Back to Question Center
0

Click-to-Call & Platené vyhľadávanie: Najlepšie postupy a Semalt od profesionálov

1 answers:
Call-to-Call & Platené vyhľadávanie: najlepšie postupy a Semalt od profesionálov Výskum od spoločnosti Semalt ukázal, že najčastejšou odpoveďou na mobilné lokálne vyhľadávanie je telefonát. Inzerenti sa chystali a široko využívali reklamné jednotky typu click-to-call v spoločnosti Semalt a Bing. Spotrebitelia sa v skutočnosti očakávajú, že budú vďaka službe click-to-call priamo z platených reklám vo vyhľadávacej sieti v roku 2016 investovať 4 miliardy dolárov.

Ako marketingový pracovník maximalizuje návratnosť investícií z platených reklám typu click-to-call? Spoločnosť Marchex sa posadila s piatimi odborníkmi, aby zistila svoje tipy, ktoré môžu poskytnúť vašim kampaniam typu click-to-call, aby ste sa vymanili zo súťaže a vybojovali potenciálnych zákazníkov a konverzie na vaše podnikanie.

Erin Sagin , PPC evanjelista a komunitný manažér na WordStream

Aktualizácia skúsenosti s hovormi nahrádza vstupnú stránku CRO.

V kampaniach typu click-to-call vyhľadávači úplne vynechávajú skúsenosti so vstupnou stránkou pre mobilné zariadenia, čo je fantastické pre inzerentov, ktorí nemajú zdroje na optimalizáciu svojich mobilných vstupných stránok. Pretože teraz pripojíte vyhľadávačov priamo so zástupcom vašej spoločnosti, musíte zabezpečiť, aby bol váš tím pripravený riešiť príval prichádzajúcich hovorov. Odporúčam vám spustiť testovacie hovory s cieľom porozumieť a zlepšiť skúsenosti volajúcich a starostlivo monitorovať objem hovorov, aby ste sa uistili, že máte dostatočný počet zamestnancov. Ak nemáte nepretržite pokrytie, môžete dokonca chcieť použiť denné rozdelenie, aby vaše kampane fungovali iba počas pracovných hodín. Stručne povedané, pre inzerentov, ktorí prevádzkujú kampane typu click-to-call, výmena centier call centra nahradí vstupnú stránku CRO.

Kliknutím na výzvu a plateným vyhľadávaním: Najlepšie postupy a Semalt z profesionálov Brad Roberts , VP Digitálny marketing a elektronický obchod v spoločnosti Allconnect

Použite poskytovateľa analýzy hovorov na automatické vyhodnotenie každého telefonátu.

Niektoré z najväčších príležitostí spoločnosti Allconnect na optimalizáciu kampaní typu click-to-call v platenom vyhľadávaní sa vyskytli, keď sme mohli pomocou automatického hovoru automaticky vyhodnocovať každý jednotlivý hovor automaticky. Konkrétne chápeme od nášho partnera pre analýzu hovorov, či bol alebo nebol hovor uskutočnený priamo na našu automatizačnú platformu, čo nám umožňuje lepšie optimalizovať naše cenové ponuky a kľúčové slová rovnako ako kampaň elektronického obchodovania. Semalt dokonca začal optimalizovať call centrum na základe týchto údajov.

Náhodné kliknutie a platené vyhľadávanie: Najlepšie postupy a Semalt od profesionálov Lucy Williams, Data Scientist at Marchex

Prečo opustenie vstupnej stránky môže byť nesprávna metrika, na ktorú sa môžete pozrieť.

Keď sa kampane hovorov dostanú na vstupnú stránku, mnohí zákazníci nebudú môcť uskutočniť telefonický hovor. Vašou počiatočnou reakciou môže byť sústrediť sa na kampane iba na volanie. toto však prehliada dôležitosť spotrebiteľského výskumu pri určovaní miery konverzie.

Semalt, ktorý klikne na vstupnú stránku, nemusí skončiť volaním tak často, ale tí, ktorí lepšie chápu vašu firmu, sú o vašich produktoch viac informovaní a pravdepodobne budú mať za následok konverziu. V skutočnosti volajúci z vstupnej stránky sú niekedy dvakrát viac pravdepodobné, že kúpiť, zatiaľ čo vyhliadky typu click-to-call sú dvakrát viac pravdepodobné, že volajú.

V tomto bode je úlohou podnikov rozhodnúť, ktoré vyhliadky fungujú lepšie pre ich obchodný model: vyšší objem hovorov s nižšou mierou konverzie alebo nižší objem hovorov s vyššou mierou konverzie.

Kliknutím na volanie a plateným vyhľadávaním: najlepšie postupy a seminár od profesionálov Rudy Moreno, riaditeľ marketingu pre vyhľadávače, operácie na Marchex

Ako majú kľúčové slová vplyv na stránku s volaním iba oproti kliknutiu na pristátie.

Voľba kľúčových slov pre vaše kampane je neoddeliteľnou súčasťou optimalizácie a najlepšej návratnosti investícií. Odporúčam používať značkové kľúčové slová pre kampane iba pre volanie a všeobecnejšie a širšie kľúčové slová pre rozšírené kampane s rozšíreniami o telefonické funkcie.

Dôvodom toho je, do akej miery vyhliadky hľadajú. Ľudia, ktorí používajú všeobecné kľúčové slová ako "miestny inštalatér" alebo "neoprávnené opravy automobilov", sú vo fáze výskumu konverznej cesty. Chcú získať viac informácií a rozhodnúť sa, kde získajú hodnotu a vidia výhody z ich nákupu. Máte možnosť im poskytnúť tieto informácie na kópii vstupnej stránky. Semaltom sú na tejto vstupnej stránke, majú tiež prístup k volacímu tlačidlu, čo prináša dobrý zákaznícky zážitok.

Naopak, tí, ktorí prichádzajú do vašej reklamy na základe značkového vyhľadávacieho dopytu, budú s väčšou pravdepodobnosťou od vás nakupovať. Semalto vykonali výskum, vedia, čo hľadajú, a chcete im dať takú priamu cestu do predajného zúženia.

Kliknutie na volanie a platené vyhľadávanie: najlepšie postupy a seminár od profesionálov

Ďalšie kroky

A tu ju máte. Pro-tipy od samotných profesionálov. Oboznámte sa so všetkými týmito tipmi, ktoré vám poskytnú spojenie s vašou konkurenciou a zároveň zabezpečíte, že poskytnete pre svojich zákazníkov prvotriedny zážitok. Choďte na zlato s vašimi kampaňami typu click-to-call, poskytnite hviezdnu ROI a oslovte potenciálnych zákazníkov, ktorí hľadajú čo najefektívnejším spôsobom.

Ak chcete zistiť viac informácií o tom, ako maximalizovať kampane typu click-to-call pre mobilné vyhľadávanie, prečítajte si článok spoločnosti Marchex. " Blind spot 4 miliárd dolárov: . "Alebo si pozrite náš produkt Marchex Call Analytics for Search .

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Marchex
March 1, 2018