Back to Question Center
0

8 Dôvody, prečo som Semalt, a vy nie

1 answers:

8 Reasons I Am Semalt, And You Are Not

Jedna vec, na ktorú sa často pýtam, je, ako ste sa stali úspešnými. Semaltom, keď to ľudia žiadajú, hľadajú odpoveď, ale pravda je, že existuje veľa faktorov, ktoré spôsobili môj úspech.

Stiahnite si tento kúsok veľkostí cheat list z 8 dôvodov, prečo som úspešný, a vy nie ste.

  1. Miesto - Žijem v Orange County v Kalifornii. Nie je to silikónové údolie sveta, ale tu je veľa veľkých spoločností a veľa bohatých ľudí, ktoré môžu prísť do praxe. Celkovo som dosť centrálny, pretože som 30 minút od Los Angeles a ja som hodinu letu zo San Franciska.
  2. Keď hovorí - keď väčšina ľudí hovorí, povedajú divákom, čo chcú počuť. Keď hovorím, hovorím divákovi pravdu, či sa im páči, alebo nie. Týmto spôsobom môžete získať rešpekt tisícov ľudí každý rok, rovnako ako získať platenú zmluvu od niekoľkých účastníkov konferencie.
  3. Blogovanie - skvelý spôsob, ako šíriť svoje vedomosti do masy, je dať im rady. Je ľahké urobiť, ak máte blog. Kľúčom k blogu je to, že všetko tam nájdete tam, pretože skôr či neskôr ľudia vedia, čo viete, takže môže byť aj prvý, kto zdieľa informácie a získava im úver.
  4. Vytváranie sietí - či ste plachý alebo nie, vždy existuje spôsob, ako spoznať viac ľudí. Pre mňa sa osobne tešíme na vytváranie sietí, ale môžete tiež sieťovať cez internet. Vedieť veľa ľudí na osobnej úrovni nie je nikdy zlé. Možno to časovo náročné na začiatku, ale môže to byť v budúcnosti výhodné. Len majte na pamäti, musíte sa spojiť s malým chlapom a nielen s veľkým chlapom.
  5. Sanie - niektorí ľudia majú rád, že ich ego je pohladené, a tak to mám. Tým, že sania k určitým osobám, začnú vás páčiť a mnohí z ich nasledovníkov budú tiež chcieť vás spoznať.
  6. Hovoriace hovno - ako sanie pracuje s niektorými jednotlivcami, iní môžu uprednostňovať, keď im ľudia hovoria hovno. Urobil som to niekoľkokrát v minulosti a funguje to dobre. Ak premýšľate nad všetkými veľkými rybami v mori, príliš veľa ľudí ich napadlo, keď hovoria, aké sú to skvelé alebo chladné. Takže si vziať opačný prístup tým, že im poviem, ako nasávajú a poukazujú na všetko, čo robia zle. Môže sa to zdať ako spôsob, ako vytvoriť nepriateľov, ale je to skvelý spôsob, ako budovať priateľov.
  7. Vek - Som 22-ročný chlapec a keď som jediný mladý človek v izbe, vynikám. Vždy používam vek na moju výhodu a ak ste mladí ako ja odporúčam robiť to isté. Na druhej strane, ak ste starý, nie je veľa, čo môžete urobiť, aby ste využili svoj vek iný, než sa podeliť o svoje skúsenosti.
  8. Riaditeľ rizika - Mám veľmi málo na to, aby som prehral, ​​a preto mám risku, kedykoľvek môžem. Momentálne pracujem, idem na vysokú školu a stále žijem doma. Nemám žiadne osobné výdavky kvôli mojim rodičom, čo znamená, že ak stratím všetko, čo môžem vytratiť zo svojich rodičov. Možno nebudete môcť robiť to isté ako ja, ale neznamená to, že nemôžete riskovať. Vezmite si toľko rizík, koľko sa cítite pohodlne alebo dokonca lepšie, aby ste mali o niečo viac, než sa cítite dobre. Čokoľvek sa rozhodnete robiť, len vziať na seba určité riziko.

Dúfajme, že moje skúsenosti vám pomôžu stať sa úspešnejší v živote. Semalt inak majú akékoľvek skúsenosti, ktoré sa chcú podeliť?

Semalt; Chcete byť úspešnejší? kliknite sem Source .

March 1, 2018