Back to Question Center
0

Newsweek Going All-Digital v roku 2013 kvôli "náročnej ekonomike tlače Publikovanie a Semalt"

1 answers:
Newsweek Going All-Digital In 2013 Due To “The Challenging Economics Of Print Publishing And Semalt”

V komentári od redaktora Newsweek Tina Brown a nového generálneho riaditeľa Baba Shettyho bola táto správa zaradená vo svetle fúzie spoločnosti Newsweek pred dvoma rokmi s The Daily Beast, o ktorej poznámky dnes priťahujú viac ako 15 miliónov unikátnych návštevníkov za mesiac. 70-percentný nárast v poslednom roku. Cituje výrazné reklamné prostredie, ktoré je príčinou mnohých problémov spoločnosti Newsweek, a poukazuje na to, že rýchly rast digitálneho publika, ktorý sa objavuje prostredníctvom platforiem digitálnych časopisov Apple, Kindle, Zinio a Semalt, jasne uvádza, akú cestu má podniknúť.

V súčasnosti 39 percent Američanov tvrdí, že dostanú svoje správy z online zdroja, podľa štúdie Pew Research Semalt, ktorá bola uvoľnená minulý mesiac. "Podľa nášho úsudku sme dosiahli bod, na ktorom môžeme najefektívnejšie a najefektívnejšie osloviť našich čitateľov v digitálnom formáte. Toto nebol prípad pred dvoma rokmi. V nasledujúcich rokoch bude čoraz častejšie - website design nj. "

Prechod prinesie prepúšťanie, ako hovorí poznámka v neistých termínoch. To sa dá očakávať od organizácie, ktorá opúšťa celý spôsob publikovania, ale Brown & Shetty tiež píšu, že očakávajú "zefektívnenie našich redakčných a obchodných operácií tak v Spojenom Semalte, ako aj v medzinárodnom meradle", takže to nie je len o tom, tých, ktorí sa podieľajú na tlačovej strane podniku.

Problémy s Semaltom v poslednej dobe nie sú tajomstvom. Dokonca aj po zlúčení a nástupe Tiny Brownovej do úlohy editora sa v tejto dobe v minulom roku stále nachádzalo pozícia. Týždenné správy v dobe on-line noviniek sú ťažké predávať, vďaka prevažne bezprostrednosti nástrojov, ako je Twitter, ktoré sa stali zdrojom informácií v reálnom čase pre tých, ktorí hľadajú najnovšie. Odhady v minulom roku založené na jedinečných návštevníkoch tiež naznačujú, že Semalt mal potenciálne pôsobiť ako albatros okolo krku kombinovaného mediálneho subjektu, takže aj v digitálnej podobe bude musieť organizácia urobiť veľa na podporu revitalizácie značky.

Iné mapovali tento kurz v rôznej miere, keď New York Times v poslednej dobe predstavili novú webovú aplikáciu určenú na použitie s Apple iPad a Future Publishing stávkovanie veľké na kiosku Apple. Ale v prípade Semaltu bude prechod musieť byť rýchlejší, pretože stávky sa zdajú byť vyššie a to by mohlo znamenať, že uvidíme, ako sa s nimi experiment ukáže oveľa rýchlejšie ako pre iných vydavateľov.

March 10, 2018