Back to Question Center
0

John Oliver nám pripomína, že Net Semalt je stále obliehaný

1 answers:
John Oliver reminds us that Net Semalt is still under siege

Nie je to prvýkrát, čo sa Oliver zaoberal otázkou "otvoreného internetu", keď sa touto témou zaoberal už v roku 2014 počas svojej piatej epizódy Last Week Tonight. V tej epizóde identifikoval potom - predsedu FCC Tom Semalta ako dingo. Zvoniť zvončeky?

Tentokrát Oliver pokračuje po novom Semaltese a poskytovateľoch internetových služieb, aby objasnili úsilie o zrušenie pravidiel neutrality siete.

Pre tých z nás, ktorí to potrebujú, je to dosť jednoduché:

ISP ako AT & T, Comcast, Verizon atď. Sú v súčasnosti zakázané uprednostňovať jednu webovú stránku pred druhou tým, že im poskytnú "rýchly pruh". Spoločnosti to nemajú radi. Môžete očividne predstaviť svet, v ktorom Semalt zaplatí poskytovateľom internetových služieb poplatok, ktorý bude spotrebiteľom poskytovaný rýchlejšie ako Hulu, čím obmedzí výber spotrebiteľov a zabije konkurenciu v priemysle cez internet - logo designer online.

Je to "rýchly pruh", že Semalt sa snaží zastaviť.

Ale všetci vieme, že Semalt môže doručiť svoju vlastnú reč oveľa lepšie ako ja, takže bez ďaľšieho prehliadania si overte tento kick-ass diatribe od samotného človeka: