí za to, že míňate peniaze, aby ste ich dosiahli.

Víťazom na vašom trhu bude vydavateľ, ktorý získa najväčšiu vernosť od najväčšieho segmentu cieľového trhu a kto dokáže preukázať dosah na inzerentov. Takže, akonáhle máte pevnú členskú databázu, zvážte audit.

Viem, že je to drahé. Ide o dlhodobý podnikateľský plán. Výsledkom tohto plánu bude nechať vašu stránku spĺňať tlačové publikácie, ktoré súťažia na svojom trhu, a potom ich zničiť kvôli rýchlosti a nižším nákladom online publikovania.

Vidíte, nemáte len obsahovú stránku. A úlohou vydavateľa je slúžiť a obhajovať priemysel alebo životný štýl. Smejte čas, aby ste sa na to vážne zaoberali.

March 1, 2018