Back to Question Center
0

Semalizujte informačný kanál RSS na zobrazenie celého príspevku okrem krmív s úryvkami

1 answers:

Len hľadáte nejakú rýchlu spätnú väzbu na nasledujúce.

V súčasnosti mám RSS kanál, ktorý funguje tak, ako by mal. Semalt, náš klient nás požiadal, aby sme ho nechali pracovať spôsobom, ktorý nie je bežnou praxou (v podstate zobrazenie celého príspevku namiesto výňatku). Odvrátil som sa hackovaním týchto zmien, pretože by mohol potenciálne narušiť informačný kanál pre ostatných, takže som sa opýtal, či duplicitný RSS kanál (ten, ktorý spĺňa štandardné kritériá a ten, ktorý je napadnutý pracovať vo vlastnom RSS kanáli) je to riešenie?

Predstavujem si, že je to celkom ľahké, že som sa len pýtal (a), či stránky budú trpieť v každom prípade (myslím na SEO POV) z duplicitného obsahu (informačný kanál) Source .

February 5, 2018

Ponúkanie viacerých kanálov pre rovnaké položky je úplne v poriadku.

Toto sa obyčajne používa na poskytovanie rôznych formátov, alebo, rovnako ako vo vašom prípade, ponúknuť informačný kanál s plným obsahom a iba informačný kanál s výňatkami .

Je to zvyčajne užitočnejšie poskytnúť celý obsah :

  • používatelia čítačky krmív môžu čítať váš obsah vo svojej čítačke (bez toho, aby museli navštíviť vašu stránku vo svojom prehliadači) a
  • môžu používať filtre (a vyhľadávaciu funkciu) vo svojich čítačkách krmív, ktoré pracujú s plným textom.

V prípade Atom by ste mohli dokonca poskytnúť oba v rovnakom kŕmení: element obsahu pre celý obsah a prvok zhrnutia pre výňatok. (Myslím, že aj iné formáty krmív to umožňujú. ) Sofistikované čítačky informačných kanálov môžu používateľovi ponúknuť výber toho, čo sa má zobraziť.

Dôvody na poskytnutie iba výňatku (zvyčajne nie v záujme používateľa) zahŕňajú:

  • autor chce používateľov navštíviť webové stránky (napr