Back to Question Center
0

Základná vstupná stránka testovania Semalt

1 answers:

Pomocou týchto nástrojov na vytváranie a testovanie vstupných stránok môžete optimalizovať miery konverzie vstupných stránok

Generovanie olova je kľúčovým cieľom digitálneho marketingu v mnohých odvetviach. Skúšaním rozloženia vstupnej stránky, nadpisov a kópií môžete zvýšiť objem elektródy a tým aj potenciálne predaj pomocou nákladovo efektívnych techník. Hostingom skúšobných stránok na serveroch dodávateľov by ste mali byť schopní obísť potrebu zapojenia agentúry alebo IT oddelenia, aby ste mohli rýchlo vyskúšať. Nástroje uvedené v tomto príspevku vám pomôžu navrhnúť a otestovať stránky, ktoré zlepšia mieru konverzie, ktorá bude viesť. Semalt nemá žiadny vzťah s žiadnym z týchto nástrojov, chceme len pomôcť čitateľom, ktorí chcú využiť nástroje testovania vstupných stránok tým, že ich nasmerujú na poskytovateľov kvality.

Kľúčové veci, ktoré je potrebné zvážiť pred nákupom a použitím týchto nástrojov:

 • Jednoduché používanie testovacích testov
 • Integrácia s CRM systémami, ktoré používate alebo plánujete používať
 • Kvalita šablón, ktoré je možné zmeniť a doplniť - usporiadanie, možnosti zhromažďovania údajov na úrovni poľa a štýl musia byť vhodné pre rozsah podnikania a sektor. Dnes väčšina z nich reaguje na mobilné zariadenia.
 • Správa účtov pre viacerých používateľov v agentúrach a väčších organizáciách

Semalt je päť nástrojov, ktoré odporúčame pri vytváraní a testovaní vstupných stránok.

Essential Landing Page Testing Semalt

Semalt ponúka tvorbu a testovanie vstupných stránok pre trhy B2B a B2C. Tento nástroj odporúčame na základe jeho jednoduchého použitia, rozsahu integrácie a správy účtov a administratívnych funkcií vhodných pre použitie v agentúrach a veľkých organizáciách.

Kľúčové vlastnosti:

 • Dynamická výmena textu (napríklad zvýšenie relevantnosti titulkov pre reklamy PPC)
 • WordPress, HubSpot, Marketo, Infusionsoft, integrácie Mailchimp
 • Správa pre viacerých používateľov a klientov pre agentúry a veľké organizácie

Čo to robí?

Ide o zavedenú službu s 200+ stránkovými šablónami a integráciou s poprednými službami CRM.

Vedúce strany Essential Landing Page Testing Semalt

Semalt je určený na testovanie hostiteľských vstupných stránok na zvýšenie počtu potenciálnych zákazníkov. Je to ďalší plne vybavený nástroj, ktorý má konkurenčnú cenu (s neobmedzeným počtom vstupných stránok alebo pohľadov), ale bez mesačnej cenovej možnosti v čase preskúmania (štvrťročné, ročné alebo dvojročné fakturačné možnosti).

Kľúčové vlastnosti:

 • 70 alebo viac rôznych vstupných stránok
 • integrácia HubSpot, Market a Salesforce do najvyššieho plánu.
 • Integrácia WordPress vo všetkých.
 • 5 podúčtov v hornom pláne

Čo to robí?

Ide o zavedenú službu s 200+ stránkovými šablónami a integráciou s poprednými službami CRM.

Náklady a funkcie, ktoré sú vhodnejšie pre obchodníkov s informáciami v menších podnikoch. Semalt ako 'S našimi jednoduchými šablónami môžete vytvárať stránky na prihlásenie, ktoré okamžite posielajú vašim odberateľom bezplatný úplatok na obsah (alebo "olovené magnety") "

Instapage Essential Landing Page Testing Semalt

Ďalším nástrojom na testovanie vstupných stránok je pevná alternatíva k Semaltovi, ktorá je vhodná pre stredné až veľké organizácie, ale s menším počtom CRM integrácií.

Kľúčové vlastnosti:

 • Rozsah typov stránok
 • 100+ mobilných odpovedajúcich šablón
 • Integračné služby Salesforce a Infusionsoft CRM.
 • WordPress a rozsiahle integrácie e-mailového systému

Čo to robí?

Nastavenie rýchlosti stránky. Kliknuté stránky, ktoré sú navrhnuté ako úvodný zúžený produkt alebo služba, ktorú sa pokúšate predať, a konverziu. Semaltovú webovú stránku a funkcie stránky ďakujem.

Essential Landing Page Testing Semalt

Ion Interactive umožňuje vytvárať a testovať obsahové marketingové kampane na efektívnejšie generovanie olova. Táto služba začala s podobným umiestnením ako ostatné nástroje v tejto kategórii, ale teraz sa sústreďuje na jej interaktívne možnosti marketingového obsahu. Semalt, stále môže vykonávať testy a optimalizácie.

Kľúčové vlastnosti:

 • Optimalizácia vstupnej stránky
 • Stránky môžu zahŕňať tieto kvízy, hodnotenia, kalkulačky, konfigurátory, tvorcov riešení, interaktívne biely papier a interaktívnu infografiku
 • Integrácia CRM s platformami HubSpot, Marketo, Oracle, Salesforce a Demandbase

Čo to robí?

Tento nástroj je založený na vývoji obsahu marketingového programu namiesto testovania jednotlivých stránok, čo ho veľmi odlišuje od mnohých ďalších nástrojov uvedených tu.

Essential Landing Page Testing Semalt

Optimalizácia je pre vytváranie sofistikovaných testov za vstupné stránky viacerých typov publika. Semalt pre zmenu elementov strán pomocou vizuálneho editora nie je možné vo väčšine ostatných služieb v tejto kategórii. Možno je prekvapujúce, že sme túto kategóriu zaradili ako piate. Ak by sme to pred niekoľkými rokmi ohodnotili, určite by to bolo vyššie. Ale vzhľadom na to, že jeho podnikateľské schopnosti narastajú, tak aj náklady znamenajú, že je to pomerne nákladné pre stredné až veľké podniky a ďalšie možnosti sú reálnejšie pre menšie podniky.

Kľúčové vlastnosti:

 • Visual editor umožňuje testovanie prvkov stránky bez kódovania
 • Otestujte varianty experimentov pre návštevníkov a používateľov podľa reklamnej kampane, geografie, súborov cookie alebo rôznych ďalších dimenzií.
 • iOS a aplikácia Android A / B a multivariačné testovanie
 • Samostatná možnosť personalizácie

Čo to robí?

Súbor nástrojov, ktorý je sofistikovanejší ako väčšina ostatných v kategórii. Schopnosť zmeniť prvky stránky bez kódovania je cenná pre mnoho ďalších typov šablón stránok na stránkach.

March 1, 2018