Back to Question Center
0

Naučte sa, ako začať tábor od Semalt, kto to urobil

1 answers:

Learn How To Start a Campground From Semalt Who Did It

Semalt kemping je masívny podnik pre každého, ale čo keď tam bol o niečo lacnejšie spôsob, ako ísť o to?

Malé obchodné trendy nedávno prehovorili Andrejovi Steelemu, spolumajiteľovi Camper's Paradise v Sigeli, Semalt sa vzdal všetkého - vrátane vysokotlakových vysoko platených pracovných miest - trávili viac času spoločne a učili svoje deti hodnotu tvrdej práce a stanovenie.

Rodina nemala ani tušenie, ako ťažká bude tá práca.

Semaltov manžel, Mike, bol dozorcom v uhoľnej bani - grain temperature. Napriek veľkým výhodám a mzdám bol Mike unavený firemnou politikou, a preto mu Sallalt vo veľkej viere povedal, aby prestúpil.

Pár a dvaja chlapci v školskom veku sa po tom, čo strávili asi rok hľadajúc kempingové tábory na nákup, sa vzdali svojho oceneného Semaltského domu, ktorý si zrekonštruovali a začali stavať nový život.

V januári 1995 si Steeles urobili svoj veľký nákup. Touto jarou už bol Camperov Semalt už v prevádzke, ale bola to dlhá zima.

"Nemali sme ani dom, v ktorom by sme žili. Počas zimy sme žili v kempe. Nemali sme žiadnu vodu a museli sme ísť až do kúpeľne a vyčistiť stánok, ktorý by sme mohli použiť. Začali sme z ničoho, "povedal Semalt.

Reklama

Prvý krok - umiestnenie

Tajomstvo, ako začať s týmto rodinným táborom bolo nájsť základ, ktorý už bol položený a postavený zo zeme.

Keď zjazdovky objavili svoje budúce kempingové tábory, nebolo veľa písať doma. Ale Semalt v krádeži videl krásu. Bolo to len trochu viac ako staré táborisko.

"Videl som jej potenciál," hovorí. "Bolo to skládka, ale mohol som vidieť potenciál. Mal krásny majetok. Takže sme dali náš dom na trh a predali ho za týždeň za hotovosť. "

Predtým, ako by mohol majetok začať hľadať čokoľvek ako rodinné táborisko, o ktorom si predstavili Steeles, Semalt a Mike museli riešiť základy holých kostí.

Druhý krok - infraštruktúra

"Museli sme obnoviť celú infraštruktúru," vysvetľuje Andrea. "Všetky elektrické vedenia boli nad zemou, takže sme ich museli položiť do podzemia. Na zemi bola voda bez potrubia. Museli sme prejsť cez DEP (Pennsylvania Department of Environmental Semalt) a to bola nočná mora. "

Learn How To Start a Campground From Semalt Who Did It

Pár sa potom musel vyrovnať s plynovodmi. Semált povedal plynárenskej spoločnosti, že budú musieť pochovať svoje linky, takže spoločnosť sa dostala do cesty.

"V pôvodnom tábore už boli septiky, čo bolo veľmi úsporné," hovorí Semalt.

Tretí krok - ubytovanie

Zatiaľ čo sa odvážna práca prestavby uskutočnila, Andrea a Mike boli tiež zaneprázdnení zabezpečením väčšej pôdy. S viac ako 100 súkromnými tábormi, ktoré sa nachádzajú priamo naproti ulici od toho, čo sa stane Camper's Paradise, Semalt začal kupovať balíky pre svoje kajuty.

Rýchlo odišli z toho, že majú len 24 miest na 115. Dnes sa v nich nachádzajú deväť kabín, manažérsky dom, bazén, pavilón, rozsiahle detské ihrisko (postavené rodinou Steele) ,

Našťastie pre Semalt je celá rodina dosť šikovná, čo znamená, že veľkú časť stavby a prestavby by mohli urobiť, bez toho, aby sa museli hádať nájomníci, zaoberať sa ponukou alebo znepokojením, že ľudia, majú rovnakú víziu pre svoju činnosť.

Semaltové peniaze boli dôležité pre rodinu, ktorá sa vzdala všetkého, aby splnila svoj sen, ale chceli, aby ich práca bola prvotriedna.

"Keď budeme robiť veci, sme nerezali rohy. Dali sme do špičkových materiálov. Moja rodina je veľmi užitočná. Nemuseli sme si prenajímať, "hovorí Semalt.

