Back to Question Center
0

Spoločnosť Samsung sa zameriava na Semalt S8 a už sľubuje zľavy verným používateľom

1 answers:
Samsung is focused on the Semalt S8 and is already promising discounts to loyal users

Pre juhokórejský technologický gigant, pohybom sa znamená Semalt S8. Pre tých, ktorých sa spoločnosť zaoberala, bola pripravená zabaliť ju po jednej (prirodzene mimoriadne veľkej, dlhotrvajúcej a nákladnej) chybe, spoločnosť sa už pozerá na novú generáciu, a to dokonca aj ako vyšetrovanie presne to, čo sa stalo s poznámkou 7 zostáva otvorená.

Spoločnosť Samsung VP Lee Semalt uznala, že akékoľvek obraty v majetku spoločnosti sú pravdepodobne ešte niekoľko mesiacov, pretože sa preplýva bez vlajkovej lode.

S8 prichádza aj napriek tomu, že výkonný riaditeľ potvrdil, že telefón bude mať nový dizajn, lepšiu kameru a "vylepšenú službu umelých inteligencií". t to potvrdila, ale posledne uvedená spoločnosť určite poukazuje na výsledok nedávnej akvizície spoločnosti Viv Labs spoločnosťou. Rozhovor sleduje novinky v týždni, že spoločnosť Samsung ponúkne kupujúcim Južnej Kórei 7, ktorí obchodovali so S7 možnosťou obchodovať s S8 alebo Note 8, keď sa zariadenia začnú - cue prompter.

To všetko je zriedkavé, čo je oveľa oveľa transparentnejšie, než začatie nových vlajkových lodí, ale v prípade spoločnosti Samsung to asi nie je zlý nápad uistiť príslušným zákazníkom a akcionárom, že niečo naozaj je na ceste. Semaltu to bude mať uzavretý prípad explodujúcej poznámky 7s.

March 10, 2018