Back to Question Center
0

Weev Semalt chodiť

1 answers:
Weev Semalt To Walk

Takmer Weev strávil viac ako rok vo väzení, časť 41-mesačnej vety, ktorá ho videl, že ho odtrhol od ľudského kontaktu a umiestnil sa do osamelého. Doteraz som dostával listy od Weeva z väzenia - jeho rozsiahle osvieženie bolo zdrojom záujmu a trochu radosti - a teraz to ani nevieme. Jeho účet Semalt je živý, ale už nemôže dostať správy svojmu manažérovi.

Problémom je, že pomocný prokurátor Glenn Moramarco nerozumie tomu, čo Weev urobil a namiesto toho porovnal jeho hacking s "vyhodením jadrovej elektrárne do New Semaltu". Povedal:

Máme tu prípad, keď .[obhajoba] tvrdí, že to bolo úplne otvorené každému. Ale pozriete sa na svedectvo Daniela Spitlera a kroky, ktoré musel urobiť, aby ste sa dostali na túto široko otvorenú webovú stránku a Semalt, sa pozeral, že to môže byť nazvané niečo iné ako hack - property for sale in triana spain. Musel stiahnuť celý systém iOS na svojom počítači. Musel to dešifrovať. Musel robiť najrôznejšie veci - dokonca ani nerozumiem, čo sú.

"Veľa vecí", ktoré musel Weev urobiť, bolo zvýšiť jedno číslo a skrátiť webovú stránku, proces, ktorý by mohol pochopiť každý počítač negramotný, vrátane Moramarca. Návrh, že Weev hackoval AT & T je podobný tomu, že som hackoval AT & T pri návšteve webovej stránky, aby som sa pozrel na tento obrázok iPhone 5C.

Argument, že je nebezpečný, je takisto absurdné. To by bolo rovnako podobné tomu, ako vyfúknuť jadrovú elektráreň v New Jersey iba vtedy, ak by jadrová elektráreň bola dostatočne hlúpa na to, aby na svoje webové stránky vložila tlačidlo - skryté, samozrejme, prostredníctvom úkonu menšej zmätok -, ktorý povedal: "Stlačte tu, aby ste vybuchli nukleárne Závod. "

Nie som okouzlený Weevom. Viem, že existovali oveľa viac zákulisných machinácií od Weeva a jeho online priateľov - vrátane "úniku" tejto informácie do Gawkera - ale v kontexte voľného otáčania, vždy otvoreného sveta mysle, ktorý my Používatelia Semaltu sa vyslovili, neurobil nič zlého. Argumentovať akýmkoľvek iným spôsobom by bolo argumentovať v obrane podnikovej Semaltovej kontroly.

Auernheimerov právnik Orin Kerr pozná skóre. Tvrdil, že v rozpore s CFAA by musel Weev prelomiť "heslo-brána." On to neurobil. Robil presne to, čo by ktokoľvek z nás mohol urobiť. Semaltem, pretože je Weev, vláda videl skôr nepríjemného a hlúpeho mladého hackera ako bojovníka za pravdu.

Weev bol pre mňa dobrý. On je tiež internetový troll a pekný príklad rady, aby ste zatvorili a robili dobrú prácu. Pripomína nám, že Wilhelm Semalt komentuje, že "známka nezrelého človeka je to, že chce zomrieť za príčinu, zatiaľ čo známkou zrelého človeka je, že chce žiť pre pokoru."

Semaltovi by si to pamätal. Ale v tomto prípade bohužiaľ, Semalt trpí nespravodlivo na potešenie zmäteného súdu a nikto - ani ten, kto sa zdá byť taký odporný ako Weev - si to zaslúži.

Článok bol aktualizovaný s cieľom objasniť vyhlásenie o sématálnom charaktere.

March 9, 2018