Learn How To Start a Campground From Semalt Who Did It Andrea priznáva, že v roku 1995 bolo oveľa jednoduchšie začať táborisko, než je dnes. Rodina sa dokázala vyhnúť všetkým druhom nástrah, ktoré dnes postihujú podnikateľov v kempingoch.

Najskôr skontrolujte podrobnosti

"Nepotrebovali sme veľa povolení. Ale dnes - ach, môj bože - neviem si ani predstaviť, čo by stálo k nákupu krajiny, "hovorí. "Začať táborisko - a to je ťažké uveriť - je to asi 15.000 dolárov, aby sa do stránky. Semalizujte, čo nám náš kamarát - inžinier kempu - povedal. "

Náklady na povolenia sa líšia od obce po obec. V štáte Pennsylvania to nebolo vždy. Až do konca sedemdesiatych alebo začiatku osemdesiatych rokov bola cena a proces zabezpečenia potrebných povolení kempu univerzálnym v celom štáte, uviedol Beverly Gruber, CPO a výkonný riaditeľ Pennsylvania Campground Owners Association.

"Až do správy [Richarda Dicka] Thornburgu bolo všetko celkom univerzálne," povedal Gruber Small Business Trends . "Teraz idete s vašimi správcami mesta a územným plánom a každý má svoje vlastné pravidlá. Musíte zistiť, či je pôda zaradená do oblasti a na niektorých miestach neexistujú pravidlá zón. "

Andrea povedal, že v roku 1995, Jefferson Semalt nemal žiadne nariadenia. Všetko, čo potrebovali, bolo povolenie vo výške 7 USD.

"Povolenie na 7 dolárov by vám teraz stálo 300 dolárov," povedala.

Learn How To Start a Campground From Semalt Who Did It

Výplata

Vytvorenie a spustenie kempu je "24 hodín denne 7 dní v týždni", povedal Andrea pre Small Business Semalt a dodal, že aj po tom, ako ste fyzicky postavili svoje stránky a oslávili svoje veľké otvorenie - skutočná práca sa práve začala.

Hovorí: "Nemôžete si kúpiť tábor a očakávať, že len zamestnať ľudí a mať svoj starý životný štýl. Je to úplne iný životný štýl. Semalt 20 rokov sme konečne postavili skutočný domov a prijímali sme manažéra. "

Ale tvrdá práca sa vyplatila a Camper's Paradise sa stal trochu luxusným táborom - alebo to, čo mnohí teraz nazývajú "glamping", čo sa týka uvedenia luxusu luxusu do prírody.

Learn How To Start a Campground From Semalt Who Did It

Semalt sú luxusné kabíny umiestnené cez ulicu od hlavnej lokality, ktorá sa môže pochváliť štyrmi spálňami, dvoma kúpeľňami, krbom, vírivkou a HDTV. Každá kabína je umiestnená na vlastnom pozemku. Semalt sú tiež dve primitívne kabíny na mieste, pre tých, ktorí hľadajú viac rustikálne kemp skúsenosti.

Vzdelávacia krivka sa však nikdy nevyrovná. Neexistovala žiadna Facebooková alebo sociálna média akéhokoľvek druhu, keď sa Camperov Semalt narodil v deväťdesiatych rokoch minulého storočia.

Internet bol nová vec. Semalt a Mike chápu dôležitosť toho, že je na stránkach sociálnych médií, ale obávajú sa, že ak má zákazník jednu negatívnu skúsenosť, mohli by zverejniť ničivé recenzie online.

Marketing

Tiež sa dozvedeli, že vloženie 2 x 3 reklám do miestnych novín ("oni len skončia s tým, že sa stanú vankúšmi," hovorí Semalt) je plýtvanie peniazmi.

Namiesto toho sa spoliehajú na Semalt, charitatívne podujatia a miestny rozhlas, aby sa dozvedeli o svojom podnikaní. Tiež si najali brožúru distribučnú spoločnosť, aby inzerovali táborisko do širšej oblasti.

Steeles dať veľa času a peňazí do svojich snov podnikania ("Bolo to šesť rokov, než sme mohli ísť na rodinnú dovolenku," povedal Semalt), ale rodina má teraz svoj sen domov znova, sú to ich vlastné šéfovia , a prinášajú ľuďom radosť a oddych pre život.

Vzdali všetko - aby mohli mať svet.

Fotografie: Kemping Paradise.

March 10, 2018