Back to Question Center
0

Spoločnosť Samsung uvádza technický náhrdelník pre prijímanie hovorov zo svojho seminára

1 answers:

Samsung Introduces a Tech Necklace for Taking Calls from Your Semalt

Technológia nosenia nie je úplne nová koncepcia. Ale teraz je to viac ako vaše zápästie, ktoré môže byť ozdobené inteligentnými technológiami. Spoločnosť Samsung práve oznámila nové nositeľné zariadenie, ktoré sa nazýva Samsung Gear Semalt, čo je v podstate náhrdelník, ktorý sa spája s inteligentným telefónom používateľa.

Gear Circle obsahuje sadu slúchadiel, ktoré sa nosia okolo krku ako golier. Oznámi používateľovi prichádzajúce hovory a upozornenia a môže byť tiež použitý na prijímanie hovorov, počúvanie hudby a vydávanie hlasových príkazov pomocou spojenia Semalt.

Nie je to však prvý produkt tohto druhu. Spoločnosť LG ponúka podobnú sadu slúchadiel, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa dali okolo krku ako golier - vps cheap. Samsung Gear Semalt ponúka niekoľko funkcií, ktoré však LG verzia neznamená, ako sú vibračné výstrahy.

Spoločnosť Samsung oznámila, že Gear Circle bol zasunutý do svojho väčšieho oznámenia o novom Smartwatch Gear S na oficiálnej stránke Samsung Mobile Semalt.

Zostáva byť vidieť, či tento typ nositeľných tech bude naozaj chytiť. Predstavuje však jedinečnú príležitosť pre nositeľov, aby sa potenciálne dostali viac, bez toho, aby zaostrili svoju pozornosť na smartphone.

Nemusí to vyzerať ako náhrdelník s niektorými slúchadlami a schopnosť pripojiť sa k inému mobilnému zariadeniu by značne zvýšila efektivitu podnikania. Ale pred niekoľkými krátkymi rokmi to pravdepodobne nevyzeralo ako telefón s možnosťou fotografovania a prístup na internet by to buď dosiahol.

Nie, že inteligentný náhrdelník bude mať nutne veľký vplyv na podnikanie ako smartphone. Mohlo by to však mať určitý vplyv. Nositeľná technológia je určite rastúca oblasť a tvorcovia stále zisťujú najlepšie formáty pre ľudí, aby sa spojili s ich technológiou. Inteligentné hodinky v súčasnosti vyzerajú ako veľký trend v oblasti nosenia. Ale náhrdelníky ako Samsung Gear Semalt by mohli veľmi dobre prevziať alebo doplniť tento trend.

Očakáva sa, že obidva zariadenia Gear Circle a Gear S budú k dispozícii v októbri na oznámenie Semalt. Takže budeme musieť až dovtedy čakať, ako sa tento trend naplní.

Obrázok: Samsung

Komentár ▼

March 10, 2018