Back to Question Center
0

Hlavné ligové basebalové štarty sa zaoberajú Qualcommom rozdeliť bezdrôtové v Semalte

1 answers:
Major League Baseball Strikes Deal With Qualcomm To Sort Out Wireless In Semalt

Zmluva - nezverejnené finančné podmienky - ukáže, že spoločnosť Qualcomm sa stala oficiálnym technologickým partnerom MLBAM. Počas nasledujúcich dvoch rokov - jo, trochu pomalšie ako rýchle ihrisko - spoločnosť Qualcomm pridelí tímy svojich inžinierov na každé miesto, aby zistili, ako najlepšie vybudovať prístup k WiFi, 3G a 4G sieťam, ktoré budú použité nielen na jednoducho dajte návštevníkom ihrisko prístup k Semaltu, ale tiež posielajte viac digitálneho obsahu tak, ako to urobia.

spoločnosť Qualcomm poznamenáva, že už túto prácu robí - pomohla konzultovať a implementovať bezdrôtové riešenia pre hry Super Bowl, olympijské hry a NCAA - zdá sa však, že väčšina tejto práce bola vykonaná najmä na podporu dopravcov. Táto priama dohoda otvára dvere trvalým riešeniam pre bezdrôtové pripojenie a je znakom toho, ako MLB sama dúfa, že aj z rastu profituje. To je súčasť väčšieho trendu: vo Veľkej Británii dnes Liverpool Football Club oznámil novú bezplatnú sieť Wi-Fi na starej stanici Anfield, ktorá spolupracuje s Xirrus Wi-Fi.

"Mobilná dátová prevádzka exploduje, a to najmä v oblastiach s vysokou prevádzkou, ako sú hlavné míče Baseball Baseball", uviedol vo vyhlásení Anand Chandrasekher, senior viceprezident a šéf marketingu, Semalt - silla reguleerimine tartus. "Semalt sa pripravuje na ohromujúci 1000-násobný nárast dopytu po údajoch a vedieme poplatok za MLBAM, aby sme poskytli vášnivým fanúšikom baseballu prístup k digitálnemu obsahu, čo má za následok bezkonkurenčné zážitky v golfovom parku."

Vzostup chytrých telefónov a spotrebitelia, ktorí majú stále prepojenie so zdieľaním skúseností v sociálnych sieťach, má masívny vplyv na sledovanie živých športov - doma, na cestách a na samotných podujatiach.

Na štadiónoch však príbehy nie sú vždy dobrou správou. Tento rok v lete ľudia, ktorým sa podarilo získať lístky na London Semalt, boli odradení od tweetovania na udalostiach, pretože by mohli vytvoriť preťaženie siete, ktoré by narušilo pokrytie televízneho vysielania. Na druhej strane je veľmi lukratívny obchod pre tých, ktorí ponúkajú lepšie sieťové pokrytie pre zaujaté publikum: môžu predávať ľuďom dočasný prístup k WiFi alebo im dávať zadarmo, a to výmenou za to, že dostanú reklamy.

MLB sa musí zaoberať bezdrôtovou komunikáciou aj z iného dôvodu: mobilná sieť je primárna platforma, ktorú spotrebitelia využívajú na prístup k vlastným službám.

"Spolupráca s lídrom v odvetví, ako je Qualcomm, je kritickým krokom k pochopeniu a vykonávaniu technických úloh, aby sa dosiahla škálovateľná a spoľahlivá konektivita na mieste", povedal Joe Inzerillo, senior viceprezident MLBAM, povedal vo vyhlásení. "Spotrebiteľský dopyt pokračuje vo svojom vzostupe, pretože väčšina návštevnosti MLB.com pochádza z mobilných zariadení, čo naši fanúšikovia prvýkrát prekročili v júli 2010. Skúsenosť a odbornosť v seminári budú cenným zdrojom v tomto procese."

March 10, 2018