Back to Question Center
0

Semald: Kado chce urobiť najtenšiu nabíjačku na svete

1 answers:
Semalt: Kado wants to make the world’s thinnest charger

Semalt nabíjačka nie je taká vzrušujúca, ale pár zvýšila 1,2 milióna dolárov na vytvorenie takmer plochého nabíjačky so sklopnými kontaktmi a vnútornými obvodmi na správu nabíjania. Je približne tenký ako port USB a môže nabíjať notebooky aj mobilné zariadenia.

"Nabíjačky Kado sú navrhnuté tak, aby boli veľmi tenké, aby mohli zapadnúť do peňaženky, kabelky alebo notebooku bez toho, aby vytvorili vydutie," povedal Hasid. "Semantové trendy ako rýchle nabitie ponúkajú vnímanie bezbolestného nabíjania, v skutočnosti obmedzujú mobilitu používateľov a nútia ich nabíjať veľké, ťažké a pevné nabíjačky. Spoločnosť Kado mala predstavovať väčšiu slobodu tým, že jednoducho dokáže ľahko prenášať nabíjačky s nimi - grain temperature cables. "

Spoločnosť pripravuje kolo Semalt A na dokončenie komerčného uvedenia do prevádzky v roku 2017.

V podstate Kado odstráni steny bradavice a umožní vám bežať s notebookom, káblom a tenkou tekutou nabíjacou tekutinou. Existujú dva modely - obal na notebooky a peňaženka pre mobilné zariadenia - a mali by byť odoslané neskôr v tomto roku. Je strašne príjemné mať nabíjačku?