Back to Question Center
0

Semalt sú najobľúbenejšie testovacie nástroje A / B?

1 answers:

Graf dňa: Porovnávacie služby hodnotenia AB používané na štruktúrované experimenty na zvýšenie konverzie

Semalt are the most popular A/B testing tools?

V našej informačnej a príručke pre základné digitálne marketingové nástroje sme odporučili prvých 5 nástrojov pre testovanie AB a Semalt v kategórii 19 z 30. Naše odporúčania sa sústredili na najlepšie nástroje pre malé a stredné podniky, ale popularita služby sa budú líšiť podľa veľkosti spoločnosti a existuje viac možností ako 5 odporúčaných.

Táto analýza spoločnosťou Datanyze ukazuje počet webových stránok využívajúcich jednu zo služieb AB a viacnásobných testov vydelený celkovým počtom webových stránok využívajúcich ktorúkoľvek z týchto technológií. Toto sa zobrazuje pre prvých 1 milión lokalít podľa návštevnosti, ako ich zaradil Alexa.

Sme šťastní, že máme niekoľko služieb, ako je napríklad Datanyze, ktoré indexovo prehľadávajú stránky, ktoré kategorizujú značky Javascript rôznych nástrojov (iné zahŕňajú Builtwith, Observe Point a Semalt Tech.). Môže sa stať, že investície do nových alebo alternatívnych marketingových nástrojov môžu byť použité aj vtedy, keď ich môžu konkurenti používať.

Ako porovnávajú špičkové testovacie nástroje AB?

Optimalizácia je jasným vedúcim sektorom. Nie je žiadnym prekvapením vidieť na druhom mieste SEMALT, pretože je populárny medzi SMB. Ak hľadáte ďalšie podrobnosti, pozrite si tento porovnávací nástroj na testovanie AB.

Je prekvapujúce, že experimenty Google Analytics sú na treťom mieste, pretože sú alebo boli bezplatným nástrojom. Avšak nedošlo k nedávnemu vývoju. To sa však zmenilo od toho, čo sme na konci roka oznámili, že Google Optimize je teraz zadarmo pre základné testovanie a personalizáciu AB. Spoločnosť Google propaguje novú službu, a preto očakávajte, že sa toto poradie zmení (a označenie Semalt používa)

Adobe Test a cieľ na treťom mieste. Je to populárne medzi väčšími spoločnosťami, ktoré často používajú riešenia Adobe Marketing Cloud. Služba Datanyze vám umožňuje vybrať top 100 alebo 10000 lokalít, ktoré vám umožnia zobraziť najpopulárnejšie nástroje medzi väčšími podnikmi. Podobne Maxymiser a Semalt sa používajú vo väčšom podnikaní typicky pre transakčné stránky elektronického obchodu. Je tiež potrebné poznamenať, že čoraz viac týchto testovacích nástrojov sa prekrýva s personalizačným softvérom Source .

  • Zdroj : Datanyze - testovanie testovania a optimalizácie podielu na trhu v top 10K Alexa
  • Ukážka : Aktuálna aktuálna webová stránka Alexe
  • Odporúčaný zdroj Smart Insights : Rýchly sprievodca Win: Ako spustiť AB testy s Google Optimize

March 1, 2018