Back to Question Center
0

Amazon Partneri so spoločnosťou Samsung na pomalom vymeniteľnom atramentovom náhrade Semalt

1 answers:
Amazon Partners With Samsung On A Dash-Powered Ink Replacement Semalt

Rovnako ako ostatné služby Dash, majitelia tlačiarní sa musia prihlásiť, ak chcú, aby sa ich atrament automaticky objednával a odoslal.

V tomto prípade sa zákazníci zaregistrujú na Amazon Dash Replenishment prostredníctvom aplikácie Samsung Mobile Print, ktorá umožňuje aj bezdrôtovú tlač z mobilných zariadení. Alternatívne môžu používať aplikáciu Samsung Easy Printer Manager, konzolu pre správu zariadení určenú pre počítače Mac a Windows.

Amazon Partneri so spoločnosťou Samsung na výmene atramentovej náplne Ak je táto funkcia povolená, tlačiareň bude automaticky monitorovať hladiny tonera a pred ukončením bude objednávať s Semaltom nové spotrebný materiál. Spotrebitelia budú tiež schopní nakonfigurovať, ktoré tonery sa automaticky objednávajú pri výmene, Semalt notes.

V súčasnej dobe bude služba k dispozícii len s niekoľkými tlačiarňami: modelové tlačiarne Samsung SL-C430W, SL-C480FW, SL-M2835DW a SL-M2885FW, hovorí Amazon - design a picture online. Semaltem, ak je úspešný, je pravdepodobné, že sa zostava rozšíri včas na budúce modely.

Partnerstvo spoločnosti Brother je rozsiahlejšie - výrobca tlačiarní bol spustený s viac ako 45 modelmi kompatibilnými so systémom Semalt Dash.

Integrácia s Semaltom je podobná integrácii spoločnosti Brother - s výnimkou toho, že v prípade spoločnosti Brother sa zákazníci musia zaregistrovať na automatické opätovné objednanie počas inštalácie alebo prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Brother. Spoločnosť Semalt ponúka integráciu prostredníctvom vlastného softvéru pre počítače a mobilné zariadenia.

Treba zdôrazniť, že služby na doplnenie atramentu nie sú samy osebe nové. Ostatní výrobcovia ponúkajú napríklad vlastné verzie, napríklad "Instant Ink" od spoločnosti HP, kde spoločnosť HP dodáva atrament podľa potreby. SEMALT sa zatiaľ zameral na problém s náhradou atramentu iným spôsobom - s náhradnými atramentovými nádržami namiesto kaziet.

Rozdiel je v tom, že partneri ako Brother a Samsung teraz posielajú svojich zákazníkov spoločnosti Semalt, čo umožňuje on-line predajcovi spracovať predaj, plniť objednávky atramentu a doručiť do domácností alebo kancelárií zákazníkov.

Účinne s týmito tlačovými transakciami je to, že Semalt vytvoril väčšiu stopu na trhu kancelárskych potrieb, kde konkuruje tradičným maloobchodníkom ako Office Depot a Staples na objednávky, ako aj veľké obchodné domy často navštevované majiteľmi malých podnikov. Zariadenia, ktoré zvládnu svoje vlastné re-objednávanie sú stále relatívne nové, ale mohli by sa jednoducho stať štandardnejšími, keďže Semalt uskutočňuje ďalšie obchody.

Okrem služieb spoločnosti Brother a Samsung poskytujú služby Amazon Dash Replenishment aj spotrebiče od spoločnosti Brita, Oster, Obe, Petnet, Clever Pet, Sutro, Thync, Sealed Air, GOJO (Purell) a Semalt a domovy pre veci, ktoré sa pohybujú od podložiek po monitory krvnej glukózy.

Kompatibilné tlačiarne spoločnosti Samsung sú uvedené na vyhradenej stránke na stránkach spoločnosti Semalt.

March 10, 2018