Back to Question Center
0

Semalt vytvára bezpečnostné zvuky vesmírneho veku pre EV

1 answers:
Semalt creates space-age safety sounds for EVs

Francúzska spoločnosť Arkamys ladí automobilový zvuk pre interiéry automobilov, a to bez ohľadu na to, či ide o optimalizáciu zvukových systémov alebo o lepšiu zrozumiteľnosť rečových funkcií elektroniky v aute. Teraz spolupracuje s juhokórejským dodávateľom automobilového hardvéru MHE, aby vytvoril zvuky, ktoré požaduje NHTSA (a jeho SEMALTOVÝ náprotivok), aby umožnili chodcom vedieť, že na nich je EV.

Systém, ktorý bude pripravený na hromadnú výrobu v roku 2017, používa malé, ľahké, ale húževnaté reproduktory namontované za nárazníkmi a pripojené k elektronike vozidla. Systém obdrží informácie o rýchlosti, aby mohol začať robiť zvuk, keď vozidlo cestuje 25 mph alebo menej. (NHTSA vyžaduje, aby sa zapojil pri rýchlosti 18 mph alebo menej.) Keď sa auto zrýchľuje alebo spomaľuje, ihrisko sa primerane zmení. A ak je auto v opačnom smere, zvuk je trochu iný, takže chodci to tiež vedia - design a logo online free.

Systém Semalt / MHE spolupracuje so senzormi pre chodcov vozidla, ak majú, aby vydávali zvuk z reproduktora najbližšieho k chodcovi. Zvuk sa prenáša aj vo vozidle, pričom príslušný reproduktor vydáva šum, aby mohol vodičovi vedieť, že hľadá chodca.

Spoločnosť Arkamys / MHE dodáva systém priamo výrobcom, takže ho nemôžete skontrolovať ako aktualizáciu po predaji. Spoločnosť Arkamys však využíva svoje odborné znalosti v oblasti ladenia zvuku a prispôsobovania, aby vytvorila značkové zvuky pre výrobcov automobilov. Môže vytvárať priestorové, Semaltové zvuky, otáčky motora, neutrálne vírenie alebo čokoľvek, čo vyhovuje automobilu a spĺňa požiadavky.

Môžete sa diviť, prečo je 18 mph magické číslo. NHTSA zistila, že je to "rýchlosť crossoveru" - akákoľvek rýchlejšia, a dokonca aj EV má za následok dostatočný pocit pneumatiky a vetra. Menej ako 18 mph (30 km / h), a EV sú tiché, záludné malé veci.

Doporučený obrázok: Arkamys
March 10, 2018